09
Gediz TSO Yönetiminden KÜTBO'ya Ziyaret

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

KÜTBO ve Gediz TSO üyelerinin memnuniyetin arttırılması yönünde yapılacak ortak çalışma ve projeler üzerinde görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, ayrıca güncel ve ekonomik konalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Gediz Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk’e teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

09
KÜTBO ve Kütahya Barosu Arasında İşbirliği

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Barosu arasında “Hukuk Okur Yazarlığı Projesi” işbirliği protokolü imzalandı.

[Devamını oku...]

08
Kütahya'da Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri Düzenlendi

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan kurslardaki ürünlerin sergilenmesi, kurslardaki öğrenme tekniklerinin gösterilmesi ve hayat boyu öğrenme hususunda farklılık oluşturulması amacıyla Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Kütahya Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri” düzenlendi.

[Devamını oku...]

06
TOBB Türkiye 100 Programı

Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden tarafımıza ulaşan yazıda; TOBB öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi/TOBB ETÜ) işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere, 2011 yılından beri “TOBB Türkiye 100” yarışmasının düzenlenmekte olduğu bildirilmektedir

 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında ilgili gündem maddeleriyle gerçekleşti. 

[Devamını oku...]

20
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 32. Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KÜTESOB) tarafından bir program düzenlendi.

[Devamını oku...]

19
Başkan Gültekin, Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesine Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen”2.Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi”ne katıldı.

 

 

[Devamını oku...]

18
Kütahya'da "Ahilik Haftası Kutlamaları" Başladı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 32. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da başladı.

 

Kütahya Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol’un katıldığı program, Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Pazar Yerinin Dualar ile açılması ve esnaf  

[Devamını oku...]

13
Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter’i Veli Oğuz, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

13
“Merkez Bankası’nın faiz indirimlerini sürdürmesi, iş dünyasına moral veriyor"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu.​

Hisarcıklıoğlu değerlendirmesinde şunları kaydetti:

[Devamını oku...]

12
KÜTBO Yönetiminden İl Tarım ve Orman Müdürü Özçalık'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Doğanay, Meclis Üyesi İsmail Akıncı ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

04
Başkan Gültekin, Eskişehir Tarım Fuarına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Eskişehir'de TÜYAP Tarım Fuarına katıldı.

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Yönetiminden DPÜ Rektörü Kazım Uysal'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin başkanlığındaki heyet, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarete KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, TOBB Oda-Borsa İl Akademik Danışmanı ve Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi İçlem Er ve KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

 

[Devamını oku...]

05
KÜTBO Kalite Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) hizmet kalitesini arttırarak, sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi periyodik denetimi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi tekrar değerlendirme denetimi 05 Ağustos 2019 tarihinde, Türk Loydu İktisadi İşletmesi Baş Denetçisi H.Ali Güneş ve Ayşe Nur Atay tarafından yapıldı. 

[Devamını oku...]

30
Milletvekili Ahmet Tan'dan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, AKP Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kılıç ve beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 32İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son