22
Kütahya 11.Tarım Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 11.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25-28 Nisan 2019 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezi'nde açılıyor.

 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO'dan Belediye Başkanı Halil Başer'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığı’ndaki heyet, Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO'dan Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığı’ndaki heyet, Gediz Belediye Başkanı Muharrem Akçadurak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO'dan Tuğgeneral Necati Gündüz'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Kurulundan oluşan heyet, Kütahya Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Heyetinden Belediye Başkanı Alim Işık'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığındaki heyet, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

07
KÜTBO Üyeleri İleri Excel Eğitimi Aldı

06-07 Nisan 2019 tarihlerinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından üyelerine İleri Düzey Excel Eğitimi verildi.

[Devamını oku...]

28
Kurucu Meclis Başkanı Halit Ayas'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kurucu Meclis Başkanı ve 2 Dönem Meclis Başkanlık görevini yapan Halit Ayas, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin Vizyon Türkiye Programında

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, TRT Avaz TV’de yayınlanan Vizyon Türkiye Programına Katıldı.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO'dan Bilgilendirme Semineri : Burası Kütahya "Burada İş Var"

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İŞKUR İl Müdürlüğü ve Kütahya SGK İl Müdürlüğü iş birliğinde bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Meclis Toplantısında Güdem; "İstihdam Seferberliği"

22 Mart 2019 tarihinde Meclis Başkanı Halit Topbaş Başkanlığında gerçekleştirilen Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında, “İstihdam Seferberliği 2019” gündeme geldi.

 

[Devamını oku...]

20
“2019 Yılı İl Özel İdare Kaynaklı Yerel Projeler” Tohum ve Fidan Teslim Töreni Yapıldı

 Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından “2019 Yılı İl Özel İdare Kaynaklı Yerel Projeler” kapsamında havza ve işletme bazlı tohum ve fidan teslim töreni düzenlendi.

[Devamını oku...]

20
İstihdam Seferberliği 2019 Toplantısı Vali Ömer Toraman Başkanlığında Yapıldı

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan “İstihdam Seferberliği 2019” kampanyası kapsamında Kütahya’da istihdam teşviklerinin tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

18
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Kütahya'da

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve iş adamları ile bir araya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, programda yaptığı konuşmada, iş dünyasının enerji altyapısıyla ilgili eksikliklerini gidererek kesintisiz ve kaliteli enerjiyi iş dünyasına sunmak istediklerini söyledi.

 

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in katılım sağladığı programda, Türkiye'de elektrik üretiminde artış sağladıklarını belirten Dönmez, şöyle devam etti:

[Devamını oku...]

16
Başkan Gültekin, Eskişehir Bölgesel İstişare Toplantısına Katıldı

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla Eskişehir’de gerçekleştirilen Bölgesel İstişare Toplantısı’na Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Katılım sağladı.

 

Ticaret Bakanlığı, ETO, ESO, ETB’nin işbirliği ile Bölgesel İstişare Toplantısı düzenledi. 16 Mart Cumartesi günü düzenlenen toplantıya Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak,  AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Nabi Avcı, Emine Nur Günay, Harun Karacan, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve çok sayıda iş insanı katıldı.

[Devamını oku...]

14
Genel Sekreterler Toplantısında İstihdam Seferberliği Gündeme Geldi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterler Ortak Akıl Toplantısı Kütahya Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı katılımı ile 14 Mart 2019 tarihinde Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 30İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son