23
Başkan Gültekin, Bölgesel İstişare Toplantısına Katıldı

Bölgesel İstişare Toplantısı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Manisa Anemon Otel’de gerçekleştirildi.

 

Manisa Ticaret Borsası ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğindeki toplantıya Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Meclisinde IPARD Destekleri Tanıtıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısına, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü Ahmet Yazar konuk oldu.

 

Toplantıda İl Koordinatörü Ahmet Yazar KÜTBO Meclis Üyelerine, TKDK’nın 16.02.2019 tarihinde Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı (IPARD) kapsamındaki destekler hakkında sunum yaparak, desteklerin detayları, kapsadığı alanlar, destek oranları, iş planı hazırlama, başvuru paketi ve ödeme talep paketi hazırlama konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Bilgilendirme sunumu sonrası KÜTBO Meclis Üyelerinin sorularını yanıtlayan Ahmet Yazar, KÜTBO Üyelerine IPARD destekleri kapsamında her türlü bilgi paylaşımı ve gerekli desteğin verileceğini ifade etti.

[Devamını oku...]

20
KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım'dan Ziyaret

Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme Destekleme İdaresi (KOSGEB) İl Müdürü Yaşar Yıldırım, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında iade-i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

19
Aslanapa Belediye Başkan Adayı Muammer Özer'den Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Aslanapa Belediye Başkan Adayı Muammer Özer ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş’un da hazır bulunduğu ziyarette, Belediye Başkan Adayı Muammer Özer KÜTBO Yönetimine projelerinden bahsetti.

 

Güncel ekonomik ve sosyal konular ile ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Başkan Necati Gültekin Aslanapa’daki KÜTBO üyelerinin sorun ve çözüm önerilerini paylaştı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak, Belediye Başkan Muammer Özer’e başarılar diledi. Gültekin Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Muammer Özer’e teşekkür etti.

 

[Devamını oku...]

14
Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Şeker Fabrikası'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş. Yönetimine ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
Kütahya Ticaret Borsası Olarak IPARD Proje Hazırlama Eğitimine Katıldık

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında IPARD proje hazırlama eğitimine Borsamızı temsilen Akreditasyon sorumlusu Ahmet Gözel ve Laboratuvar sorumlusu Gülşah Avlupınar katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
Tuğgeneral Necati Gündüz'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Hava Er Tugay Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyarette bulundu.

 

Ziyarette KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol hazır bulundu.

 
KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gültekin, Tuğgeneral Necati Gündüz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. 

[Devamını oku...]

28
Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Kütahya Ticaret Borsasına kayıtlı canlı hayvan, et ve süt ürünleri alım satımıyla iştigal eden  üyelerin Tarım ve Orman Bakanlığına ödedikleri Mera Fonu Kaldırıldı.

[Devamını oku...]

26
Necati Gültekin Hububat Sektör Değerlendirme Paneline Katıldı

Ulusal Hububat Konseyi (UHK) tarafından Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) ev sahipliğinde “Hububat Sektörel Değerlendirme Paneli” gerçekleştirildi. Panele Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Ocak ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında ilgili gündem maddeleriyle gerçekleşti. 


[Devamını oku...]

21
KÜTBO TOBB X.Türkiye Ekonomi Şurasına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Genel Sekreter Yasemin Yol  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve bazı bakanların katılımıyla, TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı.

 

[Devamını oku...]

11
Bakan Ziya Selçuk, Eğitime Destek Veren İşadamlarına Teşekkür Plaketi Verdi

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “2023 Eğitim Vizyonu” çerçevesinde bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Kütahya’ya gelerek, Eğitime destek veren Kütahyalı işadamları ve STK Temsilcileri ile toplantı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

09
Başkan Gültekin, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü" Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO 2018 Yılı Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit TOPBAŞ Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

Sayfa 6 / 32İlk   Geri   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  İleri   Son