KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK

  • 19.11.2009

Borsamız tarafından ilimizde bulunan bir ilköğretim okuluna bilgisayar ve projeksiyon cihazları bağışı yapıldı.Kütahya Valisi Sayın Şükrü Kocatepe Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya'ya eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.
Kütahya Valisi Sayın Şükrü Kocatepe, kentteki bir ilköğretim okuluna ve kütüphaneye bilgisayar ve projeksiyon cihazları bağışlayan Kütahya Ticaret Borsası ve Ziraat odası yöneticilerine teşekkür belgesi verdi. Yardımların değerinin 20 bin lira olduğunu belirten Kocatepe, şöyle dedi;

“Ticaret Borsası tarafından okula 20 bilgisayar, 8 sınıfa projeksiyon cihazı alındı. Kendilerine çocuklarımızın eğitim öğretimine katkılarından dolayı teşekkür ederim. Eğitim öğretim artık teknolojik gelişmeleri takip ederek daha süratli ve verimli oluyor dedi. Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet Altınkaya bundan sonrada eğitimin her alanında Ticaret Borsasının yardımları devam edecektir dedi.

Törene Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Sayman Üye Hakan Karaaytaç katıldı.
 

KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK
KÜTAHYA TİCARET BORSASINDAN EĞİTİME DESTEK