11
KÜTBO Akreditasyon Denetimini Başarıyla Tamamladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Oda-Borsa faaliyetlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırması, Odalar ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda/Borsa sisteminin Avrupa Oda/Borsalar sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Akreditasyon denetimi başarıyla tamamlandı.

[Devamını oku...]

05
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KUTESOB), Ziraat Odası, Kent Konseyi ve Belediye-İş Kütahya Şube  başkanlarının katıldığı Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ikinci toplantısı KUTBO ev sahipliğinde yapıldı.  

 

[Devamını oku...]

04
Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Coğrafi İşaretlerde Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri’ne ev sahipliği yaptı. Seminerine Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

[Devamını oku...]

03
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni Kütahya'da

Sosyal Kooperatifleri tanıtmak, anlatmak, daha fazla dezavantajlı bireylerin yararlanmasını sağlamak, amacıyla “Ticaret Bakanlığı” bünyesinde hazırlanan ve 1 Ekim’de Ankara’dan yola çıkan “Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni” 3 Ekim 2018 günü Kütahya’ya ulaştı.

 

[Devamını oku...]

01
Gültekin, Tarım ve Hayvancılık Sektörü Hakkında Bilgi Paylaştı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Uluslararası Ticaret Bölümünden Mezun Bora Caner Çiftçi ile tarım ve hayvancılık üzerine bilgi paylaşımında bulundu.

 

[Devamını oku...]

21
KÜTBO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında 21 Eylül 2018 tarihinde KÜTBO Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Oda-Borsa Akademik Danışmanı, DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğretim Üyesi İçlem Er katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

21
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 31. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da kutlandı.

 

[Devamını oku...]

21
İl Jandarma Komunatı Dündar'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Tayfur Dündar, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'da Yangın Tatbikatı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) olası meydana gelebilecek bir acil durumda, arama kurtarma ve tahliye işleri ile ilk müdahale konularında uygulamalı olarak yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı.

 

[Devamını oku...]

13
Başkan Gültekin, Ege Bölgesi İstişare Toplantısına Katıldı

Ege Bölesi İstişare Toplantısı 13 Ağustos 2018 tarihinde, Ege Bölgesi Oda-Borsa Başkanlarının katılımı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

11
Oda ve Borsa Personeli Hizmet Pazarlama Eğitimi Aldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odası personeli “Hizmet Pazarlama” konusunda eğitim aldılar.

 

Dumlupınar Üniversitesi (DÜP) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İçlem Er tarafından, Oda ve Borsaların işleyişinde üyelerine sunacakları hizmetlerin sunumu, üye yaklaşımları ve hizmet pazarlama konularında KÜTBO ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları personeline eğitim verildi.

 

Yaklaşık 30 personelin katılımı ile gerçekleştirilen eğitime KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, Tescil Şefi Gönül Günel, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel, Tescil Memuru Burhan Çelik ve Hizmetli Personel Mustafa Korkmaz katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Uşak TSO'ya Ziyarette Bulundu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Uşak Ticaret Ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir ve yönetimini ziyaret etti.

                                                 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Simav ve Gediz Ticaret ve Sanayi Odalarına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ile Gediz Ticaret ve Sanayi Odası’na iadeyi ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

07
KÜTBO'dan İl Garnizon Komutanlığı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı ve Garnizon Komutanı Hv. P. Tuğg.  Bülent Tatkan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

06
İş Bankası Şube Müdürü Demirel'den KÜTBO'ya Ziyaret

İş Bankası Kütahya Şube Müdürü olarak göreve başlayan Mümtaz Demirel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 9 / 32İlk   Geri   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  İleri   Son