Entries for 'kutbo'

14
Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Simav Organize Jeotermal Sera Bölgesi Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Şeker Fabrikası'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya Şeker Fabrikası A.Ş. Yönetimine ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
Kütahya Ticaret Borsası Olarak IPARD Proje Hazırlama Eğitimine Katıldık

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Tarım ve Orman Bakanlığı arasında imzalanan Protokol kapsamında IPARD proje hazırlama eğitimine Borsamızı temsilen Akreditasyon sorumlusu Ahmet Gözel ve Laboratuvar sorumlusu Gülşah Avlupınar katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
Tuğgeneral Necati Gündüz'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Hava Er Tugay Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyarette bulundu.

 

Ziyarette KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol hazır bulundu.

 
KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gültekin, Tuğgeneral Necati Gündüz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. 

[Devamını oku...]

28
Mera Fonu Kesintisi Kaldırıldı

Kütahya Ticaret Borsasına kayıtlı canlı hayvan, et ve süt ürünleri alım satımıyla iştigal eden  üyelerin Tarım ve Orman Bakanlığına ödedikleri Mera Fonu Kaldırıldı.

[Devamını oku...]

26
Necati Gültekin Hububat Sektör Değerlendirme Paneline Katıldı

Ulusal Hububat Konseyi (UHK) tarafından Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) ev sahipliğinde “Hububat Sektörel Değerlendirme Paneli” gerçekleştirildi. Panele Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ocak Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Ocak ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında ilgili gündem maddeleriyle gerçekleşti. 


[Devamını oku...]

21
KÜTBO TOBB X.Türkiye Ekonomi Şurasına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Genel Sekreter Yasemin Yol  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve bazı bakanların katılımıyla, TOBB İkiz Kuleler’de düzenlenen TOBB Türkiye Ekonomi Şurası’na katıldı.

 

[Devamını oku...]

11
Bakan Ziya Selçuk, Eğitime Destek Veren İşadamlarına Teşekkür Plaketi Verdi

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “2023 Eğitim Vizyonu” çerçevesinde bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Kütahya’ya gelerek, Eğitime destek veren Kütahyalı işadamları ve STK Temsilcileri ile toplantı gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

09
Başkan Gültekin, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü" Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO 2018 Yılı Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit TOPBAŞ Başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

26
AK Parti Belediye Başkan Adayı Kutlu'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu ve beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

19
Baro Başkanı Av. Ahmet Atam'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam ve Başkan Yrd. Av. Ali Sevören, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e iade-i ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

18
Kütahya Valisi Ömer Torman KÜTBO Yönetimine Ziyarette Bulundu

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO Yönetiminden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Meclis Üyesi İhsan Erdoğmuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i makamında ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

27
Başkan Gültekin, Zafer Kalkınma Ajansı Toplantısına Katıldı

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından düzenlenen “Milli Teknoloji, Güçlü Sanayi Hamlesi Yolunda Sanayimizin Geleceği: Sorunlar ve Çözüm Önerileri” konulu toplantı Afyonkarahisar’da yapıldı.

 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO Meclis Toplantısı "Öğretmenlerimizle" Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı. Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantı gündemini oluşturan konular görüşülerek müzakere edildikten sonra, okul öğretmenleri ile ikili görüşmeler yapılarak, “Öğretmenler Günü” kutlandı.

[Devamını oku...]

23
Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörü Vural Kavuncu'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e iadeyi ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

23
TÜGVA İl Başkanı Kaytancı'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kütahya İl Başkanı Orhan Yener Kaytancı ve yönetim kurulu üyesi İsmail Kınteş, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Yönetiminden Zafer Kalkınma Ajansı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Veli Oğuz’u makamında ziyarette bulundu.  

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Yönetiminden Vali Ömer Toraman'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

15
"Danelik Mısır Tarla Günleri" Düzenlendi

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde danelik mısır tarla günü düzenlendi.

 

Programa; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Dr. Fahrettin Poyraz, Tareks AŞ'nin Genel Müdürü Burhanettin Topsakal, Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Külcü, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Bşk. Yrd. ve Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tatar, Meclis Üyesi Mustafa Şentürk, Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Kurt ile çiftçiler katıldı.

[Devamını oku...]

14
Başkan Gültekin, "Mahir Eller Projesi" Açılış Toplantısına Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) önderliğinde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında Avrupa Birliği finansmanı ile hayata geçirilen “Mahir Eller Projesi” ile 30 bin kişinin mesleki becerisi belirlenecek, 20 bin kişinin yetkinliği belgelendirilecek, 3 bin kişiye de istihdam sağlanacak.​

[Devamını oku...]

11
Oda ve Borsa Ortak Akıl Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Oda ve Borsa Personelleri Ortak Akıl Toplantısı” Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

 

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Yönetiminden Tavşanlı TSO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Meclis Başkan Yrd. Murat Özkul ve Genel Sekreter Yasemin Yol Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

09
Vali Yardımcısı Ertekin'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Vali Yardımcılarından Sayın Halil İbrahim Ertekin, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan KOSGEB İl Müdürü Yaşar Yıldırım'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme Destekleme İdaresi (KOSGEB) İl Müdürü Yaşar Yıldırım’a ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan SGK İl Müdürü İsmail Sayan'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü İsmail Sayan’a nezaket ziyaretinde bulundu. 

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan TKDK İl Koordinatörü Ahmet Yazar'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatör V. Ahmet Yazar’a nezaket ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Sağlık Bilimleri Üniversite Rektörü Kavuncu'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol,  Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Baro Başkanı Ahmet Atam'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Baro Başkanı Av. Ahmet Atam’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Kütahya Cumhuriyet Başsavcısı Evren Akbey'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesiyle Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Sn. Evren Akbey’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

08
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Üçüncüsü gerçekleştirilen sivil toplum kuruluşları istişare ve işbirliği toplantısına, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit, Kütahya Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, Kütahya Kent Konseyi Başkanı Zekeriya Dağcı, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Türk-İş ve Belediye-İş Kütahya Şube Başkanı Alaaddin Özçallı katıldı.

[Devamını oku...]

31
Kütahya Oda ve Borsa Başkanları İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Kütahya Oda ve Borsa Başkanları tarafından İstişare toplantısı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

31
Kütahya "4.İl Ekonomi Toplantısı" Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen “4. İl Ekonomi Toplantısı” Kütahya’nın Simav ilçesinde yapıldı. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş katıldı.

[Devamını oku...]

26
Başkan Gültekin, YÖREX Fuarına Katıldı

Bu yıl 9 ucusu düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 24-28 Ekim 2018 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 9. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Ekim Ayı Meclis Toplantısına Karacabey Ticaret Borsası Katıldı

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve Meclis Başkanı Halil Elbir ve beraberindeki Meclis üyeleriyle birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Ekim ayı olağan Meclis toplantısına katıldılar.

 

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, Borsalar arası işbirliği ve çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.  Borsamız çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunarak Borsa üyelerin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerine değindi. 

[Devamını oku...]

25
Uşak TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kandemir ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine  ziyarette bulundular.

 

Ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Meclis  Başkan Yrd. Özkan İnci, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş hazır bulundular.

[Devamını oku...]

18
Basın Açıklaması: KÜTBO ve KUTSO'dan Enflasyonla Mücadeleye Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) tarafından, Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde ülke genelinde başlatılan indirim kampanyasına destek verilmesine ilişkin basın toplantısı yapıldı. 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'dan Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapıldı

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl bir yenisini eklenerek devam eden ve önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.   

[Devamını oku...]

12
DPÜ'den Kütahya'ya Değer Katanlar İçin Vefa Gecesi

Kültür, sanat ve spor alanında şehirlerine katkı sağlayan vefat etmiş Kütahyalılar, Kütahya Dumlupınar Üniversite’sinin düzenlediği Vefa Geceleri etkinliğinde anıldı.

 

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Akreditasyon Denetimini Başarıyla Tamamladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Oda-Borsa faaliyetlerinin iş dünyası nezdindeki saygınlığını arttırması, Odalar ve Borsalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve Türk Oda/Borsa sisteminin Avrupa Oda/Borsalar sistemine uyumunun sağlanmasını amaçlayan TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Akreditasyon denetimi başarıyla tamamlandı.

[Devamını oku...]

05
Sivil Toplum Kuruluşları İşbirliği Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Kütahya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KUTESOB), Ziraat Odası, Kent Konseyi ve Belediye-İş Kütahya Şube  başkanlarının katıldığı Sivil Toplum Kuruluşları Platformunun ikinci toplantısı KUTBO ev sahipliğinde yapıldı.  

 

[Devamını oku...]

04
Coğrafi İşaretler Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Coğrafi İşaretlerde Afyonkarahisar Buluşması Uluslararası Semineri’ne ev sahipliği yaptı. Seminerine Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

[Devamını oku...]

03
Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni Kütahya'da

Sosyal Kooperatifleri tanıtmak, anlatmak, daha fazla dezavantajlı bireylerin yararlanmasını sağlamak, amacıyla “Ticaret Bakanlığı” bünyesinde hazırlanan ve 1 Ekim’de Ankara’dan yola çıkan “Sosyal Kooperatif Eğitim ve Tanıtım Treni” 3 Ekim 2018 günü Kütahya’ya ulaştı.

