19
KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK

Borsamız tarafından ilimizde bulunan bir ilköğretim okuluna bilgisayar ve projeksiyon cihazları bağışı yapıldı.Kütahya Valisi Sayın Şükrü Kocatepe Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya'ya eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

[Devamını oku...]

20
İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları üyelerinden kurulan kadın girişimciler kurulu Borsa Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

16
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

12-18 Ekim2009 tarihleri arasında Borsamızın da katkıları ile ahilik haftası kutlaması yapıldı

 

[Devamını oku...]

15
DEFTERDAR MEHMET SAYGI DAN BORSAYI ZİYARET

Kütahya il Defterdarı Sayın Mehmet saygı Borsamız Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Borsamızda gerçekleştirilen bu ziyarette, Borsamız Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin hazır bulundular.

[Devamını oku...]

04
TOBB 64.GENEL KURULU VE BAŞKAN SEÇİMİ YAPILDI

Hisarcıklıoğlu, Yeniden TOBB Başkanı Seçildi TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB 64. Genel Kurulunda yapılan seçimde 1.362 geçerli oyun tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

 

[Devamını oku...]

28
KUTBO YÖNETİM KURULUNDAN NEZAKET ZİYARETLERİ

KÜTBO Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu birtakım nezaket ziyaretleri yaptılar.

[Devamını oku...]

28
ESNAF ODALARI BİRLİĞİNDEN BORSAMIZA ZİYARET

Kütahya Esnaf Odaları Birliği Başkanı İbrahim YİĞİT ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Borsamız Yönetim kurulu ve Meclis kurulu üyelerini ziyaret etti.

[Devamını oku...]

21
BORSA AİDAT BORÇLARININ, GECİKME ZAMLARI AFFI

Borsa Aidat Borçlarının,Gecikme Zamlarının Affını İlgilendiren Kanun Hk.

Sayın Üyelerimiz,

28 Şubat 2009 Tarih ve 27155 sayılı Mükerrer Resmi Gazete de yayımlanarak yürürlüğe giren 5838 sayılı kanunun 31.maddesi ile 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununa geçici madde eklenmiş olup; ''5838 sayılı Kanunun yürürlüğe girdiği tarihten itibaren altı ay içinde üyelerimizin Borsaya olan aidat borçlarının tamamının ödenmesi halinde bu borçlara ait gecikme zammının silineceği'' hükme bağlanmıştır.

[Devamını oku...]

17
BORSAMIZ TARIM FUARINDA

Borsamız "KÜTAF" Kütahya 1.Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarında stand açtı.

[Devamını oku...]

01
KÜTAHYADA TARIM FUARI AÇILIYOR

Borsamızında destekleri ile Kütahya Birinci Tarım Hayvancılık,Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 16 Nisan Tarihinde açılıyor.
Bölgemizde nitelikli fuarcılığın hızlı bir gelişme sürecine girmesi ve uluslar arası düzeydeki yerini alması Temennimizdir. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörlerin ticari misyonları paralelinde yapılacak fuar; Bölgemizin, ülkemizin diğer bölgeleri ve uluslar arası ticari ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır. Ülkemizdeki uluslar arası fuarların gelişmesi, globalleşen dünyada ticaretin giderek artan serbestleşmeye doğru gitmesi evrensel ölçüleri yakalama fırsatı, ekonomik, ticari ve sosyal açıdan gelişmiş ülkelerde rekabet edebilmesi amacıyla fuar projeleri düzenlenmeli ve iştirak edilmelidir.

[Devamını oku...]

16
KÜTAHYA HEYETİ İLE ANKARA TOBB , TBMM ZİYARET

Borsamız Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu üyeleri ve Kütahya İl ve İlçe Oda Başkanlarının katılımı ile Ankara'ya düzenlenen gezi programında ilk olarak TBMM Başkanı Sayın Köksal Toptan'ı makamında ziyaret edildi.Daha sonra TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret edilerek.Kütahyanın sorunlarının toplu olarak ele alındığı ve Borsa ve Oda başkanlarının söz alarak tek tek konuşma yaptığı ziyaretin sonunda günün anısına Kütahya heyeti olarak TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na ve TBMM Başkanı Köksal Toptan'a hediye taktim edildi.Kütahya heyeti ile birlikte Borsamız adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Başkanı Ali Berber,Yönetim Kurulu Bşk.Yrd.İbrahim Durmaz,Sayman Üye Hakan Karaaytaç,Meclis Bşk Yrd. İrfan Toker, Meclis Üyeleri Ünal Kahraman ve İsmail Çavdar katıldılar.

[Devamını oku...]

12
BORSA ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE FUAR GEZİSİ

KÜTAHYA TİCARET BORSASI ÜYELERİ İSTANBUL GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARINDA FOTEG İSTANBUL 2009 ULUSLARARASI GIDA TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI NA, KÜTAHYA TİCARET BORSASI 08 MART 2009 TARİHİNDE İNCELEME GEZİSİ DÜZENLEMİŞTİR.
Foteg istanbul 2009 uluslararası gıda teknolojileri ihtisas fuarı na, kütahya ticaret borsası 08 Mart 2009 tarihinde inceleme gezisi düzenlemiştir.Her geçen yıl daha kapsamlı ve yoğun katılımcı profili sağlayan ve sektöre ivme kazandıran uluslar arası gıda fuarına borsamız yönetim ve meclis kurulu üyeleri ile üyelerinden gıda üretim sektörü temsilcileri katılmıştır.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO 2009 SEÇİMLERİ YAPILDI

5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu kapsamında, 05 Ocak 2009 Pazartesi günü Borsamız organ seçimleri yapıldı
KÜTAHYA TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA GÜVEN TAZELEDİ
5174 SAYILI TOBB KANUNUNA GÖRE HER 4 YILDA BİR YAPILAN KÜTAHYA TİCARET BORSASI MECLİS VE YÖNETİM KURULU BAŞKANLIK SEÇİMLERİ 05.01.2009 -09.01.2009 TARİHLERİ ARASINDA YAPILMIŞ, MECLİS KURULU, YÖNETİM KURULU VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ BELİRLENMİŞTİR

[Devamını oku...]

28
KÜTAHYA İL VE İLÇE ODA VE BORSA PLAKET TÖRENİ

28 Kasım 2008 tarihinde TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlunun katılımı ile ençok tescil işlemi yaptıran üyelerimize ödülleri verildi.

 

Kütahya il ve ilçeleri Oda ve Borsa platformu ödül törenine, TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu katılmış ve ''Türkiye Ekonomisindeki Yeni Durum Analizi ve Tavsileri'' Konulu bir sunum yapmıştır. Programda Borsamızda tescil işleminde son iki yılda işlem hacmi yüksek olan üyelere TOBB Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket verilmiştir.

[Devamını oku...]

16
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

13-19 EKİM 2008 tarihlerinde kutlanan ahilik haftası törenlerine borsamızın da katkıları olmuştur.
Ahilik haftası kutlama komitesinde yer alan borsamız tarafından, 40 yılı aşkın zamandır ahilik kültürü ve ahlakı içerisinde mesleğine, genel ve yerel ekonomiye katkı yapmış üyelerimize şükran plaketi verilmiştir

[Devamını oku...]

Sayfa 29 / 30İlk   Geri   21  22  23  24  25  26  27  28  [29]  30  İleri   Son