03
Murat Arık'tan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Kütahya Belediye Başkan Yardımcılarından Murat Arık, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Borsa proje ve faaliyetlerinden bahsederek, İlin sosyo ekonomik konuları üzerinde fikir alışverişinde bulundu. Kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yapılan ziyarette, İki kurum arasında ortak projeler geliştirilebileceği belirtildi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Necati Gültekin, Belediye Başkan Yrd. Murat Arık’a teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

02
KÜTBO TOBB 75.Genel Kuruluna Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75’inci Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Salonu’nda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

29
"Çocuk Gözüyle Tarım" Resim Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Ülkemizin gelişiminde ve kalkınmasında önemli yeri olan tarımın, genç nesillere aşılanması, sevdirilmesi ve özendirilmesi adına “Çocuk Gözüyle Tarım” teması adı altında KÜTBO ve Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen resim yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

[Devamını oku...]

25
11.Tarım Fuarı Törenle Açıldı

Bölgenin en büyük sektörel fuarı olan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25 Nisan 2019 tarihinde 11. kez kapılarını ziyaretçilere açtı. 

[Devamını oku...]

22
Kütahya 11.Tarım Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 11.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25-28 Nisan 2019 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezi'nde açılıyor.

 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO'dan Belediye Başkanı Halil Başer'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığı’ndaki heyet, Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO'dan Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığı’ndaki heyet, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO'dan Tuğgeneral Necati Gündüz'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Kurulundan oluşan heyet, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Heyetinden Belediye Başkanı Alim Işık'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığındaki heyet, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

07
KÜTBO Üyeleri İleri Excel Eğitimi Aldı

06-07 Nisan 2019 tarihlerinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından üyelerine İleri Düzey Excel Eğitimi verildi.

[Devamını oku...]

28
Kurucu Meclis Başkanı Halit Ayas'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kurucu Meclis Başkanı ve 2 Dönem Meclis Başkanlık görevini yapan Halit Ayas, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin Vizyon Türkiye Programında

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, TRT Avaz TV’de yayınlanan Vizyon Türkiye Programına Katıldı.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO'dan Bilgilendirme Semineri : Burası Kütahya "Burada İş Var"

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İŞKUR İl Müdürlüğü ve Kütahya SGK İl Müdürlüğü iş birliğinde bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Meclis Toplantısında Güdem; "İstihdam Seferberliği"

22 Mart 2019 tarihinde Meclis Başkanı Halit Topbaş Başkanlığında gerçekleştirilen Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında, “İstihdam Seferberliği 2019” gündeme geldi.

 

[Devamını oku...]

20
“2019 Yılı İl Özel İdare Kaynaklı Yerel Projeler” Tohum ve Fidan Teslim Töreni Yapıldı

 Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından “2019 Yılı İl Özel İdare Kaynaklı Yerel Projeler” kapsamında havza ve işletme bazlı tohum ve fidan teslim töreni düzenlendi.

[Devamını oku...]

Sayfa 4 / 32İlk   Geri   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  İleri   Son