20
İstihdam Seferberliği 2019 Toplantısı Vali Ömer Toraman Başkanlığında Yapıldı

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında Kütahya’da istihdam teşviklerinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

18
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Kütahya'da

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve iş adamları ile bir araya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, programda yaptığı konuşmada, iş dünyasının enerji altyapısıyla ilgili eksikliklerini gidererek kesintisiz ve kaliteli enerjiyi iş dünyasına sunmak istediklerini söyledi.

 

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in katılım sağladığı programda, Türkiye'de elektrik üretiminde artış sağladıklarını belirten Dönmez, şöyle devam etti:

[Devamını oku...]

16
Başkan Gültekin, Eskişehir Bölgesel İstişare Toplantısına Katıldı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla Eskişehir’de gerçekleştirilen Bölgesel İstişare Toplantısı’na Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Katılım sağladı.

 

Ticaret Bakanlığı, ETO, ESO, ETB’nin işbirliği ile Bölgesel İstişare Toplantısı düzenledi. 16 Mart Cumartesi günü düzenlenen toplantıya Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak,  AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay, Harun Karacan, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve çok sayıda iş insanı katıldı.

[Devamını oku...]

14
Genel Sekreterler Toplantısında İstihdam Seferberliği Gündeme Geldi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterler Ortak Akıl Toplantısı Kütahya Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı katılımı ile 14 Mart 2019 tarihinde Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

13
Afyonkarahisar ABİGEM A.Ş. Genel Kurulu Yapıldı

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş.’nin 2017-2018 yıllarını kapsayan 5’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı, 13 Mart 2019 Çarşamba günü, saat 14.00’de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

 

Gündem maddesi dahilindeki konuların görüşüldüğü ve karara bağlandığı Genel Kurul Toplantısına Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Meclis Başkanı Halit Topbaş katılım sağladı.

[Devamını oku...]

13
Denizli Ticaret Borsası'ndan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Kütahya Vali Yrd. Halil İbrahim Ertekin ile Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Halil Pekdemir, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

06
Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Belediye Başkan Adaylarıyla Görüştü

Kütahya Sivil Toplum Kuruluşları Birliği, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti, MHP ve CHP’nin belediye başkan adayları ile bir araya gelerek şehrin talepleri ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulundu.

[Devamını oku...]

05
KÜTBO'dan İstihdam Seferberliği 2019'a Çağrı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi Şurasında açıklanan "İstihdam Seferberliği 2019" ile ilgili açıklamalarda bulundu.


[Devamını oku...]

01
KÜTBO Heyetinden Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Kinay'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığındaki heyet, 22.23 ve 24. Dönem Kütahya Milletvekili ve Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay’ı Ankara’daki makamında ziyarette bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

27
KÜTBO İl KGK ve GGK İcra Komitesi Seçimleri Tamamlandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri “TOBB KGK ve GGK İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” dahilinde yapıldı. 

[Devamını oku...]

27
Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında KÜTBO'ya Ziyaret

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, Türkiye’de 1990 yılından bu yana her yıl kutlanan "Vergi Haftası"nın 30’ncusu bu yıl 25 Şubat – 03 Mart 2019 tarihleri arasında kutlanmaktadır. 

[Devamını oku...]

26
KÜTBO 5 Yıldızlı Hizmetini "A Kalite" Olarak Bir Kez Daha Tescilledi

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) bünyesinde, Odalar ve Borsaların Üyelerine vermiş olduğu 5 yıldızlı hizmet olarak tanımlanan Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) denetimlerini başarıyla geçerek, TOBB’nde gerçekleştirilen törenle Akreditasyon Sertifikasını aldı.

 

 

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin, Mesleki Eğitim ve İşbirliği Protokolü Törenine Katıldı

Mesleki eğitim ile reel sektörü, birbirine entegre edecek proje için adım atıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla düzenlenen törende imzalandı. Törene Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Katılım sağladı.

 

 

[Devamını oku...]

25
Başkan Gültekin, İstihdam Seferberliği Tanıtım Toplantısına Katıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.​

[Devamını oku...]

25
Vergi Haftası Kutlama Etkinleri Çelenk Sunma Töreni İle Başladı

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, Türkiye’de 1990 yılından bu yana her yıl kutlanan "Vergi Haftası"nın 30’ncusu ilimizde Valilik önünde Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile kutlanmaya başlandı.

 

 

[Devamını oku...]

Sayfa 5 / 32İlk   Geri   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  İleri   Son