18
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’ya makamında ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

08
TARIM İL MÜRÜRÜ YORULMAZ//*A ZİYARET

KUTBO YÖNETİM KURULU TARIM GIDA İL MÜDÜRÜ HALİL YORULMAZ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Başkanlığındaki KÜTBO Yönetim Kurulu, ilimize yeni atanan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil Yorulmaz’ı makamında ziyarette bulundu.
 

[Devamını oku...]

03
KÜTBO ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI

KÜTBO ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINA TKDK İL KORDİNATÖRÜ İHSAN KAYMAK KONUK OLDU

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Aralık ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Ali BERBER başkanlığında gerçekleştirildi
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak konuk olduğu toplantıda, TKDK'nın hizmet ve sorumluluk alanları ile çalışma usul ve esasları, hibeler ve yatırım destekleri konularında haziruna bilgi verdi.

[Devamını oku...]

03
ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI

ANFAŞ FOOD PRODUCT & TÜRKİYE’NİN TEK İÇECEK FUARI ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI

Turizmin gözbebeği Antalya’da 20-23 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleşecek olan, Türkiye’de Tek ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI, sezon başında Satınalma anlaşmalarının sağlandığı büyük bir iş platformu oluşturacaktır.2012 yılında Türk firmaların yanı sıra Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Bangladeş, Almanya, Suudi Arabistan, Mısır, Bulgaristan ve Belçika’dan Türk pazarına girmek isteyen üretici firmalarında ürünlerini tanıttığı Anfaş Bevex Fuarı 32.323 sektör profesyonelinin ziyaretiyle hedefine ulaştığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

12
İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURUL SEÇİMİ

İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 14.12.2012 CUMA GÜNÜ YAPILACAKTIR.

BORSAMIZ İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 14 ARALIK 2012 CUMA GÜNÜ , 10:00 - 16:00 SAATLERİ ARASINDA BORSAMIZ TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

 

 

[Devamını oku...]

12
İL TİCARET MÜDÜRÜNDEN KUTBO//*YA ZİYARET

İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun, KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.


İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun Kütahaya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin’i ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Altınkaya, İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun’na Borsamız yeni hizmet binası İnşaatı ve yapımı hakkında bilgi verdi, en kısa zamanda hizmet binamızı tamamlayarak üyelerimize ve ilimize hizmette bir adım daha atılacağını ifade ederek. Borsamıza yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

[Devamını oku...]

10
TKDK, KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.

TKDK İl Koordinatörü İhsan KAYMAK KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti;

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’yı Ziyaret etti.

Yapılan ziyarette TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak, TKDK hakkında, hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında bilgiler verdi. Kaymak, TKDK'nın; çiftçilere, tarımsal işletmelere ve yatırımcılara, yatırımlarını desteklemek amacıyla Türkiye Cumhuriyeti katkısı dahil, Avrupa Birliği fonlarını, projeler karşılığında hibe olarak vermekte olduğunu belirtti.

Bilgilendirmenin yapıldığı ziyaretin sonunda, TKDK tarafından hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında, KUTBO üyelerine bilgi aktarımının yapılması planlandı.

[Devamını oku...]

27
TOBB GÖZDEN GEÇİRME NOTLARI

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ GÖZDEN GEÇİRME NOTLARI

Resmi İstatistik Programı Çok Yıllı Programı'' çerçevesinde verilerin derlenmesinden sorumlu olan kurum, kuruluşlarca yayımlanan Haber Bültenleri esas alınarak, TOBB-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, kurum içi kullanıma yönelik olarak hazırlanmakta olan Bilgi Notlarının, 2011 yılı Eylül ayından itibaren ''Gözden Geçirme Notları'' adı altında TOBB’nin www.tobb.org.tr web sayfasından dış kullanıcıların hizmetine sunulmaya başlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
ÜYELERİMİZE DUYURU

FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE DUYURU

FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE DUYURU
Üyelerimizin Gelir İdaresi Başkanlığı’na vermiş oldukları Mükellef Bilgileri Bildirim Formu ve ilgili Oda/Borsa kayıtları esas alınarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından belirlenen faaliyet kodları; yazılı olarak Borsa üyelerinin bilinen en son adresine gönderilmiş, adresinde bulunamayan üyelerin kayıtlı adreslerine ikinci kez yazılı tebligat gönderilmiştir.