 

[Devamını oku...]

01
Gültekin, Tarım ve Hayvancılık Sektörü Hakkında Bilgi Paylaştı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Uluslararası Ticaret Bölümünden Mezun Bora Caner Çiftçi ile tarım ve hayvancılık üzerine bilgi paylaşımında bulundu.

 

[Devamını oku...]

21
KÜTBO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında 21 Eylül 2018 tarihinde KÜTBO Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Oda-Borsa Akademik Danışmanı, DPÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğretim Üyesi İçlem Er katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

21
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 31. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da kutlandı.

 

[Devamını oku...]

21
İl Jandarma Komunatı Dündar'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Tayfur Dündar, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine iadeyi ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'da Yangın Tatbikatı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) olası meydana gelebilecek bir acil durumda, arama kurtarma ve tahliye işleri ile ilk müdahale konularında uygulamalı olarak yangın eğitimi ve tatbikatı yapıldı.

 

[Devamını oku...]

13
Başkan Gültekin, Ege Bölgesi İstişare Toplantısına Katıldı

Ege Bölesi İstişare Toplantısı 13 Ağustos 2018 tarihinde, Ege Bölgesi Oda-Borsa Başkanlarının katılımı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler’de gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

11
Oda ve Borsa Personeli Hizmet Pazarlama Eğitimi Aldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odası personeli “Hizmet Pazarlama” konusunda eğitim aldılar.

 

Dumlupınar Üniversitesi (DÜP) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İçlem Er tarafından, Oda ve Borsaların işleyişinde üyelerine sunacakları hizmetlerin sunumu, üye yaklaşımları ve hizmet pazarlama konularında KÜTBO ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları personeline eğitim verildi.

 

Yaklaşık 30 personelin katılımı ile gerçekleştirilen eğitime KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, Tescil Şefi Gönül Günel, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel, Tescil Memuru Burhan Çelik ve Hizmetli Personel Mustafa Korkmaz katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Uşak TSO'ya Ziyarette Bulundu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Uşak Ticaret Ve Sanayi Odası (UTSO) Yönetim Kurulu Başkanı S. Selim Kandemir ve yönetimini ziyaret etti.

                                                 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO'dan Simav ve Gediz Ticaret ve Sanayi Odalarına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ile Gediz Ticaret ve Sanayi Odası’na iadeyi ziyarette bulundular.

[Devamını oku...]

07
KÜTBO'dan İl Garnizon Komutanlığı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Hava Er Eğitim Tugayı ve Garnizon Komutanı Hv. P. Tuğg.  Bülent Tatkan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

06
İş Bankası Şube Müdürü Demirel'den KÜTBO'ya Ziyaret

İş Bankası Kütahya Şube Müdürü olarak göreve başlayan Mümtaz Demirel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

06
KÜTBO Yönetiminden İl Jandarma Komutanlığına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya İl Jandarma Komutanı Albay Tayfur Dündar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

02
MEGİP Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Türkiye İş Kurumu ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında işgücü piyasasının talep ettiği niteliklerde işgücünün yetiştirilmesi için kamu-özel sektör işbirliğinde teorik ve uygulamalı eğitimlerin birleştirilmesini içerecek şekilde mesleki eğitimlerin düzenlenmesine yönelik “Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü” (MEGİP) kapsamında İlimiz İŞKUR Müdürlüğü’nce oluşturulan İl Çalışma Grubu toplantısı 02.08.2018 Tarihinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde yapıldı.

 

[Devamını oku...]

01
İl Defterdarı Önel'den KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya İl Defterdarı Ömer Faruk Önel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret ederek, güncel ve ekonomik konularda değerlendirmelerde bulundu.

 

[Devamını oku...]

31
KUTSO Yönetiminden KÜTBO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç başkanlığındaki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş ve Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci’nin de hazır bulunduğu ziyarette, güncel ekonomik ve ilin marka değeri oluşturacak ürünleri üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

[Devamını oku...]

31
Başkan Gültekin, Kütahya Vişnesinin Son Durumunu Değerlendirdi

 Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsanın çalışmaları ve Tarım İl Müdürlüğü’nün katkılarıyla tescil süreci tamamlanma aşamasına gelen “Kütahya Vişnesi” için Coğrafi İşareti ile ilgili son durumu değerlendirdi.

[Devamını oku...]

25
Genel Sekreterler Toplantısı KÜTBO Ev Sahipliğinde Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı Kütahya Borsa ve Odaları Akademik Danışmanı katılımı ile 25 Temmuz 2018 tarihinde KÜTBO ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

17
TKDK İl Koordinatörlüğü'nden KÜTBO'ya Ziyaret

 

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Kütahya İl Koordinatör V. Ahmet Yazar ve çalışma ekibi, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret ederek, KÜTBO Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

 

[Devamını oku...]

13
İŞKUR İstihdam Teşvikleri KÜTBO'da Tanıtıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Türkiye İş kurumu (İŞKUR) Kütahya Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen programda, KÜTBO Üyelerine İŞKUR Şube Müdürü Ahmet Karaaslan tarafından İstihdam Teşvikleri hakkında bilgiler verildi.

[Devamını oku...]

10
Başkan Gültekin, Cumhurbaşkanlığı Külliye'sindeki Törene Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Göreve Başlama Törenine katıldı.

[Devamını oku...]

10
KÜTBO Kalite Denetimini Başarıyla Tamamladı

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) hizmet kalitesini arttırarak, sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin 2015 Versiyonuna geçiş denetimi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi tekrar değerlendirme denetimi 09-10 Temmuz 2018 tarihlerinde, Türk Loydu İktisadi İşletmesi Baş Denetçisi Olcay KOCA tarafından yapıldı. 

[Devamını oku...]

03
Gediz TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk ve Meclis Başkanı Cafer Güneş, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

03
Simav TSO'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Simav Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Meclis Başkanı H.Raci Hazıroğlu, Meclis Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine nezaket ziyaretinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

28
TOBB Emekli Sandığı Genel Kurul Delege Seçimi Yapıldı

Türkiye, Odalar, Borsalar ve Birlik Personeli Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı Ege Bölgesi Genel Kurulu Delegeleri seçimi 28 Haziran 2018 tarihinde, Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. 

 

[Devamını oku...]

22
KÜTBO Haziran Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, 22 Haziran 2018 tarihinde KÜTBO toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Eskişehir Şube Müdürü Ercan Bakırtaş ve Müdür Yardımcıları da katılım sağladı.

[Devamını oku...]

06
İyi Parti Milletvekili Adayı Emre Karaa'dan Gültekin'e Ziyaret

Kütahya İyi Parti Milletvekili Adayı Emre Karaa, beraberindeki heyet ile birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette ederek, güncel ekonomik ve sosyal konularda görüş alış verişinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

29
KÜTBO'dan Gıda Yardımı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan ve geleneksel hale gelen gıda yardımlarını, Ramazan ayıda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) geleneksel olarak düzenlemiş olduğu iftar yemeği, Mülayimoğulları Restoran’da  yoğun katılımla gerçekleştirildi.

 

 

[Devamını oku...]

16
KÜTBO TOBB 74.Genel Kurulu'na Katıldı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

 

TOBB 74.Genel Kurulu’na Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Doğanay ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

 

 

[Devamını oku...]

14
KÜTBO Yönetimi Ata'nın Huzurunda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.

 

Programa Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay ve Genel Sekreter Yasemin Yol katıldı.

 

[Devamını oku...]

12
KÜTBO Mayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

12
TOBB Delegelerine Hizmet ve Şeref Belgesi Verildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) camiasına ve ülke ekonomisine hizmette bulunan delegelere Hizmet Şeref Belgeleri ve Plaketleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin de katılımlarıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törende verildi.​

[Devamını oku...]

11
İş Dünyası Kadınları "İletişim ve Diksiyon" Konferansında Buluştu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve TOBB Kütahya İli Oda Borsa Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) ortaklığında düzenlenen ve DPÜ Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Başkanı Doç. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal’ın sunumuyla gerçekleştirilen Konferans, iş dünyası kadınlarından yoğun ilgi gördü.

 

[Devamını oku...]

10
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'ndan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulunarak, yeni seçim döneminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

09
Başkan Gültekin, Ticaret Borsası Okulu Bahar Şenliğine Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlk ve Ortaokul Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bahar Şenliğine katıldı.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Yönetiminden KUTSO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’ı makamında ziyaretinde bulundular.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’a yeni seçim döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Kütahya ve Oda-Borsa Üyeleri için işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Gültekin; “iki kurum da seçimlerini tamamlayarak yönetim ve meclislerini oluşturdu. KUTSO Borsamızın stratejik paydaşı, yeni dönemde hedeflerimiz arasında bulunan kurumlar arası işbirliği faaliyetlerimizde, KUTSO ile işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyacağız,  bundan önceki dönemlerde olduğu gibi her zaman işbirliğine hazır” dedi. 

[Devamını oku...]

08
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken'den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyaret ederek, KÜTBO’nun seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

[Devamını oku...]

