29

KÜTBO Yönetim Kurulu, Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prf. Dr. Ahmet Altuncu, Dekan Yardımcıları  Doç.Dr. Levent Mercin, Yrd. Doç. Ömer Kutay GÜLER’i makamında ziyaret ederek, Kütahya için Borsa ve DPÜ işbirliğinde yapılabilecek Sanatsal ve Kültürel çalışmalar değerlendirildi.

Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim Durmaz, Kütahya ilinin sanatsal ve kültürel zenginliklerinin çok fazla olduğunu, yapılacak olan her türlü etkinliklerle bu değerlere sahip çıkıldığını, yapılan tüm sanatsal ve kültürel çalışmaların desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Dumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi ve Kütahya Ticaret Borsası işbirliği ile Yeni Hizmet binası kapsamında sanatsal ve kültürel yönden yapılacak projelerde birlikte çalışmaların Kütahya ili için çok büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Dekan V. Prf. Dr. Ahmet Altuncu, ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Kütahya’nın Sanat ve Kültürel Projeleri kapsamında işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını dile getirdi. 

Yönetim Kurulu Başkan Yrd. İbrahim Durmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üye Hakan Karaaytaç, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe ve Genel Sekreter Yasemin Yol katıldığı ziyarette, Dekan Altuncu tarafından KÜTBO Yönetimine Plaket hediye edildi.

Okunma Sayısı: 2976
resim