01

Borsamızında destekleri ile Kütahya Birinci Tarım Hayvancılık,Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı 16 Nisan Tarihinde açılıyor.
Bölgemizde nitelikli fuarcılığın hızlı bir gelişme sürecine girmesi ve uluslar arası düzeydeki yerini alması Temennimizdir. Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörlerin ticari misyonları paralelinde yapılacak fuar; Bölgemizin, ülkemizin diğer bölgeleri ve uluslar arası ticari ilişkilerin geliştirilmesini sağlayacaktır. Ülkemizdeki uluslar arası fuarların gelişmesi, globalleşen dünyada ticaretin giderek artan serbestleşmeye doğru gitmesi evrensel ölçüleri yakalama fırsatı, ekonomik, ticari ve sosyal açıdan gelişmiş ülkelerde rekabet edebilmesi amacıyla fuar projeleri düzenlenmeli ve iştirak edilmelidir.

Bölgemiz ekonomisinin istikrarlı bir yükselişe başlaması, akabinde pozitif getirisinin geniş bir yelpazeye yayılması için büyük bir fırsatlar başlangıcıdır denebilecek olan birincisini idrak edeceğimiz “ Kütahya 1. Tarım,Hayvancılık, Seracılık, ve süt Endüstrisi Fuarı “ na katılan tüm işadamlarına başarılar ve esenlikler diliyorum.

Ahmet ALYINKAYA

Yönetim Kurulu Başkanı

Okunma Sayısı: 1738
resim