08
KÜTBO'dan KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme Destekleme İdaresi (KOSGEB) İl Müdürü Yaşar Yıldırım’a ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan SGK İl Müdürü İsmail Sayan'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü İsmail Sayan’a nezaket ziyaretinde bulundu. 

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan TKDK İl Koordinatörü Ahmet Yazar'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatör V. Ahmet Yazar’a nezaket ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörü Kavuncu'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol,  Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Baro Başkanı Ahmet Atam'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Evren Akbey'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesiyle Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sn. Evren Akbey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

08
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Üçüncüsü gerçekleştirilen sivil toplum kuruluşları istişare ve işbirliği toplantısına, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, Kütahya Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Türk-İş ve Belediye-İş Kütahya Şube Başkanı Alaaddin Özçallı katıldı.

[Devamını oku...]

31
Kütahya Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Kütahya Oda ve Borsa Başkanları tarafından İstişare toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

31
Kütahya "4.İl Ekonomi Toplantısı" Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen “4. İl Ekonomi Toplantısı” Kütahya’nın Simav ilçesinde yapıldı. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş katıldı.

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin, YÖREX Fuarına Katıldı

Bu yıl 9 ucusu düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 24-28 Ekim 2018 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 9. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ekim Ayı Meclis Toplantısına Karacabey Ticaret Borsası Katıldı

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve Meclis Başkanı Halil Elbir ve beraberindeki Meclis üyeleriyle birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Ekim ayı olağan Meclis toplantısına katıldılar.

 

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, Borsalar arası işbirliği ve çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.  Borsamız çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunarak Borsa üyelerin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerine değindi. 

[Devamını oku...]

25
Uşak TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine  ziyarette bulundular.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Meclis  Başkan Yrd. Özkan İnci, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş hazır bulundular.

[Devamını oku...]

18
Basın Açıklaması: KÜTBO ve KUTSO'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde başlatılan indirim kampanyasına destek verilmesine ilişkin basın toplantısı yapıldı. 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl bir yenisini eklenerek devam eden ve önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.   

[Devamını oku...]

12
DPÜ'den Kütahya'ya Değer Katanlar İçin Vefa Gecesi

Kültür, sanat ve spor alanında şehirlerine katkı sağlayan vefat etmiş Kütahyalılar, Kütahya Dumlupınar Üniversite’sinin düzenlediği Vefa Geceleri etkinliğinde anıldı.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 8 / 32İlk   Geri   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  İleri   Son