04
KÜTBO Yönetiminden Rektör Remzi Gören'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Halit Topbaş, TOBB Kütahya Oda Borsa Akademik Danışmanı İçlem Er ve Genel Sekreter Yasemin Yol Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören’e makamında ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

02
Kadın Girişimciler Kurulundan Gültekin'e Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

30
Başkan Gültekin'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Simav Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Kazcıoğlu ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Efe, yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Necati Gültekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

27
Tarım Fuarında, KÜTBO Standı Yoğun İlgi Görüyor

10. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25 Nisan 2018 Çarşamba günü Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Tarım Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürü Altuğ Atalay, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş,  Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin,STK Temsilcileri, bazı daire müdürleri ile çiftçilerin katılımı ile açılışı yapıldı.  

[Devamını oku...]

25
"Tarım Fuarları, Tarımın Gelişmesinde En Büyük Etken"

Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 10. kez kapılarını açtı.


Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin; Fuarların, tarımın gelişmesinde önemli bir etken haline geldiğini söyledi.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na ziyarette bulundu.  

 

Kabullerinden dolayı Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na teşekkür eden KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yeni dönem Yönetim ve Meclis Kurulunu tanıtarak, KÜTBO faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden Vali Ahmet Hamdi Nayir'e Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e ziyarette bulundu.  

 

Kabullerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yeni dönem Yönetim ve Meclis Kurulunu tanıtarak, KÜTBO faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler verdi.[Devamını oku...]

20
Kütahya 10.Tarım Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 10.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 25-29 Nisan 2018 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezi'nde açılıyor.

[Devamını oku...]

17
ATB Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Ankara Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz’a ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

16
KÜTBO Yönetiminden TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)  Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​

 

[Devamını oku...]

13
İstihdam Seferberliğ - 2018

 14 Aralık 2017’de Sayın Cumhurbaşkanlığımızın ev sahipliğinde TOBB tarafından düzenlenen İstihdam Şurası ve İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde en çok istihdam sağlayan illerimize, sektörlerimize ve firmalarımıza ödüllerini takdim edildi.

 

 

[Devamını oku...]

10
KÜTBO'da Başkanlık Seçimi Tamamlandı

02 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Borsa Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından 14 kişilik Kütahya Ticaret Borsası Meclisi seçim sonuçlarının kesinleşmesine müteakip 09 Nisan 2018 Pazartesi günü Yargı Gözetiminde Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri, TOBB Birlik Genel Kurul Delegeliği, Disiplin Kurulu Üyeliği seçimleri ile Meclis Başkanlık Divanı seçimlerini gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

05
Kütahya Ticaret Borsası Üyelesi KOBİ'lere Yeni Nefes

Nefes Kredisi: Yıllık faiz oranı yüzde 12’nin altında, 6 ay geri ödemesiz, 18 ay vadeli kredi!

 

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) KOBİ’lerin finansmana erişimlerinin kolaylaştırılması amacıyla TOBB Nefes Kredisi Kapsamında Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ile protokol gerçekleştirdi.

 

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere can suyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

[Devamını oku...]

02
KÜTBO Meclis Üyeleri Seçimi Yapıldı

02 NİSAN 2018 Pazartesi Günü Kütahya Ticaret Borsası Meclis Üyeleri Seçimle Belirlendi. Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) seçme ve seçilme hakkına sahip üyeleri arasından yeni dönemin Meclis üyelerini belirlemek için Sandık başına gitti. Mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in sunmuş olduğu liste seçildi. KÜTBO’ya yakışır demokratik ve şeffaf bir şekilde yapılan seçimlere katılım yoğun oldu.

[Devamını oku...]

01
"TOBB Nefes Kredisi" ile KOBİ'ler Nefes Almaya Devam Ediyor

Düşük faiz oranlarıyla geçtiğimiz sene KOBİ’lere cansuyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi bu sene 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden geliyor.

 

TOBB öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar Başbakan Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 31 Mart Cumartesi günü İzmir’de atıldı. 

[Devamını oku...]

19
KÜTBO Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Mart ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Mart ayı meclis toplantısında olağan gündem maddesinde yer alan konular müzakere edilerek ilgili kararlar alındı. Toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

[Devamını oku...]

19
TKK Bölge Birliği Müdürü Özkan İnci'den KÜTBO'ya Ziyaret

Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) Kütahya Bölge Müdürü Özkan İnci, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu.

  

[Devamını oku...]

15
TMO Eskişehir Şube Müdürlüğü'nden KÜTBO'ya Ziyaret

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Eskişehir Şube Müdür Yrd. Ömer Gül, Alım Muhafaza Servis Şefi Ömer Akkuzu ile Kütahya Ajans Müdürü Zeki Yılmaz Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

26
TOBB'da Genel Sekreterler Semineri Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kulelerde Oda/Borsa Genel Sekreter Semineri düzenlendi. 81 il ve 160 ilçedeki Oda Borsa Genel Sekreterlerinin katıldığı seminere Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol katılım sağladı.

[Devamını oku...]

19
Ege Bölgesi Borsaları Denizli'de Toplandı

Denizli Ticaret Borsası ev sahipliğinde 17 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Genel Sekreter Yasemin Yol katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

08
Oda ve Borsalardan Zeytin Dalı Harekatına Tam Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve ona bağlı 365 oda ve borsa, ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi.​

 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde bir araya gelen oda ve borsaların Harekâta ilişkin açıklaması şöyle:

 

“Türkiye’de iş alemini temsil eden Oda ve Borsa camiası olarak bu ortak açıklamayı yapıyoruz.

 

Bizler ulusal güvenliğimizi korumak amacıyla devletimizin başlattığı Zeytin Dalı harekâtının, haklı ve meşru olduğuna inanıyor ve destekliyoruz.

[Devamını oku...]

31
Kadın Girişimciler Kurulundan KÜTBO'ya Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

25
Basın Açıklaması
24
STK’lardan Zeytin Dalı Harekatı’na Tam Destek

Sivil toplum ve iş dünyasını temsil eden 16 kuruluş ortak bir açıklama ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin bölgesinde başlattığı Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdi. 

[Devamını oku...]

20
Hisarcıklıoğlu'ndan KÜTBO'ya Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Kütahya Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

 

KÜTBO Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Hisarcıklıoğlu’na Borsa faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

[Devamını oku...]

12
“Basın Bir Milletin Bilgi Hazinesidir”

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması sebebiyle Gazetecilerle bir araya geldi. KÜTBO Toplantı Salonunda yerel gazeteciler ile basın toplantısı düzenleyen Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, basın mensuplarının çalışan gazeteciler gününü kutladı.

[Devamını oku...]

03
"İş Dünyasında Yeni Soluk: Arabuluculuk"

İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başlatacak…


[Devamını oku...]

28
KÜTBO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ümran Özbay Başkanlığında gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO'da Dijital Dönüşüm Başlıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından tüm Oda ve Borsalarda kullanılan hizmet altyapısının gelişen teknolojiye ayak uydurması ve mevzuatın gerekliliklerini yerine getirmesi amacıyla dijital dönüşüm çalışması başlatıldı.

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Heyeti Milli İstihdam Şurası Ödül Törenine Katıldı

 İstihdam seferberliği kapsamında Ocak 2017’den bu yana istihdamlarını en fazla artıran iller, sektörler ve firmalar 14 Aralık 2017 Perşembe günü Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törenle ödüllerini aldılar. İş dünyası temsilcilerinin katıldığı törene Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ünal Kahraman ve Genel Sekreter Yasemin Yol’dan oluşan Borsa Heyeti katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

05
Karapınar Ticaret Borsası'ndan KÜTBO'ya Kıyaslama Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, Borsaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması ve kıyaslanması amacıyla Karapınar Ticaret Borsası tarafından Kütahya Ticaret Borsası’na (KÜTBO) kıyaslama ziyareti yapıldı.

[Devamını oku...]

05
Malkara TB Yönetim Kurulu Başkanından KÜTBO'ya Ziyaret

Malkara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ayaz, beraberindeki heyet ile Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

30
KÜTBO'nun Hizmet Kalitesi Bir Kez Daha Tescillendi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)’nun bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri periyodik denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçisi Olcay KOCA tarafından yapıldı.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO Meclis Toplantısında Öğretmenler Gününü Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı. Meclis Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı gündemini oluşturan konular görüşülerek müzakere edildikten sonra program dahilinde yer alan “Öğretmenler Günü” kutlandı.

[Devamını oku...]

28
Cumhuriyet Bayramı
27
Genel Sekreterler Toplantısı Gediz'de Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı 26 Ekim 2017 tarihinde Gediz Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Toplantıya  Kütahya Oda Borsaları Akademik Danışmanı Yrd.Doç.Dr. İçlem Er, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Salih Nafi Alıç, Gediz Ticaret 

[Devamını oku...]

17
Kütahya “2.İl Ekonomi Toplantısı” Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen ‘2. İl Ekonomi Toplantısı’ Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yapıldı. Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

 

[Devamını oku...]

17
KÜTBO Eğitime Destek Olmaya Devam Ediyor

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında önemli çalışmalar gerçekleştiren Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere çanta ve kırtasiye malzemesi yardımı yaptı.  

[Devamını oku...]

