25

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Kasım Ayı Olağan Meclis Kurulu toplantısında, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerini ağırladı.

KÜTBO’nun destekleriyle yaptırılan Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu Müdür ve Öğretmenlerinin katıldığı programında günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Altınkaya; Eğitim bir neslin, bir ülkenin devamı için en belirleyici kriterdir. Bir ülke eğer kendine dünyanın en büyük ekonomilerinden, en büyük güçlerinden birisi olmayı hedef seçmişse, uygarlık yarışında en ön sırayı istiyorsa, çocuklarına en kaliteli, en donanımlı eğitimi vermek zorundadır. Bunu sağlayacak ise öğretmenlerdir. Öğretmenlerimizin başarısı aslında, bizim geleceğimizdeki aydınlık demektir. KÜTBO Yöneticileri olarak  ilköğretim okullarından başlayarak eğitimin her kademesinde elimizden gelen maddi ve manevi katkılar sağlamaya çalışıyoruz. Katkılarımızla yapılan okulumuzun öğretmenleri ile eğitime daha da katkı sağlayacak ortak projeler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Çünkü biz İnanıyoruz ki, ancak iyi bir eğitimle var olabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle, şahsınızda tüm kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerim adına kutluyorum” dedi.

Altınkaya, Sosyal ve Sorumluluk Projeleri kapsamında okulun ihtiyaçları doğrultusunda gerekli desteklerin devam edeceğini belirtti. 

Ticaret Borsası Bölcek Okul Müdürü Vecdi Atakan ise, “bu anlamlı günde okulumuz öğretmenlerini unutmamanız bizleri mutlu etti” dedi. Atakan, KÜTBO’nun Eğitim ve eğitimcinin her zaman yanında olduğunu dile getirdi ve yapılan destekler için KÜTBO Yönetimine teşekkür etti. 

Okunma Sayısı: 2339
resim