25
TOBB AKADEMİK DANIŞMANIN KUTBO ZİYARETİ

  KÜTAHYA İLİ ODA VE BORSA TOBB AKADEMİK DANIŞMANI DOÇ.DR.FATİH ÇELEBİOĞLU YÖNETİM KURULUMUZU ZİYARET ETTİ.

[Devamını oku...]

10
TARIM VE KIRSAL KALKINMA DESTEKLEME KURUMU

10 Kasım 2014 Pazartesi Günü 13. Çağrı İlanına Çıkmıştır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), Türkiye Cumhuriyeti Adına Avrupa Birliği'nin Katılım Öncesi Mali Yatırım Aracı Olan IPA'nın Kırsal Kalkınma Bileşeni Kapsamında Uygulanacak Yatırımlara İlişkin 10 Kasım 2014 Tarihinde 13. Çağrı Başvurusu İlanına çıkmış bulunmaktadır.

Başvuru Kabulüne İlişkin bu çağrı, Kırsal Kalkınma (IPARD) Programı Kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından Destek Almak üzere yapılacak başvurular ile ilgilidir.

[Devamını oku...]

04
KÜTBO'DAN ÖĞRENCİLERE YARDIM

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından, İl ve İlçe Merkezlerinde bulunan 19 İlk-Orta Okulu Öğrencilerine Bot ve Kaban Yardımı yapıldı.

[Devamını oku...]

08
TOBB VII.TİCARET VE SANAYİ ŞURASI DÜZENLENDİ

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ AHMET ALTINKAYA TOBB BİRLİK MERKEZİN'DE DÜZENLENEN 7. TÜRKİYE TİCARET ve SANAYİ ŞURASINA KATILDI 

[Devamını oku...]

17
KUTBO DAN 700 AİLEYE GIDA YARDIMI

  KÜTAHYA TİCARET BORSASI ve TOBB’DAN 700 AİLEYE GIDA YARDIMI YAPILDI

 Kütahya  Ticaret Borsası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de desteği ile  her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 

[Devamını oku...]

16
TOBB DA DÜZENLENEN PLAKET TÖRENİNE KATILDIK

  KÜTAHYA TİCARET BORSASI YÖNETİM KURULU VE MECLİS BAŞKANI TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİNİN İFTAR YEMEĞİ VE HİZMET ŞEREF BELGESİ PLAKET TÖRENİNE KATILDI

[Devamını oku...]

05
İSTİHDAM MESLEKİ EĞİTİM PROJESİNDE DEV ADIM

  İş ve Meslek Edindirme Umem Beceri'10 Projesinden Dev Adım
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi işbirliğiyle uygulanan ve kamu-özel sektör-üniversite işbirliğinin en güzel ve somut örneklerinden biri olan UMEM Beceri’10 projesi kapsamında, 2011-2013 döneminde sanayi, hizmet ve tarım sektörlerinde Türkiye genelinde 6000’e yakın kurs açılmış, bu kurslardan mezun olan binlerce kişi istihdam edilmiştir. Projeden eleman talep eden firmalar ise, hem nitelikli elemana sahip olmuş, hem de proje kapsamında firmalara tanınan istihdam teşviklerinden yararlanmıştır.

[Devamını oku...]

20
HİJYEN EĞİTİMİ HAKKINDA DUYURU

  Sayın Üyemiz,

             TOBB’a gönderilen Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı yazısında; 5 Temmuz 2013 tarihli ve 28698 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Hijyen Eğitimi Yönetmeliği gereğince her iş kolunun özelliğine göre verilmesi gereken hijyen eğitimlerinin, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından planlanacağı ve düzenleneceği belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

16
BAŞSAĞLIĞI

13 Mayıs 2014 Tarihinde SOMA’da Meydana Gelen Maden Kazasında Hayatını Kaybeden İşçilerimize Allah’tan Rahmet, Başta Kederli Ailelerine ve Ülkemize Sabır ve Başsağlığı, Yaralılara Acil Şifalar Diliyoruz.
KÜTAHYA TİCARET BORSASI 

[Devamını oku...]

16
YARDIM KAMPANYASI

  TOBB Soma'daki felaket için yardım kampanyası başlattı.
13 Mayıs 2014 Tarihinde Manisa ili Soma İlçesinde Meydana Gelen Maden Kazasında çok sayıda işçi kardeşimiz hayatını kaybetmiştir. Hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Kederli ailelerinin acısını yürekten paylaşıyor, kendilerine başsağlığı ve sabır temenni ediyoruz.Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun..

[Devamını oku...]

02
KÜTAHYA BELEDİYE BAŞKANI’NA TEBRİK ZİYARETİ

  KUTBO'dan Kütahya Belediye Başkanı'na Ziyaret
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Karaaytaç ve Zafer Bintepe tarafından 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler neticesinde, Kütahya Belediye Başkanı seçilen ve göreve başlayan Sayın Kamil Saraçoğlu'na makamında tebrik ziyareti yapıldı.

[Devamını oku...]

21
KÜTAHYA TARIM FUARINDA STAND AÇTIK

KUTB0 17-20 Nisan Tarihlerinde açılan 6.Kütahya Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarında Stand açtı.
KUTBO Kütahya 6. Tarım Hayvancılık Seracılık ve Süt Endüstri Fuarın da Stand açtı. Fuar açılışında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necat Gültekin ve İbrahim Durmaz standta hazır bulundular. Ziraat Odaları Genel Başkanı Sayın Şemsi Bayraktar ve Valimiz Sayın Şerif Yılmaz ile beraberindeki heyet Borsa Standtımızı ziyaret ettiler. 

[Devamını oku...]

18
TÜRKİYE MALEZYA ÇALIŞMA TOPLANTISI

TOBB da düzenlenen Türkiye Malezya Çalışma Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA katıldı.
Malezya Başbakanı Dato' Seri Mohd Najib Tun Abdul Razak ve beraberindeki heyet ile Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve iki ülke işadamlarının katıldığı çalışma yemeğine, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA da katıldı 

[Devamını oku...]

04
KUTBO’DAN KÜTAHYA VALİ YARDIMCILARINI ZİYARET

  Kütahya Ticaret Borsası Yönetimi Vali Yardımcılarına Ziyarette Bulundu.
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim Durmaz ve Sayman üye Hakan Karaaytaç Kütahya Vali Yardımcıları; Sedat Oktar, Hüdayar Mete Buhara, Metin Selçuk ve Mustafa İngenç’i makamlarında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

04
KUTBO’DAN İL EMNİYET MÜDÜRÜNE ZİYARET

  Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Emniyet Müdürüne ziyarette bulundu.
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim Durmaz. Yönetim Kurlu Üyeleri Hakan Karaaytaç ve Zafer Bintepe Kütahya’da yeni göreve başlayan İl Emniyet Müdürü Mehmet Gülnaz’ı ziyaret ederek, Kütahya’daki görevinin hayırlı olsun temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

Sayfa 24 / 30İlk   Geri   19  20  21  22  23  [24]  25  26  27  28  İleri   Son