02
TOBB'da Oda/Borsa İstişare Toplantısı Yapıldı

Oda/Borsa İstişare Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda gerçekleştirildi.​

364 Oda ve Borsa Yönetim Başkanlarının katılımıyla gerçekleştirilen Oda/Borsa İstişare Toplantısına, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in katılım sağlayarak, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile çeşitli konularda bilgi alışverişinde bulundu.  

[Devamını oku...]

28
Coğrafi İşaretler Bilgilendirme Toplantısı Uşak'ta Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türk Patent ve Marka Kurumunun iş birliğiyle, 26 bölgede yapılacak olan ‘’Coğrafi İşaretler Bilgilendirme’’ toplantısının 2.si Uşak Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol’un katılım sağladığı toplantıda, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan Coğrafi İşaretler Uzmanı Gonca Ilıcalı, TOBB-ETÜ SEM Öğretim Görevlisi Serdar Bilecen Pazarlama ve Satış, Özener Patent Yönetim Kurulu Başkanı Huriye Özener Avrupa Birliği Başvuru Süreçleri ve Denetim ile İyi Uygulama Örnekleri, Ankara Patent’ten Avukat Ekin Karakuş Öcal Tescil sahibinin hak ve sorumlulukları, Metro Toptancı Market Kategori Md. Birol Uluşan Coğrafi İşaretli Ürünlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlanması konularında bilgi akışı sağladı.

Toplantıda ayrıca Uşak, Afyonkarahisar, Kütahya ve Manisa illerinin coğrafi işaretli yöresel ürünleri de kurulan standlarda tanıtıldı.

[Devamını oku...]

26
Harun Karacan STK'larla Buluştu

Sivil Toplum Kuruluşu (STK) Temsilcileri ile buluşmak üzere Kütahya’ya gelen Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Kütahya Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıda STK Temsilcileri ile bir araya geldi.  

[Devamını oku...]

20
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

Türkiye genelinde, 18-24 Eylül 2017 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 30’uncusu düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde 20 Eylül 2017 tarihinde  Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başladı.

[Devamını oku...]

18
Karacabey Ticaret Borsası Yönetiminden KÜTBO Yönetimine Ziyaret
Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve yönetim kurulu üyeleri, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

17
Antalya YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı Gerçekleştirildi

Bu yıl 8 incisi düzenlenen Antalya Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) Fuarı 13-17 Eylül 2017 tarihlerinde ANFAŞ Antalya Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Antalya Ticaret Borsası tarafından, TOBB’un desteğiyle düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) açılışına Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

[Devamını oku...]

30
30 Ağustos Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında, 30 Ağustos 1922’de kesin zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesi ve Kütahya’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95. yıl dönümü büyük bir gurur ve coşkuyla kutlandı. 

 

Zafertepe Abidesindeki Kutlama Törenine ve Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir tarafından Polisevinde verilen 30 Ağustos resepsiyonuna Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

29
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olusun
     Başkanın Mesajını Okumak İçin Tıklayınız..     
29
Gültekin Malazgirt Anma Programına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu Türkiye - AB KİK üyeleri ile birlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle düzenlenen Anadolu'nun Fethi Malazgirt 1071 Anma Programı'na katıldı.​

[Devamını oku...]

23
Kütahya Vişnesi Hakettiği Değeri Bulacak
Ülkemizde en önemli vişne çeşitlerinden biri olan “Kütahya Vişnesi” için Coğrafi İşaret Tescili alınması amacıyla, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Türk Patent Enstitüsüne başvuruda bulunuldu.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamada; yapısı, tadı, aroması ve benzersiz özellikleriyle ilimizin önemli ürünlerinden olan Kütahya Vişnesi için; İl Gıda, tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile işbirliği içinde çalıştıklarını belirterek, gerekli analiz ve araştırmalar sonucu Coğrafi İşaret Tescil Belgesi alınması için Türk Patent Enstitüsü’ne başvuruda bulunulduğunu belirtti.

Borsa kotasyon listesinde yer alan ve borsada tescil işlemleri yapılan Kütahya, Simav, Şaphane, Pazarlar bölgesinde yetiştirilen “Kütahya Vişnesi” için Coğrafi İşaret Belgesi alınmasıyla birlikte; üreticiye, borsa üyelerine ve bölgemize ekonomik açıdan daha fazla gelir getireceğini vurgulayan Başkan Gültekin, Kütahya Vişnesinin hakkettiği değeri bulacağını söyledi. Çalışmaların “Kütahya Vişnesi”nin tanınmasına imkân sağlayacağını belirten Gültekin, “Tarım ürünlerinde coğrafi işaretler, belirgin bir niteliği, ünü veya diğer özellikleri yönünden, kökeninin bulunduğu yöre, alan, bölge veya ülkeyle özdeşleşmiş bir ürünü gösteren işaretlerdir. Coğrafi işaretler bir kalite göstergesidir, kırsal kesimin kalkınma aracıdır” dedi.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekerek, Kütahya Vişnesi Coğrafi İşaret alınması sürecinde İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nün vermiş olduğu destekler için teşekkür etti.

[Devamını oku...]

14
Hisarcıklıoğlu'nun Eskişehir Ziyaretlerinde Gültekin Eşlik Etti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Eskişehir'de fuar kongre merkezi inşaatı ve Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Müzesi'ni (ETOMÜZE) ziyaret etti.​

 

Hisarcıklıoğlu’na ziyarette, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken, ETO Başkanı Metin Güler, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nafi Güral, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mefail Ateş, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir ve Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan eşlik etti.

[Devamını oku...]

11
Başkan Gültekin, Bozüyük TSO Yeni Hizmet Binası Açılış Törenine Katıldı

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin katılımıyla gerçekleştirilen Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binası açılış törenine "Bölge Ekonomisine Değer Katanlar Ödül Töreni''ne Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katılım sağladı.

 

Gültekin, Bozüyük TSO Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent’te Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulunarak, ödül alan üyelerini tebrik etti. 

[Devamını oku...]

10
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Katılımıyla Oda Borsa Müşterek Toplantısı Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Müşterek Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, KUTSO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Yeni Hizmet Binası İle Modern Borsacılık Hizmetine Geçiyor

Oda-Borsa Müşterek toplantısı için ilimize gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Başkanı Sayın M.Rıfat Hisarcıklıoğlu, KÜTBO Yeni Hizmet Binasını incelemede bulundu.

 

[Devamını oku...]

25
Aizonai Senfonik Türküler Konseri
Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesinde bulunan, ikinci Efes olarak adlandırılan Aizanoi Antik Kenti'nde, Senfonik Türküler Konseri düzenlendi. Aizanoi Antik Kenti'nin ulusal ve uluslararası alanda tanıtılması amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce düzenlenen konser İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Şef Burak Tüzün yönetiminde sahne aldı.

[Devamını oku...]

18
Tarsus ve Kırşehir Ticaret Borsalarından KÜTBO'ya Kıyaslama Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında, Borsaların elde etmiş olduğu başarılı performansların örnek alınarak gelişiminde kullanılması ve kıyaslanması amacıyla Tarsus Ticaret Borsası ve Kırşehir Ticaret Borsası tarafından Kütahya Ticaret Borsası’na (KÜTBO) geliştirme ziyareti yapıldı.

 

[Devamını oku...]

13
Gücümüz Milli İrade, Hedefimiz Büyük Türkiye

Türkiye - AB Karma İstişare Komitesi (KİK) Türkiye kanadını oluşturan sivil toplum kuruluşları (STK) ; Türk-İş, TESK, Memur-Sen, Hak-İş, TZOB, TİSK, Türkiye Kamu-Sen ve TOBB 15 Temmuz'un yıldönümünde 81 ilde eş zamanlı olarak ortak bir açıklama yaptı.​

[Devamını oku...]

10
TOBB'da Ege Bölgesi Toplantısı Yapıldı

Ege Bölgesi İstişare Toplantısı 9 Temmuz 2017 tarihide Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler ’de gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu toplantıda oda ve borsa başkanlarından, yaptıkları icraatlar konusunda üyelerini bilgilendirmelerini ve tüm iş dünyasının bu imkânlardan yararlanmasını isterken, Türk özel sektörünün 6 ayda 1 milyon 200 bin kişiye iş imkanı sağlamasının bir dünya rekoru olduğunu söyledi.

 

 

[Devamını oku...]

07
İl Toprak Koruma Kurulu Vali Nayir Başkanlığında Toplandı

Toprak Koruma ve Arazi Kullanım Kanunu gereğince gerçekleştirilen Kütahya Toprak Koruma Kurul Toplantısı Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

07
KÜTBO'da Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliği ve KOSGEB destekli kendi işini kurmak isteyen ve uygulanabilir bir iş planı projesine sahip girişimci adaylarına yönelik, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi tamamlandı.

 

[Devamını oku...]

24
Ramazan Bayramınızı Kutlarız
     Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin'in Bayram Dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajı okumak için tıklayınız..    ...

[Devamını oku...]

