26
KÜTBO'dan Demokrasi Nöbetine Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine halkın meydanlarda başlattığı demokrasi nöbetine katkı vermeyi sürdürüyor.

 

[Devamını oku...]

19
TOBB ve Tüm Oda Borsalardan Ortak Bildiri

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  tarafından 81 il ve 160 ilçedeki 365 Oda ve Borsa Başkanları ve Yönetim Kurullarıyla eş zamanlı olarak yayımlanan ortak bildiri;

[Devamını oku...]

18
Kamuoyu Duyurusu
29
Teröre Lanet

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO'dan 670 Aileye Gıda Yardımı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan gıda yardımları ile her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 

[Devamını oku...]

21
Vali Nayir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya, Gediz-Simav-Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odaları, TOBB Kütahya Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarından oluşan heyet, Kütahya’da göreve başlayan Vali Sayın Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

06
TOBB'da Muhasebe Eğitimi Yapıldı

Borsalara yönelik olarak 02-03 Haziran 2016 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, 5174 sayılı kanun ve mezkur kanun uyarınca çıkarılan yönetmelikler ile sair mevzuatın uygulanmasında birlik sağlanması ve bu bağlamda Borsaların uygulamada karşılaştığı sorunların ele alınması amacıyla muhasebe eğitimi gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
Meclis Başkanı Ali Berber Temel Atma Törenine Katıldı

Depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile boşaltılan Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı.

Törene Kütahya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Berber katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

25
Mayıs Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite ve Akreditasyon sistemi kapsamında, her ay düzenli olarak yapılan Kütahya Ticaret Borsası Mayıs Ayı Personel Toplantısı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

25
Ahilik Kültürünü Yaşatan Borsa Üyelerine Hediye Verildi

29. Ahilik Haftası program dahilinde Vahid Paşa Yazma Eser Kütüphanesi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen törende, Ahilik Kültürü ve Geleneğinde meslek hayatını sürdüren ve mesleğini yetiştirdiği çırak ve kalfalara aktararak yaşatmaya çalışmalarından dolayı Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) üyelerinden; Akın Un Gıda Ltd. Şti.- H.İbrahim Akın, Hüseyin Sarıdaş, Tataroğlu Tarım Pet.Ür. Ltd. Şti.- Zabit Tatar ve Hasan Edgin’e KÜTBO tarafından plaket, hediye verildi.

[Devamını oku...]

25
İlimizde Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı

Türkiye genelinde, 23 -29 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 29’uncusu düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde 25 Mayıs 2016 tarihinde  Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başladı.

 

[Devamını oku...]

23
Oda Borsa İstiyare Toplantısı Bolvadin'de Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Bolvadin Ticaret Borsası ve Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası sahipliğinde gerçekleştirildi.  

[Devamını oku...]

18
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Başkan Altınkaya, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

[Devamını oku...]

16
Başkan Altınkaya, Borsa Üyesi Firmanın Açılış Törenine Katıldı

Borsamız Üyesi Akbulut Kardeşler San. Tic. Ltd. Şti. Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Ecrin Apart Otel’i hizmete açtı.

[Devamını oku...]

13
Kütahya Bakan Bekliyor

Kütahya iş dünyasını temsil eden meslek örgütleri olarak, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan oluşturulan platform, Kütahya’mız için bakan isteğini dile getirdi.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 20 / 31İlk   Geri   15  16  17  18  19  [20]  21  22  23  24  İleri   Son