01
AHMET ALTINKAYA DAN TARIM BAKANINA ZİYARET

KUTBO YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA , ORGANİZE HAYVANCILIK SANAYİ BÖLGESİ ÇALIŞMALARI İÇİN SAYIN MİLLETVEKİLİMİZ H.FEHMİ KİNAY VE BERABERİNDEKİ HEYET İLE GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI M.MEHDİ EKER'İ ZİYARET ETTİ

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA , Sayın Milletvekilimiz Hasan Fehmi KİNAY, Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, HAYKOP Başkanı Yusuf Çalışkan, Çavdar Hisar Belediye Başkanı Halil BAŞER den oluşan heyet Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Sayın M.Mehdi EKER 'i makamında ziyaret ederek. İlimiz Çavdarhisar ilçesinde kurulacak olan ve Borsamızında kurucu ortaklığının olduğu Organize Hayvancılık Sanayi Bölgesi Kuruluş çalışmaları hakkında görüşülmüştür.

[Devamını oku...]

29
ODA VE BORSA SEÇİMLERİ ERTELENDİ

ODA VE BORSA SEÇİMLERİ MAYIS VE HAZİRAN AYINA ERTELENDİ

Bakanlar Kurulu'nun 28/01/2013 günlü toplantısında, Oda, Borsa seçim takviminin MAYIS ayında başlamasına, T.O.B.B. Genel Kurulu’nun da Ağustos ayında yapılmasına karar verildi.

Bakanlar Kurulu toplantısının ardından bir açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bu hafta sonu fiilen başlaması gereken oda ve borsa seçimlerinin ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurulu’nun ertelendiğini açıkladı.

Arınç yaptığı açıklamada, konuyla ilgili olarak Bakanlar Kurulu’nun kabul ettiği kararnamenin yayımlanmak üzere Resmi Gazete’ye gönderildiğini duyurdu.

Buna göre; Şubat ayının başında başlaması düşünülen oda ve borsa seçim takvimi MAYIS ayına, TOBB Başkanlık ve diğer organ seçimleri de Ağustos ayına ertelendi.

TOBB, yeni meslek gruplandırmalarına ilişkin yapılan itirazların sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilmesi için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan oda ve borsa seçimlerinin makul bir süre ertelenmesi talebinde bulunmuştu.
Borsamız seçim takvimine ait yeni düzenlemeler üyelerimize Merkez İlçe Seçim Kurulunca tekrar belirlenecek takvim dahilinde eş zamanlı olarak tekrar duyurulacaktır

Tüm Üyelerimize Duyurulur.
 

[Devamını oku...]

18
EFTC II. HİBE PROGRAMI BAŞLANGIÇ TOPLANTISI

TOBB YAPILAN EFTC HİBE PROGRAM TOPLANTISINA YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET ALTINKAYA KATILDI

ETCF II. Oda/Borsaların AB-Türkiye Pozitif Gündemine Katkıları Hibe Programı Başlangış Toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde (TOBB) yapıldı. Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya toplantıya katıldı.

[Devamını oku...]

18
TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’ya makamında ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

08
TARIM İL MÜRÜRÜ YORULMAZ//*A ZİYARET

KUTBO YÖNETİM KURULU TARIM GIDA İL MÜDÜRÜ HALİL YORULMAZ'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Başkanlığındaki KÜTBO Yönetim Kurulu, ilimize yeni atanan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Halil Yorulmaz’ı makamında ziyarette bulundu.
 

[Devamını oku...]

03
KÜTBO ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISI

KÜTBO ARALIK AYI MECLİS TOPLANTISINA TKDK İL KORDİNATÖRÜ İHSAN KAYMAK KONUK OLDU

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Aralık ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Ali BERBER başkanlığında gerçekleştirildi
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak konuk olduğu toplantıda, TKDK'nın hizmet ve sorumluluk alanları ile çalışma usul ve esasları, hibeler ve yatırım destekleri konularında haziruna bilgi verdi.

[Devamını oku...]

03
ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI

ANFAŞ FOOD PRODUCT & TÜRKİYE’NİN TEK İÇECEK FUARI ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI

Turizmin gözbebeği Antalya’da 20-23 Şubat 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da gerçekleşecek olan, Türkiye’de Tek ANFAŞ BEVEX İÇECEK İHTİSAS FUARI, sezon başında Satınalma anlaşmalarının sağlandığı büyük bir iş platformu oluşturacaktır.2012 yılında Türk firmaların yanı sıra Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Bangladeş, Almanya, Suudi Arabistan, Mısır, Bulgaristan ve Belçika’dan Türk pazarına girmek isteyen üretici firmalarında ürünlerini tanıttığı Anfaş Bevex Fuarı 32.323 sektör profesyonelinin ziyaretiyle hedefine ulaştığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

12
İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURUL SEÇİMİ

İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 14.12.2012 CUMA GÜNÜ YAPILACAKTIR.