20
KÜTBO İftar Yemeği Yoğun Katılımla Gerçekleşti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) Mülayimoğulları Restoran’da gerçekleştirmiş olduğu İftar Yemeği Programına Kütahya Protokolü, Oda Borsa Camiası, KÜTBO Üyeleri, yerel basın ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Gıda Yardımlarını İhtiyaç Sahibi Ailelere Ulaştırdı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan ve geleneksel hale gelen gıda yardımlarını Ramazan ayıda ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO ile İŞKUR Girişimcilik Kursu Protokolü İmzaladı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ile İŞKUR arasında  KOSGEB Destekli Girişimcilik Kursu protokolü imzalandı.

 

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN ile Kütahya Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Kamil  UÇAN  kursiyerlerin eğitim alacağı KOSGEB destekli girişimcilik kursu protokolü imzalandı.

 

[Devamını oku...]

25
KUTBO Heyeti TOBB 73.Genel Kurulu'na Katıldı

23-24 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu’na, Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, Bakanlar, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda/Borsa Başkanları ve Delegeler katıldı. 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO "Kendi Pizzanı Kendin Yap" Etkinliği İle Öğrencileri Sevindirdi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) inci pastaneleri işbirliğinde düzenlemiş olduğu “Kendi Pizzanı Kendin Yap” etkinliği ile çocuklar kendi pizzalarını yaparak, büyük mutluluk yaşadılar.

 

 

[Devamını oku...]

24
Gültekin, Afrika Ülkeleri Büyükelçileri ile Biraraya Geldi

Afrika ülkelerinin büyükelçileri Kütahya tanıtım programı kapsamında Dumlupınar Üniversitesinin (DPÜ) daveti üzerine Kütahya'ya geldi.

 

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Tarım Fuarında Yerini Aldı

9 yıldır gelişerek devam eden, yeni tarım teknolojileri, çiftçi ve üreticilerin buluşma noktası olan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde yoğun ilgi ve katılımcıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

14
Kütahya 9. Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 9.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, 19-23 Nisan 2017 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde açılıyor.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Kurumsal Gelişim Eğitimlerini Tamamladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) işbirliğinde çeşitli dönemlerde düzenlenen Kurumsal Gelişim Programı kapsamındaki eğitimlere Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tüm idari personeli katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

11
Gültekin, Türk Polis Teşkilatı'nın 172.Yılını Kutladı

Türk Polis Teşkilatı’nın 172. kuruluş yıl dönümü sebebiyle İl Emniyet Müdürlüğü tarafından çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.  

 

Kütahya Valiliği önünde düzenlenen törene katılan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik ve Emniyet Mensuplarının Polis Haftasını kutladı.

 

[Devamını oku...]

05
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Kütahya'lı İşadamlarıyla Biraraya Geldi

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (KÜTSO) daveti üzerine Kütahyalı işadamlarıyla ‘İstişare Toplantısı’nda bir araya geldi. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

[Devamını oku...]

29
KÜTBO  Meclisinde "Milli İstihdam Seferberliği" Gündeme Alındı

Kütahya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ümran Özbay başkanlığında gerçekleştirilen Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlatılan “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı gündeme geldi.

 

[Devamını oku...]

20
Koruma Kurulu Toplantısı KÜTBO Evsahipliğinde Yapıldı

Kütahya Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Mart ayı toplantısı, Cumhuriyet Savcısı Fatih Çoban başkanlığında Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde yapıldı.

  

[Devamını oku...]

14
Afyonkarahisar ABİLGEM A.Ş. Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş.’nin 2016 yılını kapsayan Olağan Genel Kurul Toplantısı, 13 Mart 2017 Perşembe günü, saat 13.30’de şirket merkezinde gerçekleştirildi.

 

Gündem maddesi dahilindeki konuların görüşüldüğü ve karara bağlandığı Genel Kurul Toplantısına Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Meclis Başkanı Ümran Özbay katılım sağladı.

[Devamını oku...]

10
Ticaret İl Müdürü Uygun'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe hazır bulundu.  

Ticaret İl Müdürü İsmail Hakkı Uygun, İl Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar ve tüketici hakları hakkında bilgi aktararak, kurumlar arası işbirliklerinin önemini dile getirdi.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa çalışmaları hakkında bilgi aktararak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette, genel, ekonomik, tarım sektörü konularında fikir alışverişinde bulunuldu. 

[Devamını oku...]

09
İlimizde "Çalışma Hayatında Milli İstihdam Seferberliği" Konulu Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde yürütülen İstihdam Seferberliği kapsamında işçi ve işverenlere yönelik bilgilendirme toplantısı,  Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

06
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölgesi Toplantısı Kütahya Ev Sahipliğinde Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Ege Bölge Toplantısı KGK Kütahya İl İcra Komitesi organizasyonuyla Kütahya’da yapıldı.

 

Kütahya Ticaret Borsası ile İl İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları işbirliğinde Yoncalı Gülümser Hatun Termal Otel’de düzenlenen toplantı sonrasında KUTSO Toplantı salonunda ‘TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ege Bölge Toplantısı Lider Kadınlar Paneli’ gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

28
Vergi Haftası Etkinlikleri Kapsamında KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Ömer Faruk Önel ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine Ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

28
Güçlü Türkiye İçin Birlik ve Beraberlik İçinde Olacağız

Kütahya Ticaret Borsası  (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” programı hakkında basın açıklamasında bulundu.

 

[Devamını oku...]

27
Vergi Haftası Kutlamalarına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Katıldı

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla, Türkiye’de 1990 yılından bu yana her yıl kutlanan "Vergi Haftası"nın 28’ncisi ilimizde Valilik önünde Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreni ile kutlanmaya başlandı.  

[Devamını oku...]

14
Hüsnü Balcı'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdür V. Hüsnü Balcı, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

13
İhsan Kaymak'tan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü İhsan Kaymak, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

08
Kütahya "1. İl Ekonomi Toplantısı" Gerçekleştirildi

Kütahya’nın ekonomik durumunu ve potansiyelini, devam eden kamu ve özel sektör yatırımları ile istihdam konularını değerlendirmek amacıyla ‘1. İl Ekonomi Toplantısı’  Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir başkanlığında yapıldı. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) adına Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.

[Devamını oku...]

07
Türkiye Ekonomi Şurası TOBB'da Gerçekleştirildi

Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle ilgili bakanların katılımıyla TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde yapıldı. 81 ilden 365 oda/borsa başkanlarının katılım sağladığı Şura’ya Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Ümran Özbay katıldı.   

[Devamını oku...]

02
TOBB’da Akreditasyon ve Stratejik Planlama Eğitimi Gerçekleştirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, Akredite Odaların ve Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için Akreditasyon Kılavuzu Revizyonu ve Stratejik Planlama Eğitimi gerçekleştirildi. Eğitime Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel katıldı.

 

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden Orman Bölge Müdürlüğüne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol İl Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım’ı makamında ziyaret ettiler.

 

[Devamını oku...]

24
KÜTBO Yönetiminden İl Defterdarlığına Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe İl Defterdarı Ömer Faruk Önel’e ziyarette bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

19
SGK İl Müdürü İsmail Sayar'dan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü, İsmail Sayar Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

18
AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş’tan KÜTBO Yönetimine Ziyaret
Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) İl Başkanı Ali Çetinbaş ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Bşk Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın tarım alanındaki verimli arazileri hakkında bilgi paylaşımı yapılarak, İlimizin ekonomi ve tarım alanındaki yatırım projeleri görüşüldü.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO Başkanı Gültekin Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” olması sebebiyle Gazetecilerle bir araya geldi.

 

 

 

[Devamını oku...]

10
Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'ndan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Başkan Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kütahya’nın güncel ekonomik, sosyal ve tarım alanlarındaki konular konuşuldu.

 

[Devamını oku...]

06
TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ülken’den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimini ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

05
MHP İl Başkanı Türker’den KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Ali Türker ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

28
KÜTBO’DA İŞKUR Faaliyetleri Tanıtıldı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) faaliyetleri ile Mesleki Eğitim ve İstihdam Seferberliği Protokolü kapsamındaki konular, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) toplantı salonunda yapılan programla KÜTBO Üyelerine tanıtıldı.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Emniyet Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Bşk.Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik’i makamında ziyaret ettiler.

 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO Yönetiminden Tarım Kredi Bölge Birliği Müdürüne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol Tarım Kredi Kooperatifleri Kütahya Bölge Birliği Müdürü İlyas Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

20
EGE Bölgesi İstişare Toplantısı TOBB'da Gerçekleştirildi
Ege Bölgesindeki Oda ve Borsa Başkanları TOBB İkiz Kulelerde düzenlenen Ege Bölgesi İstişare Toplantısında Buluştu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Meclis Başkanı Ümran Özbay katıldı.

[Devamını oku...]

13
Belediye Başkanı H.İbrahim İlhan’dan KÜTBO’ya Ziyaret

Güney Kasabası Belediye Başkanı H.İbrahim İlhan, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol’u ziyaret etti.

 

Ziyarette, proje ve çalışmaları hakkında bilgiler veren H.İbrahim İlhan, KÜTBO’nun faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek, Borsanın yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.  

 

KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı H.İbrahim İlhana teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

12
KÜTBO’DAN Üyelerine 3 Milyon TL’lik Nefes Kredisi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kredi Garanti Fonu, Ziraat Bankası ve Denizbank'ın işbirliği ile hayata geçirilen 'Nefes Kredisi' projesine Kütahy...

