29
Kütahya İçin Sanatsal ve Kültürel Projelerde İşbirliği

KÜTBO Yönetim Kurulu, Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prf. Dr. Ahmet Altıncu, Dekan Yardımcıları  Doç.Dr. Levent Mercin, Yrd. Doç. Ömer Kutay GÜLER’i makamında ziyaret ederek, Kütahya için Borsa ve DPÜ işbirliğinde yapılabilecek Sanatsal ve Kültürel çalışmalar değerlendirildi.

 

[Devamını oku...]

27
KÜTBO Tarım Fuarında Üyeleriyle Buluştu
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 7.Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarında Stand açarak üyeleriyle buluştu.

[Devamını oku...]

22
Kütahya Tarım Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın M.Mehdi Eker Tarafından Açıldı

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) tertip komisyonunda görev aldığı 7. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstri Fuarı, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Sayın M. Mehdi Ekerin katıldığı törenle ziyaretçilere açıldı.

[Devamını oku...]

14
PERSONELE KÖK NEDEN EĞİTİMİ VERİLDİ

Kalite ve Akreditasyon Sistemi kapsamında Kütahya Ticaret Borsası Personeline Banu Yüksel tarafından Kök Neden Analiz Eğitimi verildi.

Eğtimde, örnek vaka çalışmaları yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlandı.

[Devamını oku...]

14
Akreditasyon İzleme Komite Toplantısı Gerçekleştirildi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon İzleme Komite Toplantısı 14 Nisan 2015 tarihi...

[Devamını oku...]

13
PERSONELE RİSK ANALİZ EĞİTİMİ VERİLDİ

Kalite ve Akreditasyon Sistemi kapsamında Kütahya Ticaret Borsası Personeline Banu Yüksel tarafından Risk Analiz eğitimi verildi.

Eğtimde, örnek vaka çalışmaları yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlandı.

[Devamını oku...]

13
Nisan Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Nisan Ayı Personel Toplantısı, 13 Nisan 2015 Pazartesi günü Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıy...

[Devamını oku...]

09
VIII.TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kütahya Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Meclis Başkanı Ali Berber Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen 8.Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na katılım sağladı.

[Devamını oku...]

27
KÜTBO’DAN TİCARET BORSASI BÖLCEK ORTAOKULUNA EĞİTİM DESTEĞİ

 Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından yaptırılan, Ticaret Borsası Bölcek Ortaokulu’nun ihtiyaçları doğrultusunda ve Borsanın Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamındaki Eğitim Destekleri devam etmektedir.

[Devamını oku...]

27
 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR REMZİ GÖREN'E ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya Ticaret Odası ve İlçe Odaları Yönetim Kurulu Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü  Prof. Dr. Remzi Gören’i göreve başlaması dolayısıyla makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

 

[Devamını oku...]

24
Mart Ayı Personel Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası Mart Ayı Personel Toplantısı, 24 Mart 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

24
VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜTBO YÖNETİMİNE ZİYARET

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine Ziyarette bulundu.


[Devamını oku...]

16
Şubat Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Şubat Ayı Personel Toplantısı, 16 Şubat 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

11
KÜTAHYA İLE BOSNA HERSEK ARASINDA TİCARİ KÖPRÜ KURULUYOR

Bosna Hersek ile ilişkileri Geliştrime Merkezi Vakfı(BİMEV) Genel Sekreteri Cenita Kocaman ve Proje Yöneticisi Samir Vildiç, Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Yetkilileri İle Birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ziyaret etti.

[Devamını oku...]

11
TOBB BAŞKANI VE BERABERİNDEKİ ODA/BORSA BAŞKANLARINDAN, CUMHURBAŞKANINA ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, TOBB'nde yapılan Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısına katılım sağladı. Toplantının ardından TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde 365 oda ve Borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

Sayfa 22 / 30İlk   Geri   17  18  19  20  21  [22]  23  24  25  26  İleri   Son