17
ATB Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz’a ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

16
KÜTBO Yönetiminden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)  Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

 

[Devamını oku...]

13
İstihdam Seferberliğ - 2018

 14 Aralık 2017’de Sayın Cumhurbaşkanlığımızın ev sahipliğinde TOBB tarafından düzenlenen İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde en çok istihdam sağlayan illerimize, sektörlerimize ve firmalarımıza ödüllerini takdim edildi.

 

 

[Devamını oku...]

10
KÜTBO'da Başkanlık Seçimi Tamamlandı

02 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Borsa Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından 14 kişilik Kütahya Ticaret Borsası Meclisi seçim sonuçlarının kesinleşmesine müteakip 09 Nisan 2018 Pazartesi günü Yargı Gözetiminde Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, TOBB Birlik Genel Kurul Delegeliği, Disiplin Kurulu Üyeliği seçimleri ile Meclis Başkanlık Divanı seçimlerini gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

05
Kütahya Ticaret Borsası Üyelesi KOBİ'lere Yeni Nefes

Nefes Kredisi: Yıllık faiz oranı yüzde 12’nin altında, 6 ay geri ödemesiz, 18 ay vadeli kredi!

 

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) KOBİ’lerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılması amacıyla TOBB Nefes Kredisi Kapsamında Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ile protokol gerçekleştirdi.

 

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere can suyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

[Devamını oku...]

02
KÜTBO Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı

02 NİSAN 2018 Pazartesi Günü Kütahya Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Seçimle Belirlendi. Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) seçme ve seçilme hakkına sahip üyeleri arasından yeni dönemin Meclis üyelerini belirlemek için Sandık başına gitti. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in sunmuş olduğu liste seçildi. KÜTBO’ya yakışır demokratik ve şeffaf bir şekilde yapılan seçimlere katılım yoğun oldu.

[Devamını oku...]

01
"TOBB Nefes Kredisi" ile KOBİ'ler Nefes Almaya Devam Ediyor

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

 

TOBB öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar Başbakan Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 31 Mart Cumartesi günü İzmir’de atıldı. 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Mart ayı meclis toplantısında olağan gündem maddesinde yer alan konular müzakere edilerek ilgili kararlar alındı. Toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

[Devamını oku...]

19
TKK Bölge Birliği Müdürü Özkan İnci'den KÜTBO'ya Ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu.

  

[Devamını oku...]

15
TMO Eskişehir Şube Müdürlüğü'nden KÜTBO'ya Ziyaret

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Eskişehir Şube Müdür Yrd. Ömer Gül, Alım Muhafaza Servis Şefi Ömer Akkuzu ile Kütahya Ajans Müdürü Zeki Yılmaz Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

26
TOBB'da Genel Sekreterler Semineri Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kulelerde Oda/Borsa Genel Sekreter Semineri düzenlendi. 81 il ve 160 ilçedeki Oda Borsa Genel Sekreterlerinin katıldığı seminere Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol katılım sağladı.

[Devamını oku...]

19
Ege Bölgesi Borsaları Denizli'de Toplandı

Denizli Ticaret Borsası ev sahipliğinde 17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

08
Oda ve Borsalardan Zeytin Dalı Harekatına Tam Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekâta ilişkin açıklaması şöyle:

 

“Türkiye’de iş alemini temsil eden Oda ve Borsa camiası olarak bu ortak açıklamayı yapıyoruz.

 

Bizler ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin başlattığı Zeytin Dalı harekâtının, haklı ve meşru olduğuna inanıyor ve destekliyoruz.

[Devamını oku...]

31
Kadın Girişimciler Kurulundan KÜTBO'ya Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 30İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son