30
KÜTBO'nun Hizmet Kalitesi Bir Kez Daha Tescillendi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)’nun bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri periyodik denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçisi Olcay KOCA tarafından yapıldı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO Meclis Toplantısında Öğretmenler Gününü Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı. Meclis Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı gündemini oluşturan konular görüşülerek müzakere edildikten sonra program dahilinde yer alan “Öğretmenler Günü” kutlandı.

[Devamını oku...]

28
Cumhuriyet Bayramı
27
Genel Sekreterler Toplantısı Gediz'de Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı 26 Ekim 2017 tarihinde Gediz Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya  Kütahya Oda Borsaları Akademik Danışmanı Yrd.Doç.Dr. İçlem Er, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, Gediz Ticaret 

[Devamını oku...]

17
Kütahya “2.İl Ekonomi Toplantısı” Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen ‘2. İl Ekonomi Toplantısı’ Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yapıldı. Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

 

[Devamını oku...]

17
KÜTBO Eğitime Destek Olmaya Devam Ediyor

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.  

[Devamını oku...]

02
TOBB'da Oda/Borsa İstişare Toplantısı Yapıldı

Oda/Borsa İstişare Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirildi.​

364 Oda ve Borsa Yönetim Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Oda/Borsa İstişare Toplantısına, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in katılım sağlayarak, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu.  

[Devamını oku...]

28
Coğrafi İşaretler Bilgilendirme Toplantısı Uşak'ta Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Patent ve Marka Kurumunun iş birliğiyle, 26 bölgede yapılacak olan ‘’Coğrafi İşaretler Bilgilendirme’’ toplantısının 2.si Uşak Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol’un katılım sağladığı toplantıda, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan Coğrafi İşaretler Uzmanı Gonca Ilıcalı, TOBB-ETÜ SEM Öğretim Görevlisi Serdar Bilecen Pazarlama ve Satış, Özener Patent Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Özener Avrupa Birliği Başvuru Süreçleri ve Denetim ile İyi Uygulama Örnekleri, Ankara Patent’ten Avukat Ekin Karakuş Öcal Tescil sahibinin hak ve sorumlulukları, Metro Toptancı Market Kategori Md. Birol Uluşan Coğrafi İşaretli Ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlanması konularında bilgi akışı sağladı.

Toplantıda ayrıca Uşak, Afyonkarahisar, Kütahya ve Manisa illerinin coğrafi işaretli yöresel ürünleri de kurulan standlarda tanıtıldı.

[Devamını oku...]

26
Harun Karacan STK'larla Buluştu

Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri ile buluşmak üzere Kütahya’ya gelen Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda STK Temsilcileri ile bir araya geldi.  

[Devamını oku...]

20
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

Türkiye genelinde, 18-24 Eylül 2017 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 30’uncusu düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde 20 Eylül 2017 tarihinde  Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başladı.

[Devamını oku...]

18
Karacabey Ticaret Borsası Yönetiminden KÜTBO Yönetimine Ziyaret
Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

17
Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı Gerçekleştirildi

Bu yıl 8 incisi düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 13-17 Eylül 2017 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
30 Ağustos Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında, 30 Ağustos 1922’de kesin zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi ve Kütahya’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. yıl dönümü büyük bir gurur ve coşkuyla kutlandı. 

 

Zafertepe Abidesindeki Kutlama Törenine ve Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir tarafından Polisevinde verilen 30 Ağustos resepsiyonuna Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

29
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olusun
     Başkanın Mesajını Okumak İçin Tıklayınız..     
29
Gültekin Malazgirt Anma Programına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Türkiye - AB KİK üyeleri ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle düzenlenen Anadolu'nun Fethi Malazgirt 1071 Anma Programı'na katıldı.​

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 28İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son