[Devamını oku...]

07
Kadın Girişimciler Kurulu’ndan KÜTBO Yönetimine Ziyaret

TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) Başkanı Aylin Girgin Oğuz, Başkan Vekili Semra Tozaraydın ile KAGİK üyeleri Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i ziyarette bulundu.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’nin de hazır bulunduğu ziyarette, KAGİK Başkanı Aylin Girgin Oğuz, KAGİK faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aktardı.

 

 

[Devamını oku...]

30
4.Bölge Mucitler Sergisi Kütahya’da Açıldı

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Bilecik ve Eskişehir'den patent sahiplerinin buluşlarının sergilendiği ‘Bölge Mucitler Sergisi’ne Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe katıldı.

 

[Devamını oku...]

28
Tarım İl Müdürü Muhammed Gümüş’ten KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Kütahya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Meclis Başkan Yrd. Ali Doğanay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ender Muhammed Gümüş, Tarım ve Kırsal Kalkınma projeleri ve hibeler hakkında detaylı bilgiler verdi. 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden ZEKA’ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol Zafer Kalkınma Ajansı (ZEKA) Genel Sekreteri Yusuf Balcı’yı ziyaret etti. 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Başkanı Necati Gültekin Öğretmenler Gününü Kutladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KÜTBO’nun destek ve katkılarıyla yaptırılan Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdürü Vecdi Atakan ve Öğretmenlerini ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı. 

 

[Devamını oku...]

21
KÜTBO Yönetimi UTSO Hizmet Binası Açılışına Katıldı

Gümrük ve Ticaret Bakanı Sayın Bülent Tüfenkci ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'nun katılımlarıyla gerçekleştirilen Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası açılış törenine Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Bintepe katılım sağladı.

 

[Devamını oku...]

19
Kütahya İli ve İlçeleri Oda Borsa Müşterek Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya ili ve ilçeleri oda ve borsa müşterek toplantısı Tavşanlı TSO ev sahipliğinde Yoncalı Gülümser Hatun Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladı.

[Devamını oku...]

18
KÜTBO Yönetimi Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Gazeteciler ile bir araya gelerek, KÜTBO çalışmaları, projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. 

[Devamını oku...]

18
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Tunçoğlu’ndan Gültekin’e Ziyaret

Kütahya  Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu ve Doruk Gazetesi Sahibi Ahmet Arabacı Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. 

[Devamını oku...]

18
Nadi Sarıışık’tan Gültekin’e Ziyaret

Kütahya Ekspres Gazetesi sahibi Nadi Sarıışık Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundu. 

 

[Devamını oku...]

10
Şekerbank Müdüründen Gültekin'e Ziyaret

Şeker Bankası Kütahya Şube Müdürü Hatice Başkaya ve Müşteri Temsilcisi Bayram Erbaş Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundular.

Genel Sekreter Yasemin Yol’un da hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin KÜTBO’nun faaliyetleri, üye profili ve yapılan çalışmalarla ilgili Şeker Bankası Kütahya Şube Müdürü Hatice Başkaya’ya bilgi aktararak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

[Devamını oku...]

06
Zeytinyağı Tanıtımına KÜTBO’dan Destek

İstanbul Ticaret Borsası, Ege İhracatçı Birlikleri, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi (UZZK) ve Aydın Ticaret Borsası Özel Gıda Laboratuvarları A.Ş ortaklığında, Aydın Ticaret Borsası tarafından başvurularak, KOSGEB Başkanlığı tarafından desteklenmeye uygun görülen “Zeytinyağının Pazar Payının Arttırılması Projesi” kapsamında tanıtım ve tadım faaliyetlerinin on üçüncüsü 05-06 Kasım 2016 tarihlerinde Kütahya “Sera AVM’de” gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

04
"Mesleki Eğitim ve İstihdam Seferberliği" Toplantısı yapıldı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü (İŞKUR) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında imzalanan "Mesleki Eğitim ve İstihdam Seferberliği Protokolü" kapsamında Kütahya’da çalışmalara başlanıldı.​

Bu kapsamda Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ve Kütahya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından mesleki eğitim ve istihdam seferberliği çalışma grubu toplantısı gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

02
Halk Bankası Müdüründen KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Türkiye Halk Bankası Kütahya Merkez Şube Müdürü Birkan Meydan ve Müşteri Temsilcisi Tuba Acar Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında ziyarette bulundular.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Bintepe’nin de hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin KÜTBO’nun faaliyetleri, üye profili ve yapılan çalışmalarla ilgili Halk Bankası Şube Müdürü Birkan Meydan’a bilgi aktararak, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. 

[Devamını oku...]

01
KÜTBO Yönetiminden KUTSO'ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zafer Bintepe, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

01
KÜTBO Yönetiminden Kütahya Spor'a Moral Kahvaltısı

Kütahya Spor futbolcuları ve teknik heyetine deplasman öncesi Moral kahvaltısı düzenleyen Zafer Yapı San.Tic.Ltd. Şti. yetkilisi ve aynı zamanda Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe’ye Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin kahvaltıda eşlik ederek, Şehrimizin markası Kütahya Spor takımımıza başarılar dilediler.

[Devamını oku...]

31
Kütbo Yönetiminden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu'na Ziyaret

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe  Kütahya Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu'nu makamında ziyarette bulundular. 

[Devamını oku...]

30
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93’ncü yıl dönümü Kütahya'da coşkuyla kutlandı.

Zafer Meydanı´nda bulunan Atatürk Anıtı´na çelenk sunulmasıyla başlayan,  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinliklerine Kütahya Valisi Sayın  Ahmet Hamdi Nayir, Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Celal Başoğlu ve Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından öğrencilerin ve halkın bayramının kutlanması, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Vali Ahmet Hamdi Nayir’in konuşmaları, öğrenciler tarafından şiirlerin okunması, Halk Oyunları gösterisi, Mehter Takımı gösterileri ve Cumhuriyet Koşusunda dereceye giren sporculara ödül verilmesi töreni ile devam edildi.

 

[Devamını oku...]

28
29 Ekim Cumhuriyet Bayramınızı Kutlarız
  Başkan'ın mesajını okumak için tıklayınız    
28
KÜTBO YÖREX Fuarında Stand Açtı

26-30 Ekim 2016 tarihlerinde yedincisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla, Antalya EXPO Center’da kapılarını ziyaretçilere açtı.

 

[Devamını oku...]

28
KÜTBO ‘dan Eğitime Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı.  

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden Vali Ahmet Hamdi Nayir’e Ziyaret

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden TKDK’ya Ziyaret

Kütahya Ticaret Borası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü İhsan Kaymak’ı makamında ziyarette bulundu.

 

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden Tarım İl Müdürlüğü’ne Ziyaret

Kütahya Ticaret Borası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Ümran Özbay, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Zafer Bintepe ve Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Kahraman, Kütahya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş’ü makamında ziyaret ettiler.

[Devamını oku...]

24
KÜTBO ve İTB Arasında E-Commodity Bazaar Protokolü İmzalandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısına İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ercan Korkmaz, Genel Sekreter Erçin Güdücü, Ar-Ge Müdürü Mustafa Yağcıoğlu davet edilerek, İzmir Ticaret Borsası (İTB) tarafından üye firmaların iç ve dış kapasitelerinin arttırılması amacıyla oluşturulan elektronik pazaryeri E-Commodity Bazaar’da, elektronik ortamda alışveriş olanaklarını geliştirmek adına KÜTBO arasında İşbirliği Protokolü imzalandı.

 

 

[Devamını oku...]

11
Oda Borsa İstişare Toplantısı Tavşanlı'da Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla düzenli olarak yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.  

 

[Devamını oku...]

11
KÜTBO'da Kalite Belgeleri Denetimi Başarıyla Sonuçlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO)’nun bünyesinde uygulamış olduğu, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgeleri periyodik denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçisi Oğuz Aksu tarafından yapıldı.

[Devamını oku...]

09
TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Katılımıyla Oda Borsa Müşterek Toplantısı Gerçekleştirildi
Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ve İl-İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Müşterek Toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birilği (TOBB) Başkanı M. Rifat H...

[Devamını oku...]

29
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun
  Başkan'ın mesajını okumak için tıklayınız  
25
15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımaları

Kütahya’da 3 gün boyunca devam edecek olan “15 Temmuz Darbe Girişiminin İslam Coğrafyasında Yansımaları” konulu konferans başladı.

 

[Devamını oku...]

17
KÜTBO İle KTO Karatay Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı

2016-2017 öğretim yılı öncesinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) KTO Karatay Üniversitesi ile Lisans ve Ön Lisans protokolü imzaladı.

[Devamını oku...]

12
KÜTBO'dan "Dayanışma Kampanyasına" 5 Bin TL Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri ve gazilerimiz için başlatılan dayanışma kampanyasına 5 bin TL destek verdi.

 

 

 

[Devamını oku...]

08
KÜTBO Yönetim ve Meclis Üyeleri "Demokrasi ve Şehitler Mitingi"ne Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Başkanlığındaki Yönetim ve Meclis Üyeleri ile birlikte Zafer Meydanında gerçekleştirilen Demokrasi ve Şehitler Mitingine katıldı.

