22

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) tertip komisyonunda görev aldığı 7. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstri Fuarı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın M. Mehdi Ekerin katıldığı törenle ziyaretçilere açıldı.

Hızla değişen ve gelişen dünya şartlarına uyum sağlanması, modern tarım tekniklerinin katılımcı ve ziyaretçilere sunulması amacıyla düzenlenen 7. Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın M. Mehdi Eker tarafından açılışı yapıldı.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin ve İbrahim Durmaz ile Genel Sekreter Yasemin Yol’un katıldığı açılış töreni sonrası fuar alanındaki standlar ziyaret edildi.

26 Nisan 2015 tarihine kadar ziyarete açık olacak fuar süresince, Kütahya Ticaret Borsası standında üyelerine ve katılımcılara iyi tarım uygulamaları, borsanın işleyişi, üyelik avantajları ve üyelerine faydaları, iyi tarım uygulamaları konularında broşürler dağıtılarak, katılımcılara bilgiler verilecektir. 

Okunma Sayısı: 2238
resim