BORSAMIZ İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ 14 ARALIK 2012 CUMA GÜNÜ , 10:00 - 16:00 SAATLERİ ARASINDA BORSAMIZ TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞECEKTİR.

 

 

[Devamını oku...]

12
İL TİCARET MÜDÜRÜNDEN KUTBO//*YA ZİYARET

İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun, KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.


İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun Kütahaya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necati Gültekin’i ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Altınkaya, İl Ticaret Müdürü İsmail Hakkı Uygun’na Borsamız yeni hizmet binası İnşaatı ve yapımı hakkında bilgi verdi, en kısa zamanda hizmet binamızı tamamlayarak üyelerimize ve ilimize hizmette bir adım daha atılacağını ifade ederek. Borsamıza yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

[Devamını oku...]

10
TKDK, KUTBO YÖNETİM KURULUNU ZİYARET ETTİ

TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti.

TKDK İl Koordinatörü İhsan KAYMAK KUTBO Yönetim Kurulunu Ziyaret Etti;

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatörü İhsan Kaymak Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya’yı Ziyaret etti.

Yapılan ziyarette TKDK İl Koordinatörü İhsan Kaymak, TKDK hakkında, hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında bilgiler verdi. Kaymak, TKDK'nın; çiftçilere, tarımsal işletmelere ve yatırımcılara, yatırımlarını desteklemek amacıyla Türkiye Cumhuriyeti katkısı dahil, Avrupa Birliği fonlarını, projeler karşılığında hibe olarak vermekte olduğunu belirtti.

Bilgilendirmenin yapıldığı ziyaretin sonunda, TKDK tarafından hibe kapsamındaki yatırım alanları ve başvuru şartları hakkında, KUTBO üyelerine bilgi aktarımının yapılması planlandı.

[Devamını oku...]

27
TOBB GÖZDEN GEÇİRME NOTLARI

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ GÖZDEN GEÇİRME NOTLARI

Resmi İstatistik Programı Çok Yıllı Programı'' çerçevesinde verilerin derlenmesinden sorumlu olan kurum, kuruluşlarca yayımlanan Haber Bültenleri esas alınarak, TOBB-Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, kurum içi kullanıma yönelik olarak hazırlanmakta olan Bilgi Notlarının, 2011 yılı Eylül ayından itibaren ''Gözden Geçirme Notları'' adı altında TOBB’nin www.tobb.org.tr web sayfasından dış kullanıcıların hizmetine sunulmaya başlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
ÜYELERİMİZE DUYURU

FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE DUYURU

FAALİYET KODLARININ TEBLİĞİNE İLİŞKİN ÜYELERİMİZE DUYURU
Üyelerimizin Gelir İdaresi Başkanlığı’na vermiş oldukları Mükellef Bilgileri Bildirim Formu ve ilgili Oda/Borsa kayıtları esas alınarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından belirlenen faaliyet kodları; yazılı olarak Borsa üyelerinin bilinen en son adresine gönderilmiş, adresinde bulunamayan üyelerin kayıtlı adreslerine ikinci kez yazılı tebligat gönderilmiştir.

[Devamını oku...]

19
KUTBO AKREDİTE BORSA OLDU

KUTBO HİZMET KALİTESİNİ AKREDİTE BORSA OLARAK TESCİLLEDİ

16 Kasım Cuma Günü Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliğinde Yapılan 8.Dönem Akreditasyon Belge Töreniyle Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon Belgesi Alarak Hizmet Kalitesini Tescilledi.
Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 8. Dönem Oda Borsa Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Yaptığı Konuşmada; 28 Oda Ve Borsa Daha Akreditasyon Belgesi Alarak Akredite Oda-Borsa Sayısı 129’a Ulaştığını ve Özel Sektöre Hizmet Edebilmek İçin Buna Layık Hizmet Kapasitesine Sahip Olmak Gerektiğini İfade etti.

[Devamını oku...]

24
AHİLİK HAFTASI KUTLANDI

Kutlama Komitesinde Borsamızında Olduğu Ahilik Haftası Etkinlikleri İlimizde kutlandı

Ahilik Haftası Kutlamalarına Borsamız Adına; Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim DURMAZ ve Borsa üyeleri katılmış olup, Yönetim Kurulu Başkan Yardımsı İbrahim DURMAZ konuşmasında ;

[Devamını oku...]

24
İŞ DÜNYASINDAN HAVALİMANINA İNCELEME GEZİSİ

KÜTAHYA,UŞAK,AFYONKARAHİSAR İŞ DÜNYASINDAN HAVALİMANINA İNCELEME GEZİSİ YAPILDI

Kütahya,Afyonkarahisar ve Uşak Oda ve Borsa Yöneticilerinin de katıldığı inceleme gezisine;

Borsamız Meclis Başkanı Ali BERBER,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim DURMAZ ve Necati GÜLTEKİN’inde katıldı

[Devamını oku...]

Sayfa 26 / 30İlk   Geri   21  22  23  24  25  [26]  27  28  29  30  İleri   Son