17
BORSAMIZ TARIM FUARINDA

Borsamız "KÜTAF" Kütahya 1.Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarında stand açtı.

[Devamını oku...]

01
KÜTAHYADA TARIM FUARI AÇILIYOR

Borsamızında destekleri ile Kütahya Birinci Tarım Hayvancılık,Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 16 Nisan Tarihinde açılıyor.
Bölgemizde nitelikli fuarcılığın hızlı bir gelişme sürecine girmesi ve uluslar arası düzeydeki yerini alması Temennimizdir. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörlerin ticari misyonları paralelinde yapılacak fuar; Bölgemizin, ülkemizin diğer bölgeleri ve uluslar arası ticari ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır. Ülkemizdeki uluslar arası fuarların gelişmesi, globalleşen dünyada ticaretin giderek artan serbestleşmeye doğru gitmesi evrensel ölçüleri yakalama fırsatı, ekonomik, ticari ve sosyal açıdan gelişmiş ülkelerde rekabet edebilmesi amacıyla fuar projeleri düzenlenmeli ve iştirak edilmelidir.

[Devamını oku...]

16
KÜTAHYA HEYETİ İLE ANKARA TOBB , TBMM ZİYARET

Borsamız Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu üyeleri ve Kütahya İl ve İlçe Oda Başkanlarının katılımı ile Ankara'ya düzenlenen gezi programında ilk olarak TBMM Başkanı Sayın Köksal Toptan'ı makamında ziyaret edildi.Daha sonra TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret edilerek.Kütahyanın sorunlarının toplu olarak ele alındığı ve Borsa ve Oda başkanlarının söz alarak tek tek konuşma yaptığı ziyaretin sonunda günün anısına Kütahya heyeti olarak TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na ve TBMM Başkanı Köksal Toptan'a hediye taktim edildi.Kütahya heyeti ile birlikte Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Başkanı Ali Berber,Yönetim Kurulu Bşk.Yrd.İbrahim Durmaz,Sayman Üye Hakan Karaaytaç,Meclis Bşk Yrd. İrfan Toker, Meclis Üyeleri Ünal Kahraman ve İsmail Çavdar katıldılar.

[Devamını oku...]

12
BORSA ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE FUAR GEZİSİ

KÜTAHYA TİCARET BORSASI ÜYELERİ İSTANBUL GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARINDA FOTEG İSTANBUL 2009 ULUSLARARASI GIDA TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI NA, KÜTAHYA TİCARET BORSASI 08 MART 2009 TARİHİNDE İNCELEME GEZİSİ DÜZENLEMİŞTİR.
Foteg istanbul 2009 uluslararası gıda teknolojileri ihtisas fuarı na, kütahya ticaret borsası 08 Mart 2009 tarihinde inceleme gezisi düzenlemiştir.Her geçen yıl daha kapsamlı ve yoğun katılımcı profili sağlayan ve sektöre ivme kazandıran uluslar arası gıda fuarına borsamız yönetim ve meclis kurulu üyeleri ile üyelerinden gıda üretim sektörü temsilcileri katılmıştır.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO 2009 SEÇİMLERİ YAPILDI

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu kapsamında, 05 Ocak 2009 Pazartesi günü Borsamız organ seçimleri yapıldı
KÜTAHYA TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA GÜVEN TAZELEDİ
5174 SAYILI TOBB KANUNUNA GÖRE HER 4 YILDA BİR YAPILAN KÜTAHYA TİCARET BORSASI MECLİS VE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIK SEÇİMLERİ 05.01.2009 -09.01.2009 TARİHLERİ ARASINDA YAPILMIŞ, MECLİS KURULU, YÖNETİM KURULU VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ BELİRLENMİŞTİR

[Devamını oku...]

28
KÜTAHYA İL VE İLÇE ODA VE BORSA PLAKET TÖRENİ

28 Kasım 2008 tarihinde TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımı ile ençok tescil işlemi yaptıran üyelerimize ödülleri verildi.

 

Kütahya il ve ilçeleri Oda ve Borsa platformu ödül törenine, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu katılmış ve ''Türkiye Ekonomisindeki Yeni Durum Analizi ve Tavsileri'' Konulu bir sunum yapmıştır. Programda Borsamızda tescil işleminde son iki yılda işlem hacmi yüksek olan üyelere TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket verilmiştir.

[Devamını oku...]

16
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

13-19 EKİM 2008 tarihlerinde kutlanan ahilik haftası törenlerine borsamızın da katkıları olmuştur.
Ahilik haftası kutlama komitesinde yer alan borsamız tarafından, 40 yılı aşkın zamandır ahilik kültürü ve ahlakı içerisinde mesleğine, genel ve yerel ekonomiye katkı yapmış üyelerimize şükran plaketi verilmiştir

[Devamını oku...]

15
BORSAMIZIN YAPTIRDIĞI OKUL AÇILIŞI

KÜTAHYA TİCARET BORSASI TARAFINDAN YAPTIRILAN ON DERSLİKLİ, BİLGİSAYAR VE FEN LABORATUARLARI OLAN, RESİM VE MÜZİK ODALARIYLA, ÇOK AMAÇLI SALONU VE ANA SINIFI BULUNMAKTADIR.
KÜTAHYA TİCARET BORSASI İLKÖĞRETİM OKULU AÇILIŞI 15 MAYIS 2008 TARİHİNDE SAYIN MİLLİ EĞİTİM BAKANI HÜSEYİN ÇELİK TARAFINDAN YAPILMIŞTIR. ÇOK SAYIDA DAVETLİNİN KATILIMI İLE GERÇEKLEŞEN AÇILIŞDA YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ALTINKAYA’NIN AÇILIŞ KONUŞMASI

[Devamını oku...]

01
İHRACAT RAKAMLARI KÜTAHYA’DA AÇIKLANDI...

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı, Türkiye İhracatçılar Meclisin'in kayıt rakamlarına göre Nisan ayı ihracat rakamlarını, Kütahya'da düzenlediği basın toplantısıyla açıkladı.
Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Oğuz Satıcı'nın Kütahya’da yaptığı açıklamaya göre, Ocak-Nisan döneminde Türkiye'nin ihracatı yüzde 36,9 artışla 42 milyar 788 milyon dolara ulaştı. Nisan ayı itibariyle son 1 yıllık ihracat ise yüzde 27,61 artışla 117 milyar 496 milyon dolara çıktı.

[Devamını oku...]

25
SANAYİ BAKANI SAYIN ZAFER ÇAĞLAYANA ZİYARET

 20 MART 2008 Tarihinde, Borsamız Y önetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Ticaret Odaları konsey başkanı Sayın Nafi Güral Sanayi ile Ticaret Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ı ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

Sayfa 31 / 31İlk   Geri   22  23  24  25  26  27  28  29  30  [31]  İleri   Son