[Devamını oku...]

05
Gün Birlik ve Beraberlik Günüdür!
04
Oda ve Borsa Başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu Başkanlığında oda ve borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

 

[Devamını oku...]

26
KÜTBO'dan Demokrasi Nöbetine Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine halkın meydanlarda başlattığı demokrasi nöbetine katkı vermeyi sürdürüyor.

 

[Devamını oku...]

19
TOBB ve Tüm Oda Borsalardan Ortak Bildiri

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  tarafından 81 il ve 160 ilçedeki 365 Oda ve Borsa Başkanları ve Yönetim Kurullarıyla eş zamanlı olarak yayımlanan ortak bildiri;

[Devamını oku...]

18
Kamuoyu Duyurusu
05
Bayramınız Kutlu Olsun
29
Teröre Lanet

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO'dan 670 Aileye Gıda Yardımı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) tarafından finansmanı sağlanan gıda yardımları ile her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 

[Devamını oku...]

21
Vali Nayir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya, Gediz-Simav-Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odaları, TOBB Kütahya Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanlarından oluşan heyet, Kütahya’da göreve başlayan Vali Sayın Ahmet Hamdi Nayir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

06
TOBB'da Muhasebe Eğitimi Yapıldı

Borsalara yönelik olarak 02-03 Haziran 2016 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, 5174 sayılı kanun ve mezkur kanun uyarınca çıkarılan yönetmelikler ile sair mevzuatın uygulanmasında birlik sağlanması ve bu bağlamda Borsaların uygulamada karşılaştığı sorunların ele alınması amacıyla muhasebe eğitimi gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
Meclis Başkanı Ali Berber Temel Atma Törenine Katıldı

Depreme dayanıksız olduğu gerekçesi ile boşaltılan Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait yeni hizmet binasının temeli törenle atıldı.

Törene Kütahya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ali Berber katılım sağladı. 

[Devamını oku...]

25
Mayıs Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite ve Akreditasyon sistemi kapsamında, her ay düzenli olarak yapılan Kütahya Ticaret Borsası Mayıs Ayı Personel Toplantısı gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

25
Ahilik Kültürünü Yaşatan Borsa Üyelerine Hediye Verildi

29. Ahilik Haftası program dahilinde Vahid Paşa Yazma Eser Kütüphanesi Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen törende, Ahilik Kültürü ve Geleneğinde meslek hayatını sürdüren ve mesleğini yetiştirdiği çırak ve kalfalara aktararak yaşatmaya çalışmalarından dolayı Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) üyelerinden; Akın Un Gıda Ltd. Şti.- H.İbrahim Akın, Hüseyin Sarıdaş, Tataroğlu Tarım Pet.Ür. Ltd. Şti.- Zabit Tatar ve Hasan Edgin’e KÜTBO tarafından plaket, hediye verildi.

[Devamını oku...]

25
İlimizde Ahilik Haftası Kutlamaları Başladı

Türkiye genelinde, 23 -29 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan ve bu yıl 29’uncusu düzenlenen Ahilik Kültürü Haftası Kutlama Etkinlikleri ilimizde 25 Mayıs 2016 tarihinde  Atatürk Anıtına çelenk sunma ile başladı.

 

[Devamını oku...]

23
Oda Borsa İstiyare Toplantısı Bolvadin'de Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Bolvadin Ticaret Borsası ve Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası sahipliğinde gerçekleştirildi.  

[Devamını oku...]

18
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Başkan Altınkaya, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

[Devamını oku...]

16
Başkan Altınkaya, Borsa Üyesi Firmanın Açılış Törenine Katıldı

Borsamız Üyesi Akbulut Kardeşler San. Tic. Ltd. Şti. Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Ecrin Apart Otel’i hizmete açtı.

[Devamını oku...]

13
Kütahya Bakan Bekliyor

Kütahya iş dünyasını temsil eden meslek örgütleri olarak, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO), Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO), Gediz Ticaret ve Sanayi Odası, Simav Ticaret ve Sanayi Odası ve Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası’ndan oluşturulan platform, Kütahya’mız için bakan isteğini dile getirdi.

 

[Devamını oku...]

12
KÜTBO TOBB 72.Genel Kurulu'na Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Heyeti 10-11 Mayıs 2016 tarihlerinde TOBB Ekonomi Üniversitesi’nde  gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72.Genel Kurulu’na katıldı.

 

 

 

[Devamını oku...]

04
Ortak Akıl Toplantısı Simav'da Yapıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya İl ve İlçeleri Ticaret ve Sanayi Odaları Genel Sekreterleri toplantısı 03 Mayıs 2016 tarihinde Simav Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

03
Miraç Kandili
 
25
Tebrikler Kütahyaspor
 
25
KÜTBO Tarım Fuarında Stant Açtı

20 Nisan 2016 tarihinde Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar tarafından açılışı yapılan 8. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 24 Nisan 2016 Pazar günü sona erdi.

 

[Devamını oku...]

15
8. Kütahya Tarım ve Hayvancılık Fuarı Açılıyor

Kütahya Ticaret Borsası’nın da Tertip Komitesinde olduğu Kütahya 8.Tarım Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 20/24 Nisan 2016 tarihlerinde Kütahya Belediyesi Fuar Merkezinde açılıyor.

 

[Devamını oku...]

07
Leblebilik Nohut Üretim Sorunu Denizli'de Görüşüldü

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Meclis Üyeleri Ünal Kahraman ve İsmail Çavdar, Tavşanlı Ziraat Odası Başkanı İsmail Akpınar ile birlikte Denizli Ticaret Borsası tarafından organize edilen “Nohut Yetiştiriciliğinde Karşılaşılan Hastalıklar, Sorunlar, Leblebilik Nohut Üretiminin Geleceği” konulu Panele katıldılar. 

[Devamını oku...]

18
Çanakkale Zaferi'nin 101. Yılını Kutlarız
 
14
Terörü Lanetliyoruz

Ankara’da Meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybedenlere  Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz. 

 

[Devamını oku...]

11
TOBB'de AR-GE Reform Paketi Tanıtıldı

Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında, 10 Mart 2016 tarihinde Akredite Oda/Borsaların Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları için “Ar-Ge Reform Paketi Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.​

[Devamını oku...]

09
KÜTBO Sosyal Sorumluluk Projelerine Devam Ediyor

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimi, Borsanın katkılarıyla yaptırılan Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenleri ile toplantı gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

05
ABİGEM A.Ş. Genel Kurulu

Afyonkarahisar Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM) A.Ş. 2013-2014-2015 yıllarını kapsayan Olağan Genel Kurul Toplantısını, 03 Mart 2016 Perşembe günü, saat 14.00’de Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasındaki merkezinde gerçekleştirdi. Toplantıya Kütahya Ticaret Borsası adına Meclis Başkanı Ali Berber Katılım sağladı.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO'da "Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi" Gerçekleştirildi

Zafer Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, “Liderlik, Etkili İletişim ve Kurumsallaşma Eğitimleri” çerçevesinde Kütahya Ticaret Borsası’nda (KÜTBO) Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

03
KÜTBO Hizmet Kalitesini Yeniden Tescilledi

2015 yılında çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 11. Dönem 33 Oda/Borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 3 ve 8. Dönemden 44 Oda/Borsa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen tören ile sertifikalarını aldı.

 

[Devamını oku...]

05
Ocak Ayı Personel Toplantısı Gerçekleştirildi

Kalite ve Akreditasyon sistemi kapsamında, her ay düzenli olarak yapılan Kütahya Ticaret Borsası Ocak Ayı Personel Toplantısı gerçekleştirildi.

Yılının ilk personel toplantısında 2015 yılı yapılan faaliyetlerin değerlendirmesi yapıldı. 2016 yılında yapılması planlanan çalışmalar gözden geçirildi.

 

2016 yılının tüm personel ve Borsamız adına başarılı geçmesi dileklerinde bulunarak, toplantı sona erdi.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ali Berber Başkanlığında KÜTBO toplantı salonunda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

10
Kütahya Heyetinden Milletvekillerine Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası , Tavşanlı ve  Simav  Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Kütahya Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Yönetiminden İl Defterdarlığı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz Kütahya’da yeni göreve başlayan İl Defterdarı Sayın Ömer Faruk Önel’i ziyaret ederek, Kütahya’daki görevinin hayırlı olsun temennisinde bulundular.

[Devamını oku...]

25
KÜTBO Kasım Ayı Meclis Toplantısında Öğretmenleri Ağırladı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı.

 

[Devamını oku...]

23
Ahmet Altınkaya TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu İle Fransa'da Düzenlenen Törene Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Fransa'nın en üst düzey nişanı olan Legion d'Honneur madalyası verildiği törene katıldı. 

[Devamını oku...]

13
KÜTBO’dan Eğitime Destek

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) finansman desteği ile ihtiyaç sahibi öğrencilere kaban yardımı yaptı.  

 

[Devamını oku...]

06
KÜTBO Akreditasyon Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 2012 yılında almış olduğu Akredite Borsa Belgesi yenileme denetimini başarıyla tamamladı.

[Devamını oku...]

