İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN ZİYARET

  • 20.10.2009

Kütahya Ticaret Borsası İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları üyelerinden kurulan kadın girişimciler kurulu Borsa Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Borsamızda gerçekleşen bu ziyarette, Borsamız Meclis Başkanı Ali Berber,Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ,Yönetim Kurulu Bşk. Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz Sayman Üye Hakan Karaaytaç hazır bulundular.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Ticaret Borsası ile il,ilçe Ticaret ve Sanayi Odaları üyelerinden oluşmaktadır. İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Sevim Güral Olgun ve Kurul üyeleri Naime Göker Ekim, Ceyda Çetin Erenler,Cemile Gül, Gülnur Saraç Beşe,Vildan Erdoğu, Azime Nur Aktaş ve Ümran Kertiş ile birlikte ziyarette bulundular. İl Kadın Girişimciler Kurul Başkanı Sayın Sevim Güral Olgun Kurulun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya Borsamız yeni hizmet binası projesi ve yapımı hakkında bilgi verdi, en kısa zamanda hizmet binamızı tamamlayarak üyelerimize ve ilimize hizmette bir adım daha atılacağını ifade ederek. Ticaret Borsa üyelerinin de içinde bulunduğu İl Kadın Girişimciler kuruluna gerekli desteği sağlayacaklarını ve birlikte çalışmaktan memnuniyet duyulacağını ifade ederek,Borsamıza yapmış oldukları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN ZİYARET
İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULUNDAN ZİYARET