11
TOBB'de AR-GE Reform Paketi Tanıtıldı

Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 10 Mart 2016 tarihinde Akredite Oda/Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için “Ar-Ge Reform Paketi Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.​

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimi, Borsanın katkılarıyla yaptırılan Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

05
ABİGEM A.Ş. Genel Kurulu

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş. 2013-2014-2015 yıllarını kapsayan Olağan Genel Kurul Toplantısını, 03 Mart 2016 Perşembe günü, saat 14.00’de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasındaki merkezinde gerçekleştirdi. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası adına Meclis Başkanı Ali Berber Katılım sağladı.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO'da "Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi" Gerçekleştirildi

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, “Liderlik, Etkili İletişim ve Kurumsallaşma Eğitimleri” çerçevesinde Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
KÜTBO Hizmet Kalitesini Yeniden Tescilledi

2015 yılında çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 11. Dönem 33 Oda/Borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 3 ve 8. Dönemden 44 Oda/Borsa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen tören ile sertifikalarını aldı.

 

[Devamını oku...]

05
Ocak Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite ve Akreditasyon sistemi kapsamında, her ay düzenli olarak yapılan Kütahya Ticaret Borsası Ocak Ayı Personel Toplantısı gerçekleştirildi.

Yılının ilk personel toplantısında 2015 yılı yapılan faaliyetlerin değerlendirmesi yapıldı. 2016 yılında yapılması planlanan çalışmalar gözden geçirildi.

 

2016 yılının tüm personel ve Borsamız adına başarılı geçmesi dileklerinde bulunarak, toplantı sona erdi.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali Berber Başkanlığında KÜTBO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

10
Kütahya Heyetinden Milletvekillerine Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası , Tavşanlı ve  Simav  Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Kütahya Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden İl Defterdarlığı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz Kütahya’da yeni göreve başlayan İl Defterdarı Sayın Ömer Faruk Önel’i ziyaret ederek, Kütahya’daki görevinin hayırlı olsun temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Kasım Ayı Meclis Toplantısında Öğretmenleri Ağırladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı.

 

[Devamını oku...]

23
Ahmet Altınkaya TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu İle Fransa'da Düzenlenen Törene Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Fransa'nın en üst düzey nişanı olan Legion d'Honneur madalyası verildiği törene katıldı. 

[Devamını oku...]

13
KÜTBO’dan Eğitime Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı.  

 

[Devamını oku...]

06
KÜTBO Akreditasyon Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 2012 yılında almış olduğu Akredite Borsa Belgesi yenileme denetimini başarıyla tamamladı.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO'dan Üyelerine Eğitim
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından, Besi sığırı yetiştiriciliği ile iştigal eden Üyelerine, Büyükbaş besi ve süt işletmelerinin planlanması, y...

[Devamını oku...]

02
KÜTBO Kalite Ve Müşteri Memnuniyet Sistemi Belgelendirme Denetimi Gerçekleşti

Kütahya Ticaret Borsası TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgelendirme denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçileri tarafından yapıldı.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 20 / 30İlk   Geri   15  16  17  18  19  [20]  21  22  23  24  İleri   Son