12

KÜTAHYA TİCARET BORSASI ÜYELERİ İSTANBUL GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARINDA FOTEG İSTANBUL 2009 ULUSLARARASI GIDA TEKNOLOJİLERİ İHTİSAS FUARI NA, KÜTAHYA TİCARET BORSASI 08 MART 2009 TARİHİNDE İNCELEME GEZİSİ DÜZENLEMİŞTİR.
Foteg istanbul 2009 uluslararası gıda teknolojileri ihtisas fuarı na, kütahya ticaret borsası 08 Mart 2009 tarihinde inceleme gezisi düzenlemiştir.Her geçen yıl daha kapsamlı ve yoğun katılımcı profili sağlayan ve sektöre ivme kazandıran uluslar arası gıda fuarına borsamız yönetim ve meclis kurulu üyeleri ile üyelerinden gıda üretim sektörü temsilcileri katılmıştır.
Gıda teknolojileri fuarının değerlendirmesini Kütbo Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya yaptı;
Günümüzde değişik sektörlerde firmalar pay kapma - payını büyütme mücadelesi vermektedir.bu yarışda fuarlar bir adım öne çıkmak için kullanılması gereken araçlardır. Üyelerimizin kendi sektörleri ile ilgili teknolojik gelişmeler hakkında bilgi edinmelerini temin etmek ve üyelerimize faydalı olabilmek için bu geziyi ticaret borsası olarak düzenlemiş bulunmaktayız.Üyelerine yeni ufuklar açması için kütbo olarak bu tip fuar gezisi organizasyonlarının devam edeceği bildirilmiştir.

Okunma Sayısı: 1771
resim