31
Kütahya Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Kütahya Oda ve Borsa Başkanları tarafından İstişare toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

31
Kütahya "4.İl Ekonomi Toplantısı" Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen “4. İl Ekonomi Toplantısı” Kütahya’nın Simav ilçesinde yapıldı. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş katıldı.

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin, YÖREX Fuarına Katıldı

Bu yıl 9 ucusu düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 24-28 Ekim 2018 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 9. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ekim Ayı Meclis Toplantısına Karacabey Ticaret Borsası Katıldı

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve Meclis Başkanı Halil Elbir ve beraberindeki Meclis üyeleriyle birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Ekim ayı olağan Meclis toplantısına katıldılar.

 

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, Borsalar arası işbirliği ve çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.  Borsamız çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunarak Borsa üyelerin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerine değindi. 

[Devamını oku...]

25
Uşak TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine  ziyarette bulundular.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Meclis  Başkan Yrd. Özkan İnci, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş hazır bulundular.

[Devamını oku...]

18
Basın Açıklaması: KÜTBO ve KUTSO'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde başlatılan indirim kampanyasına destek verilmesine ilişkin basın toplantısı yapıldı. 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl bir yenisini eklenerek devam eden ve önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.   

[Devamını oku...]

12
DPÜ'den Kütahya'ya Değer Katanlar İçin Vefa Gecesi

Kültür, sanat ve spor alanında şehirlerine katkı sağlayan vefat etmiş Kütahyalılar, Kütahya Dumlupınar Üniversite’sinin düzenlediği Vefa Geceleri etkinliğinde anıldı.

 

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Akreditasyon Denetimini Başarıyla Tamamladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Oda-Borsa faaliyetlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırması, Odalar ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda/Borsa sisteminin Avrupa Oda/Borsalar sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Akreditasyon denetimi başarıyla tamamlandı.

[Devamını oku...]

05
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KUTESOB), Ziraat Odası, Kent Konseyi ve Belediye-İş Kütahya Şube  başkanlarının katıldığı Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ikinci toplantısı KUTBO ev sahipliğinde yapıldı.  

 

[Devamını oku...]

04
Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Coğrafi İşaretlerde Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri’ne ev sahipliği yaptı. Seminerine Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

[Devamını oku...]

03
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni Kütahya'da

Sosyal Kooperatifleri tanıtmak, anlatmak, daha fazla dezavantajlı bireylerin yararlanmasını sağlamak, amacıyla “Ticaret Bakanlığı” bünyesinde hazırlanan ve 1 Ekim’de Ankara’dan yola çıkan “Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni” 3 Ekim 2018 günü Kütahya’ya ulaştı.

 

[Devamını oku...]

01
Gültekin, Tarım ve Hayvancılık Sektörü Hakkında Bilgi Paylaştı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Uluslararası Ticaret Bölümünden Mezun Bora Caner Çiftçi ile tarım ve hayvancılık üzerine bilgi paylaşımında bulundu.

 

[Devamını oku...]

21
KÜTBO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında 21 Eylül 2018 tarihinde KÜTBO Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Oda-Borsa Akademik Danışmanı, DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğretim Üyesi İçlem Er katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

21
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 31. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da kutlandı.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 7 / 30İlk   Geri   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  İleri   Son