12
KÜTBO’YA ZİYARET

  2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Partisi Kütahya Belediye Başkan adayı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

06
VERGİ HAFTASI KAPSAMINDA KÜTBO’YA ZİYARET

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine ziyarette bulundu.
Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla, 1990 yılından bu yana kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, İl Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Başkanı Ahmet Altınkaya’yı makamında ziyarette bulundu. 

[Devamını oku...]

06
KUTBO//*YA ZİYARET

2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Saadet Partisi Kütahya Belediye Başkan adayı olan İsmail Tunca, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

[Devamını oku...]

31
Yeni Yıl Herkese Sevinç ve Huzur Getirsin

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan KUTBO Başkanı Ahmet Altınkaya;
Sevinciyle üzüntüsüyle 2013 yılını geride bırakırken, yeni bir yılın Ülkemiz ve İnsanlarımız için umut ve huzur dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. 

[Devamını oku...]

26
VALİ ŞERİF YILMAZ//*DAN ZİYARET

Kütahya Valisi Sayın Şerif Yılmaz KÜTBO Yönetimine ziyarette bulundu.

Kütahya Valisi Sayın Şerif Yılmaz, 25 Aralık 2013 Çarşamba günü, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya'yı makamında ziyaret ederek, Borsamız tarafından Kütahya'da yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO 2014 YILI TAHMİNİ BÜTÇESİ ONAYLANDI

Kütahya Ticaret Borsası 2013 yılının son Meclis Toplantısını, Meclis Başkanı Ali Berber Başkanlığında 23 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirdi.
Borsa Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ana gündem maddesini 2014 Yılı Tahmini Mali Bütçe Tasarısı ve Bütçe cetvelleri ile 2013 yılı gerçekleşen Bütçenin müzakereleri oluşturdu.

[Devamını oku...]

17
İŞ DÜNYASI İÇİN MACARİSTAN VİZESİ KOLAYLAŞTI

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, TOBB da düzenlenen törenle Kütahya iş dünyası ve üyelerimiz adına vize anlaşmasına imza attı
Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Macaristan Büyükelçisi Dr Janos Hovari huzurlarında, Türk iş dünyasına Macaristan tarafından kolaylıkla verilecek uzun süreli Schengen vizesi anlaşması imza töreni gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

25
ÖZEL TOBB ETÜ HASTANESİ SGK ANLAŞMASI

 Özel TOBB ETÜ Hastanesinde Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi Bölümlerinde SGK anlaşması geçerli olup, hastanenin diğer bölümlerinde özel sağlık sigortanızı kullanabilir veya bireysel ödeme yapabilirsiniz.

[Devamını oku...]

01
BAŞKAN ALTINKAYA CHİCOGO BORSASINDA

Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Altınkaya, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile Chicago Borsası’nın açılış gongunu çaldı.
Türkiye’nin Aktif Ticaret Borsalarından biri olan Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Başkanı Ahmet ALTINKAYA, Chicago Borsası’nın açılışına katıldı.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’la ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Chicago Borsası’nı ziyaret eden Altınkaya , borsanın açılış gongunu çaldı. 

[Devamını oku...]

25
AHİLİK HAFTASI KUTLAMALARI YAPILDI

Kutlama Komitesinde Borsamızında Olduğu Ahilik Haftası Etkinlikleri İlimizde kutlandı
Kütahyalı esnaflar, Kutlama Komitesi Üyeleri ve öğrencilerden oluşan kortej, mehter takımı eşliğinde Atatürk Anıtı önünden başlayarak Şed Kuşanma Töreninin yapılacağı Belediye Kültür Sarayına kadar bir yürüyüş gerçekleştirdi. Ahilik Haftası nedeniyle düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere de Valimiz Sayın Şerif Yılmaz tarafından hediyeler verildi. Program Şed Kuşanma Töreni ile sona erdi. 

[Devamını oku...]

28
TKDK//*DAN 11.ÇAĞRI İLANI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) 11.Proje Çağrı İlanına Çıktı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti adına Avrupa Birliği’nin Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı olan IPA’nın Kırsal Kalkınma Bileşeni kapsamında uygulanacak yatırımlara ilişkin 26 Ağustos 2013 tarihinde On birinci Başvuru İlanına çıkmış bulunmaktadır. 

[Devamını oku...]

07
BAŞKANDAN BAYRAM MESAJI

Bayramlar dostluğun dayanışmanın, paylaşmanın barış ve kardeşliğin öne çıktığı en güzel günlerdir.

 

[Devamını oku...]

05
TOBB 69.GENEL KURULU YAPILDI

BORSA BAŞKANI AHMET ALTINKAYA TOBB HESAPLARI İNCELEME KOMİSYONUNA SEÇİLDİ
TOBB’un 69’uncu Genel Kurulu’nda M. Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Başkanlığına yeniden seçildi. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'ndeki 69. Genel Kurul'da, Hisarcıklıoğlu, toplam 1734 delegenin imzasıyla aday gösterildi. Tek aday olarak seçimlere giren Hisarcıklıoğlu, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu. ​ 

[Devamını oku...]

16
VALİ KENAN ÇİFTÇİDEN KÜTBO’YA VEDA ZİYARETİ

Son Valiler Kararnamesi ile Ordu’ya atanan Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Kütahya Ticaret Borsası Yönetimine veda ziyaretinde bulundu.
KÜTBO Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Necati Gültekin’in hazır bulunduğu ziyarette, Vali Kenan Çiftçi Seçimlerini yeni tamamlayan KÜTBO Yönetimine görevlerinde başarılarının devamını diledi. 

[Devamını oku...]

14
BAŞSAVCI ÇINAR’DAN KUTBO’YA VEDA ZİYARETİ

Ankara'ya Atanan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Çınar'ın Kutbo'ya Veda Ziyareti
Ankara Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Çınar, Kütahya Ticaret Borsası’na (KUTBO) veda ziyaretinde bulundu.
Ziyarette KUTBO, Meclis Başkanı Ali BERBER, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim DURMAZ hazır bulundu. 

[Devamını oku...]

Sayfa 25 / 30İlk   Geri   20  21  22  23  24  [25]  26  27  28  29  İleri   Son