16
KONYA TARIM FUARINA GEZİ DÜZENLENDİ

Kütahya Ticaret Borsası 15 Mart Perşembe Günü Konya Tarım ve Hayvancılık Fuarına ve Konya Ticaret Borsasına Gezi düzenledi.
Konya 10.Uluslararası tarım ve hayvancılık ve süt endüstri fuarına 15 Mart Perşembe günü Borsa üyelerimiz ile birlikte gezi düzenlenmiştir. Ticari ilişkileri güçlendirmek için Tarım fuarlarının ülkede yeni yeni geliştiği dönemlerde üyelerimize katkı sağlayacağı düşünülmüş. Türk tarım teknolojisine katkı sağlıyacak olan tarım fuarları Borsamızca her zaman desteklenmektedir. Fuara üyelerimizin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Vekili Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Karaaytaç Meclis Üyelerimiz Ünal Kahraman ve Halil İbrahim Özel ile Borya üyelerimiz ve Genel Sekreter V.Yasemin Yol ile memur Ahmet Gözel bu geziye katılmıştır.

[Devamını oku...]

20
KÜTAHYA TARIM VE HAYVANCILIK FUARI

Borsamızında Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 4.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 19/22 Nisan 2012 tarihlerinde açılıyor.

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörlerin ticari misyonları paralelinde yapılacak fuar; Bölgemizin, ülkemizin diğer bölgeleri ve uluslar arası ticari ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır. Ülkemizdeki uluslar arası fuarların gelişmesi, globalleşen dünyada ticaretin giderek artan serbestleşmeye doğru gitmesi evrensel ölçüleri yakalama fırsatı, ekonomik, ticari ve sosyal açıdan gelişmiş ülkelerde rekabet edebilmesi amacıyla fuar projeleri düzenlenmeli ve iştirak edilmelidir.

[Devamını oku...]

10
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA PROJESİ

ZAFER KALKINMA AJANSI DESTEĞİ İLE KÜTBO STATEJİ PLAN HAZIRLAMA EĞİTİMİ BAŞLADI

Kütahya Ticaret Borsası’nın hazırladığı “Stratejik Planlama Eğitimi ve Danışmanlığı” konulu projesini, Zafer Kalkınma Ajansı’nın açmış olduğu 2011 yılı Teknik Destek Programı Çerçevesinde sunmuş ve desteklenmeye hak kazanmıştır.
Kütahya Ticaret Borsası’nın Zafer Kalkınma Ajansı Tarafından desteklenen Stratejik Plan Hazırlama Projesine Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası da ortak olarak gösterilmiştir. Borsa ve Odanın kurumsal yapısını oluşturmak ve güçlendirmek, üyelerine daha iyi hizmet sunmak için Kurumsal Stratejik Planlarını Hazırlama Eğitimi KÜTBO ve KUTSO Genel Sekreterleri ile tüm personelinin katılımıyla 07 Ocak 2012 tarihinde Kütahya Ticaret Borsası Toplantı Salonunda başlamış olup, eğitimler hafta sonları olmak üzere 7 gün ve 42 saat devam edecektir.

[Devamını oku...]

13
DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI

Dünya Türk Girişimciler Kurultayı 18-19 Kasım 2011 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'ında gerçekleştirilecektir.

Dünya Türk İş Konseyi (DTİK)'nin en önemli faaliyetlerinden biri olan Dünya Türk Girişimciler Kurultayı bu yıl 18-19 Kasım 2011 tarihlerinde tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda Ekonomi Bakanlığı ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

10

TOBB'dan Açlık Felaketi ile Boğuşan Afrikaya Yardım Eli

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Afrika'da yaşanan açlık felaketi için başlatılan yardım kampanyasına, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA destek çağrısında bulundu;

[Devamını oku...]

27
SAYIN VALİMİZİN BORSAMIZA YAPTIĞI ZİYARET

Kütahya Valisi Sayın Kenan Çiftçi Borsamız Yönetim Kurulunu Ziyarette Bulundular.

Borsamızda gerçekleştirilen bu ziyarette, Borsamız Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin hazır bulundular.

 

[Devamını oku...]

27
TOBB YÖNETİM KURULUNDAN BORSAMIZA ZİYARET

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Harun Karacan Borsamız Yönetim Kurulu Başkanını Ziyarette Bulundular.

[Devamını oku...]

11
KÜTAHYA 3.TARIM HAYVANCILIK SERACILIK FUARI

Borsamızında destekleri ile Kütahya 3.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 14/17 Nisan 2011 tarihlerinde açılıyor.

 

[Devamını oku...]

03
KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN DUYURU

Kütahya ticaret borsası hizmet binası kaba inşaat ihale ilanı...

 

[Devamını oku...]

18
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

Her yıl Ekim ayının ikinci Pazartesi günü başlayan ve yedi gün süren Ahilik haftası, Kutlama Komitesinin Kütahya Valisi Sayın Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaretiyle başladı.

[Devamını oku...]

11
1 MİLYAR AÇ İNSAN İÇİN İMZA KAMPANYASI

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) dünya üzerinde açlık çeken 1 milyar insan için küresel ölçekte imza kampanyası başlattı.

[Devamını oku...]

25
TOBB//*DAN PAKİSTAN //*A YARDIM ELİ

TOBB Pakistan’da meydana gelen sel felaketinin yaralarının sarılması için iş dünyasına çağrıda bulunarak, yardım kampanyası başlattı.

[Devamını oku...]

20
EGE TİCARET BORSALARI TOPLANTISI YAPILDI

16 - 17 Nisan 2010 tarihlerinde kütahya ticaret borsasının ev sahipliğinde güral harlek otelde ege bölgesi ticaret borsaları bölge toplantısı yapıldı.

 

[Devamını oku...]

19
TARIM FUARINA KATILDIK

Borsamız "KÜTAF" Kütahya Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarında Stand açtı.
Borsamızın katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

 

[Devamını oku...]

17
DENİZLİ EKONOMİ KORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

Denizlide Yapılan Bölgesel Ekonomi Koordinasyon Kurulu Toplantısına KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA Katıldı

 

[Devamını oku...]

Sayfa 28 / 30İlk   Geri   21  22  23  24  25  26  27  [28]  29  30  İleri   Son