18
Kütahya'da "Ahilik Haftası Kutlamaları" Başladı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 32. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da başladı.

 

Kütahya Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol’un katıldığı program, Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Pazar Yerinin Dualar ile açılması ve esnaf  

[Devamını oku...]

13
Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter’i Veli Oğuz, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

13
“Merkez Bankası’nın faiz indirimlerini sürdürmesi, iş dünyasına moral veriyor"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu.​

Hisarcıklıoğlu değerlendirmesinde şunları kaydetti:

[Devamını oku...]

12
KÜTBO Yönetiminden İl Tarım ve Orman Müdürü Özçalık'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Doğanay, Meclis Üyesi İsmail Akıncı ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

04
Başkan Gültekin, Eskişehir Tarım Fuarına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Eskişehir'de TÜYAP Tarım Fuarına katıldı.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Yönetiminden DPÜ Rektörü Kazım Uysal'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin başkanlığındaki heyet, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarete KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, TOBB Oda-Borsa İl Akademik Danışmanı ve Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi İçlem Er ve KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

 

[Devamını oku...]

05
KÜTBO Kalite Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) hizmet kalitesini arttırarak, sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi periyodik denetimi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi tekrar değerlendirme denetimi 05 Ağustos 2019 tarihinde, Türk Loydu İktisadi İşletmesi Baş Denetçisi H.Ali Güneş ve Ayşe Nur Atay tarafından yapıldı. 

[Devamını oku...]

30
Milletvekili Ahmet Tan'dan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, AKP Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kılıç ve beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

29
TÜRİB Platformu Kullanım Kılavuzu
27
Tarım Sektörü 3.Tarım Orman Şurası’nda Bir Araya Geldi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kısa, orta ve uzun dönem stratejilerini belirlenmesine katkı sağlamak üzere tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sağlayan kurum, oda ve STK ve çiftçi temsilcilerinin katılımı ile Tarım ve Orman sektöründe Türkiye'nin yeni yol haritasının belirleneceği 3. Tarım Orman Şurası hazırlıkları kapsamında düzenlenen Ortak Akıl Toplantısı gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

23
Doğa Kolejinden KÜTBO Üyelerine Özel Eğitim İndirimi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya Doğa Koleji arasında Borsa üyeleri ve çalışanlarının eğitim hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilmesi amacıyla protokol imzalandı.

 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'da Kişisel Gelişim Eğitimleri Verildi

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) 2019 Yılı eğitim planı dahilinde, üst yönetim ve personel eğitimleri gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

17
KÜTBO "Kurumsal KOBİLER" Projesi Başarıyla Tamamlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Zafer Kalkınma Ajansına sunulan proje dahilinde, Borsa Üyelerinin kurumsallaşma yapısını oluşturması ve tamamlaması konusunda vermiş olduğu eğitim ve danışmanlık faaliyetleri başarıyla sonuçlandırıldı.

[Devamını oku...]

11
“15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi Paneli” Gerçekleştirildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) tarafından “15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi” başlıklı panel gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

10
Kütahya Borsa ve Odalarından Vali Ömer Toraman'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmet ÖZOTRAÇ, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Meclis Başkanı İlhami AYDIN Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN’a ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 30İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son