19
TKK Bölge Birliği Müdürü Özkan İnci'den KÜTBO'ya Ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu.

  

[Devamını oku...]

15
TMO Eskişehir Şube Müdürlüğü'nden KÜTBO'ya Ziyaret

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Eskişehir Şube Müdür Yrd. Ömer Gül, Alım Muhafaza Servis Şefi Ömer Akkuzu ile Kütahya Ajans Müdürü Zeki Yılmaz Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

26
TOBB'da Genel Sekreterler Semineri Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kulelerde Oda/Borsa Genel Sekreter Semineri düzenlendi. 81 il ve 160 ilçedeki Oda Borsa Genel Sekreterlerinin katıldığı seminere Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol katılım sağladı.

[Devamını oku...]

19
Ege Bölgesi Borsaları Denizli'de Toplandı

Denizli Ticaret Borsası ev sahipliğinde 17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

08
Oda ve Borsalardan Zeytin Dalı Harekatına Tam Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekâta ilişkin açıklaması şöyle:

 

“Türkiye’de iş alemini temsil eden Oda ve Borsa camiası olarak bu ortak açıklamayı yapıyoruz.

 

Bizler ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin başlattığı Zeytin Dalı harekâtının, haklı ve meşru olduğuna inanıyor ve destekliyoruz.

[Devamını oku...]

31
Kadın Girişimciler Kurulundan KÜTBO'ya Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

25
Basın Açıklaması
24
STK’lardan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek

Sivil toplum ve iş dünyasını temsil eden 16 kuruluş ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin bölgesinde başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi. 

[Devamını oku...]

20
Hisarcıklıoğlu'ndan KÜTBO'ya Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Kütahya Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

 

KÜTBO Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Hisarcıklıoğlu’na Borsa faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

[Devamını oku...]

12
“Basın Bir Milletin Bilgi Hazinesidir”

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması sebebiyle Gazetecilerle bir araya geldi. KÜTBO Toplantı Salonunda yerel gazeteciler ile basın toplantısı düzenleyen Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, basın mensuplarının çalışan gazeteciler gününü kutladı.

[Devamını oku...]

03
"İş Dünyasında Yeni Soluk: Arabuluculuk"

İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başlatacak…


[Devamını oku...]

28
KÜTBO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay Başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO'da Dijital Dönüşüm Başlıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından tüm Oda ve Borsalarda kullanılan hizmet altyapısının gelişen teknolojiye ayak uydurması ve mevzuatın gerekliliklerini yerine getirmesi amacıyla dijital dönüşüm çalışması başlatıldı.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Heyeti Milli İstihdam Şurası Ödül Törenine Katıldı

 İstihdam seferberliği kapsamında Ocak 2017’den bu yana istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalar 14 Aralık 2017 Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. İş dünyası temsilcilerinin katıldığı törene Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ünal Kahraman ve Genel Sekreter Yasemin Yol’dan oluşan Borsa Heyeti katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

Sayfa 10 / 29İlk   Geri   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  İleri   Son