[Devamını oku...]

19
KUTBO AKREDİTE BORSA OLDU

KUTBO HİZMET KALİTESİNİ AKREDİTE BORSA OLARAK TESCİLLEDİ

16 Kasım Cuma Günü Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliğinde Yapılan 8.Dönem Akreditasyon Belge Töreniyle Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon Belgesi Alarak Hizmet Kalitesini Tescilledi.
Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 8. Dönem Oda Borsa Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Yaptığı Konuşmada; 28 Oda Ve Borsa Daha Akreditasyon Belgesi Alarak Akredite Oda-Borsa Sayısı 129’a Ulaştığını ve Özel Sektöre Hizmet Edebilmek İçin Buna Layık Hizmet Kapasitesine Sahip Olmak Gerektiğini İfade etti.

[Devamını oku...]

24
AHİLİK HAFTASI KUTLANDI

Kutlama Komitesinde Borsamızında Olduğu Ahilik Haftası Etkinlikleri İlimizde kutlandı

Ahilik Haftası Kutlamalarına Borsamız Adına; Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim DURMAZ ve Borsa üyeleri katılmış olup, Yönetim Kurulu Başkan Yardımsı İbrahim DURMAZ konuşmasında ;

[Devamını oku...]

24
İŞ DÜNYASINDAN HAVALİMANINA İNCELEME GEZİSİ

KÜTAHYA,UŞAK,AFYONKARAHİSAR İŞ DÜNYASINDAN HAVALİMANINA İNCELEME GEZİSİ YAPILDI

Kütahya,Afyonkarahisar ve Uşak Oda ve Borsa Yöneticilerinin de katıldığı inceleme gezisine;

Borsamız Meclis Başkanı Ali BERBER,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim DURMAZ ve Necati GÜLTEKİN’inde katıldı

[Devamını oku...]

17
KÜTBO AKREDİTASYON DENETİMİNİ

BORSAMIZ TOBB AKREDİTASYON DENETİMİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Borsamız 13 Eylül 2012 tarihinde TOBB Akreditasyon kapsamında denetlenmiştir.
Yapılan denetimin öncesinde düzenlenen açılış toplantısına Borsamız Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati GÜLTEKİN , İbrahim DURMAZ , Genel Sekreter V. Yasemin YOL, TSE Denetçisi Fatih SAĞDIÇ, TOBB Akreditasyon Kurul Sekreteri Volkan TUFAN, Borsamız Akreditasyon Sorumlusu Ahmet GÖZEL ve borsamız birim amirleri de katıldılar. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA yapmış olduğu açılış konuşmasında yapılacak denetimin borsamız adına hayırlı olmasını diledi. Denetçiler Borsamız birimlerini gezip incelemeler de bulundular. Günün sonunda üst düzey yöneticilerimizin de katılımıyla düzenlenen kapanış toplantısıyla denetim başarılı bir şekilde tamamlandı.

[Devamını oku...]

09
KIRSAL KALKINMA DESTEKLEME PROGRAMI

KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI

 

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2012/09/20120904-8.htm

KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLARIN DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ YAYINLANMIŞTIR.

[Devamını oku...]

14
TOBB BAŞKANINDAN BİRLİK BERABERLİK VURGUSU

TOBBİstişare Toplantısı, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun evsahipliğinde, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapıldı.​

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Tobb Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Davetlisi olarak Yönetim Kurulu Başkanları istişare toplantısına katıldı

[Devamını oku...]

Sayfa 27 / 30İlk   Geri   21  22  23  24  25  26  [27]  28  29  30  İleri   Son