11

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, TOBB'nde yapılan Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısına katılım sağladı. Toplantının ardından TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu önderliğinde 365 oda ve Borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı R.Tayyip Erdoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya'nın da aralarında bulunduğu 365 Oda ve Borsa Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, "Mevcut teşkilatlanma yapısını farklı bir Türkiye için yeterli bulmadığımızdan dolayı yeni teşkilatlanma yapısıyla birlikte çok daha farkıl bir adım atalım istiyoruz. Ekonomiyi yakından takip edecek, ekonominin tüm taraflarıyla istişarelerimizi eskisi gibi sürdürecek, dertlerinizi, şikayetlerinizi, öneri ve tavsiyelerinizi yine dinleyecek, bunları istişare edecek, bunlara birlikte çözüm üreteceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üylelerine Türkiye'nin büyümesine, kalkınmasına, refahın ve demokrasinin standartlarının artmasına verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ise, "Hayırlı olsun ziyaretiyle beraber, sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte ekonomik meseleler hakkında istişarelerde bulunduk. Kendisine son dönemle ilgili görüşlerimizi aktarabilme fırsatını bulduk. Sayın Cumhurbaşkanı'mızı samimi yaklaşımından ve kadirşinas ev sahipliğinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

 

Okunma Sayısı: 3312
resim