27

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından yaptırılan, Ticaret Borsası Bölcek Ortaokulu’nun ihtiyaçları doğrultusunda ve Borsanın Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamındaki Eğitim Destekleri devam etmektedir.

Kütahya Ticaret Borsasınca Bölcek Ortaokulu’nun ihtiyaçları dahilinde 2 Adet Projeksiyon Cihazı ve Ekipmanları alınarak, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya tarafından Okul Müdürü Vecdi Atakan’a teslim edildi. Başkan Altınkaya; bunların bir yardım gibi değil öğrencilerin başarılarını arttıracak bir motivasyon araçları olarak görülmesini istedi. “Yetiştirdiğimiz evlatlarımızın ailelerine, ülkemize ve topluma yararlı birer fert olmaları en büyük dileğimizdir. Bizden sonraki nesillerimize temiz, iyi yetişmiş, kültürlü gençler bırakmalıyız.  Bizler Borsa Yöneticileri olarak, her şeyin eğitimden geçtiği inancıyla eğitim ve öğretimin maddi ve manevi açıdan her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz. Yapılan bu yardımların okulumuza ve öğrencilerimize başarı katmasını dileriz” dedi.

Okul Müdürü Atakan, yapılan bu yardımdan duydukları memnuniyeti dile getirerek, okulumuza yapmış olduğunuz yardımlar, eğitim sevdalısı bizleri mutlu ediyor dedi ve KÜTBO Yönetimine teşekkürlerini belirtti.

 

 

Okunma Sayısı: 2986
resim