26
KÜTBO'dan Üyelerine Eğitim
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından, Besi sığırı yetiştiriciliği ile iştigal eden Üyelerine, Büyükbaş besi ve süt işletmelerinin planlanması, y...

[Devamını oku...]

02
KÜTBO Kalite Ve Müşteri Memnuniyet Sistemi Belgelendirme Denetimi Gerçekleşti

Kütahya Ticaret Borsası TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi belgelendirme denetimi Türk Loydu İktisadi İşletmesi denetçileri tarafından yapıldı.

 

[Devamını oku...]

15
KÜTBO Stratejik Plan Çalıştayı Yaptı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) mevcut kalitesini iyileştirmek üzere yeni 5 yıllık stratejik planı çalışmaları için iç ve dış paydaş çalıştaylarını gerçekleştirdi. 

[Devamını oku...]

10
Dünyanın İlk Borsasında 'Antik Çağ Halk Pazarı'

Kütahya'nın Çavdarhisar ilçesindeki antik çağ dünyasının ilk borsası olan Aizanoi Antik Kent'te, 'Antik Çağ Halk Pazarı' kuruldu. 

[Devamını oku...]

05
Yerel Kalkınma Sinerji İl Sunumu Hazırlık Toplantısı Gerçekleştirildi

21 Ağustos 2015 Cuma günü Zafer Kalkınma Ajansı ile düzenlenecek olan, Yerel Kalkınma Sinerji Toplantısı için hazırlanan İl Sunumunun son hali, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde İl, İlçe Oda ve Borsa Genel Sekreterleri ve Oda Borsa İl Akademik Danışmanı ile yapılan toplantıda görüşüldü.   

[Devamını oku...]

03
KÜTBO Personeli “Müşteri Memnuniyeti” Eğitimi Aldı
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tüm Personeline, TOBB Akreditasyon Sistemi ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sisteminin daha verimli uygulanması konusun...

[Devamını oku...]

31
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Tepki

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) de aralarında olduğu toplumun farklı kesimlerini temsil eden STK’lar teröre karşı tek ses oldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı ‘Teröre karşı Sivil İnisiyatif’ konulu toplantıda STK’lar ortak açıklama ile teröre karşı tepkilerini dile getirdiler.​

[Devamını oku...]

25
Çevre Oda ve Borsa İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi
Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Bo...

[Devamını oku...]

08
KUTBO' dan 680 Aileye Gıda Yardımı
Kütahya  Ticaret Borsası (KUTBO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) finansman desteği ile  her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı. 
Sosyal sorumluluk çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere her yıl Ramazan ayında yapılan gıda yardımları, bu yıl da Kütahya il merkezi,  ilçeleri ve merkeze bağlı köylerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere  dağıtıldı.
Yaklaşık 60 TL değerinde, 680 adet gıda yardım paketleri, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim  ve Meclis Kurulu üyeleri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. İslam Alemi tarafından Birlik,  beraberlik ve yardımlaşma ayı olarak kabul edilen Ramazan ayında, yapılan gıda  yardımları ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdi. 

 

[Devamını oku...]

09
Akreditasyon Denetimleri Öncesi Geliştirme Ziyareti Gerçekleştirildi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi Kapsamında 8.Dönem "B" seviyede Akredite Olan Kütahya Ticaret Borsası, 2015 Yılı Kasım ayı içerisinde yapılacak belge yenileme denetimleri öncesindeki "Geliştirme Ziyaretinde" yapılan çalışma ve uygulamalar paylaşıldı.

 

[Devamını oku...]

01
Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Çevre Oda ve Borsalar İstişare Toplantısı” Afyonkarahisar Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirildi.  

[Devamını oku...]

01
İlk Yardım Eğitiminde %100 Başarı

6311 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereğince Kütahya Ticaret Borsası Personeline İlk Yardım ve Uygulamaları konusunda verilen eğitimler sonucunda tüm personel başarı sertifikası aldı.

 

[Devamını oku...]

25
AK Parti Milletvekili Adaylarından KÜTBO Yönetimine Ziyaret

Ak Parti Kütahya Milletvekili Adaylarından Şükrü Nazlı ve İshak Gazel, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulunu ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

11
KÜTBO ve Çanakkale Ticaret Borsası'ndan Ortak Toplantı

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Çanakkale zaferinin 100. Yılı münasebetiyle Çanakkale’ye düzenlediği inceleme gezisinin ikinci gününde Çanakkale Ticaret Borsası Yöneticileri ile toplantı gerçekleştirdi. 

[Devamını oku...]

10
KÜTBO Meclis Üyeleri Çanakkale'yi Ziyaret Etti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KUTBO) Çanakkale zaferinin 100. Yılı münasebetiyle Çanakkale’ye düzenlediği inceleme gezisi 9-11 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

05
SP Milletvekili Adayı Halil Hamzaoğlu'ndan KÜTBO'ya Ziyaret

Saadet Partisi (SP) Kütahya Milletvekili Adayı Halil Hamzaoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

04
KÜTBO TOBB 71. Genel Kuruluna Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası, 01-02 Mayıs 2015 tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde gerçekleştirilen TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı. 

[Devamını oku...]

29
Kütahya İçin Sanatsal ve Kültürel Projelerde İşbirliği

KÜTBO Yönetim Kurulu, Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prf. Dr. Ahmet Altıncu, Dekan Yardımcıları  Doç.Dr. Levent Mercin, Yrd. Doç. Ömer Kutay GÜLER’i makamında ziyaret ederek, Kütahya için Borsa ve DPÜ işbirliğinde yapılabilecek Sanatsal ve Kültürel çalışmalar değerlendirildi.

 

[Devamını oku...]

27
KÜTBO Tarım Fuarında Üyeleriyle Buluştu
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), 7.Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarında Stand açarak üyeleriyle buluştu.

[Devamını oku...]

22
Kütahya Tarım Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın M.Mehdi Eker Tarafından Açıldı

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) tertip komisyonunda görev aldığı 7. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstri Fuarı, Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Sayın M. Mehdi Ekerin katıldığı törenle ziyaretçilere açıldı.

[Devamını oku...]

14
PERSONELE KÖK NEDEN EĞİTİMİ VERİLDİ

Kalite ve Akreditasyon Sistemi kapsamında Kütahya Ticaret Borsası Personeline Banu Yüksel tarafından Kök Neden Analiz Eğitimi verildi.

Eğtimde, örnek vaka çalışmaları yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlandı.

[Devamını oku...]

14
Akreditasyon İzleme Komite Toplantısı Gerçekleştirildi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi kapsamında, Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon İzleme Komite Toplantısı 14 Nisan 2015 tarihi...

[Devamını oku...]

13
PERSONELE RİSK ANALİZ EĞİTİMİ VERİLDİ

Kalite ve Akreditasyon Sistemi kapsamında Kütahya Ticaret Borsası Personeline Banu Yüksel tarafından Risk Analiz eğitimi verildi.

Eğtimde, örnek vaka çalışmaları yapılarak, konunun pekiştirilmesi sağlandı.

[Devamını oku...]

13
Nisan Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Nisan Ayı Personel Toplantısı, 13 Nisan 2015 Pazartesi günü Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıy...

[Devamını oku...]

09
VIII.TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kütahya Ticaret Borsası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Meclis Başkanı Ali Berber Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) düzenlenen 8.Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’na katılım sağladı.

[Devamını oku...]

27
KÜTBO’DAN TİCARET BORSASI BÖLCEK ORTAOKULUNA EĞİTİM DESTEĞİ

 Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından yaptırılan, Ticaret Borsası Bölcek Ortaokulu’nun ihtiyaçları doğrultusunda ve Borsanın Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamındaki Eğitim Destekleri devam etmektedir.

[Devamını oku...]

27
 DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF.DR REMZİ GÖREN'E ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO), Kütahya Ticaret Odası ve İlçe Odaları Yönetim Kurulu Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü  Prof. Dr. Remzi Gören’i göreve başlaması dolayısıyla makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar dilediler.

 

[Devamını oku...]

24
Mart Ayı Personel Toplantısı

Kütahya Ticaret Borsası Mart Ayı Personel Toplantısı, 24 Mart 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

24
VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA KÜTBO YÖNETİMİNE ZİYARET

Vergi Haftası dolayısıyla Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetimine Ziyarette bulundu.


[Devamını oku...]

16
Şubat Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Şubat Ayı Personel Toplantısı, 16 Şubat 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

12
Ocak Ayı Personel Toplantısı
Kütahya Ticaret Borsası Ocak Ayı Personel Toplantısı, 12 Ocak 2015 tarihinde Genel Sekreter Yasemin Yol öncülüğünde ve tüm personelin katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantıda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi gereği ve ISO Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki çalışmalar değerlendirilerek, yapılacak uygulamalar gündeme getirildi.
Ayrıca, personelin görüş ve önerilerine yer verilerek, Kütahya Ticaret Borsası çalışmalarında neler yapılabileceği konusunda personel arası fikir alışverişinde bulunuldu.
Bir sonraki ay tekrar toplanılmak üzere, KÜTBO Olağan Personel Toplantısı iyi dileklerle sona erdi.

[Devamını oku...]