13
Afyonkarahisar ABİGEM A.Ş. Genel Kurulu Yapıldı

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş.’nin 2017-2018 yıllarını kapsayan 5’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı, 13 Mart 2019 Çarşamba günü, saat 14.00’de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

 

Gündem maddesi dahilindeki konuların görüşüldüğü ve karara bağlandığı Genel Kurul Toplantısına Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Meclis Başkanı Halit Topbaş katılım sağladı.

[Devamını oku...]

13
Denizli Ticaret Borsası'ndan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Kütahya Vali Yrd. Halil İbrahim Ertekin ile Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Halil Pekdemir, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

06
Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Belediye Başkan Adaylarıyla Görüştü

Kütahya Sivil Toplum Kuruluşları Birliği, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti, MHP ve CHP’nin belediye başkan adayları ile bir araya gelerek şehrin talepleri ve çözüm önerileri hakkında istişarelerde bulundu.

[Devamını oku...]

05
KÜTBO'dan İstihdam Seferberliği 2019'a Çağrı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi Şurasında açıklanan "İstihdam Seferberliği 2019" ile ilgili açıklamalarda bulundu.


[Devamını oku...]

01
KÜTBO Heyetinden Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Kinay'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığındaki heyet, 22.23 ve 24. Dönem Kütahya Milletvekili ve Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay’ı Ankara’daki makamında ziyarette bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

27
KÜTBO İl KGK ve GGK İcra Komitesi Seçimleri Tamamlandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri “TOBB KGK ve GGK İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” dahilinde yapıldı. 

[Devamını oku...]

27
Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında KÜTBO'ya Ziyaret

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, Türkiye’de 1990 yılından bu yana her yıl kutlanan "Vergi Haftası"nın 30’ncusu bu yıl 25 Şubat – 03 Mart 2019 tarihleri arasında kutlanmaktadır. 

[Devamını oku...]

26
KÜTBO 5 Yıldızlı Hizmetini "A Kalite" Olarak Bir Kez Daha Tescilledi

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) bünyesinde, Odalar ve Borsaların Üyelerine vermiş olduğu 5 yıldızlı hizmet olarak tanımlanan Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) denetimlerini başarıyla geçerek, TOBB’nde gerçekleştirilen törenle Akreditasyon Sertifikasını aldı.

 

 

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin, Mesleki Eğitim ve İşbirliği Protokolü Törenine Katıldı

Mesleki eğitim ile reel sektörü, birbirine entegre edecek proje için adım atıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi arasında Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla düzenlenen törende imzalandı. Törene Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Katılım sağladı.

 

 

[Devamını oku...]

25
Başkan Gültekin, İstihdam Seferberliği Tanıtım Toplantısına Katıldı

İstihdam Seferberliği 2019 Tanıtım Toplantısı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde yapıldı.​

[Devamını oku...]

25
Vergi Haftası Kutlama Etkinleri Çelenk Sunma Töreni İle Başladı

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, Türkiye’de 1990 yılından bu yana her yıl kutlanan "Vergi Haftası"nın 30’ncusu ilimizde Valilik önünde Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile kutlanmaya başlandı.

 

 

[Devamını oku...]

23
Başkan Gültekin, Bölgesel İstişare Toplantısına Katıldı

Bölgesel İstişare Toplantısı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla Manisa Anemon Otel’de gerçekleştirildi.

 

Manisa Ticaret Borsası ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğindeki toplantıya Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Meclisinde IPARD Destekleri Tanıtıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısına, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü Ahmet Yazar konuk oldu.

 

Toplantıda İl Koordinatörü Ahmet Yazar KÜTBO Meclis Üyelerine, TKDK’nın 16.02.2019 tarihinde Avrupa Birliği Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programı (IPARD) kapsamındaki destekler hakkında sunum yaparak, desteklerin detayları, kapsadığı alanlar, destek oranları, iş planı hazırlama, başvuru paketi ve ödeme talep paketi hazırlama konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Bilgilendirme sunumu sonrası KÜTBO Meclis Üyelerinin sorularını yanıtlayan Ahmet Yazar, KÜTBO Üyelerine IPARD destekleri kapsamında her türlü bilgi paylaşımı ve gerekli desteğin verileceğini ifade etti.

[Devamını oku...]

20
KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım'dan Ziyaret

Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme Destekleme İdaresi (KOSGEB) İl Müdürü Yaşar Yıldırım, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında iade-i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

19
Aslanapa Belediye Başkan Adayı Muammer Özer'den Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Aslanapa Belediye Başkan Adayı Muammer Özer ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş’un da hazır bulunduğu ziyarette, Belediye Başkan Adayı Muammer Özer KÜTBO Yönetimine projelerinden bahsetti.

 

Güncel ekonomik ve sosyal konular ile ilgili görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Başkan Necati Gültekin Aslanapa’daki KÜTBO üyelerinin sorun ve çözüm önerilerini paylaştı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak, Belediye Başkan Muammer Özer’e başarılar diledi. Gültekin Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Muammer Özer’e teşekkür etti.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 30İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son