EGE TİCARET BORSALARI TOPLANTISI YAPILDI

  • 20.04.2010

16 - 17 NİSAN 2010 TARİHLERİNDE KÜTAHYA TİCARET BORSASININ EV SAHİPLİĞİNDE GÜRAL HARLEK OTELDE EGE BÖLGESİ TİCARET BORSALARI BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI.

16 - 17 NİSAN 2010 TARİHLERİNDE KÜTAHYA TİCARET BORSASININ EV SAHİPLİĞİNDE GÜRAL HARLEK OTELDE EGE BÖLGESİ TİCARET BORSALARI BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI. TOPLANTIYA, EGE BÖLGESİNDE BULUNAN 17 TİCARET BORSASININ YÖNETİM KURULU BAŞKANLARI İLE MECLİS KURULU BAŞKANLARI, GENEL SEKRETERLERİ VE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI VE BORSALAR MÜDÜRÜ KATILDI.
Ege Bölgesi Ticaret Borsaları Bölge Toplantısı KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA’nın başkanlığında yapıldı. Altınkaya, Kütahya’nın kültürel ve coğrafi zenginliklerini, konumu itibari ile tarım ve hayvancılıktaki önemini vurguladı.
Ege Bölgesi Ticaret Borsalarının sorunlarının ve çözüm önerilerinin gündeme geldiği toplantı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Faik Yavuz , Borsalar Müdürü Muhibbet ULUDOĞAN ve Ege Bölgesi 17 Borsa Başkanları, Genel Sekreterlerin katılımları ile gerçekleşti. Toplantı akabinde Çavdar hisardaki AIZONAİ kentine bulunan dünyanın ilk borsasına gezi düzenlendi.

ALTINKAYA; Borsalar arasındaki diyalogun güçlendirilmesi, kurumlarımızı ve üyelerimizi ilgilendiren sorunların görüşüldüğü, ortak çözümler üretildiği bu toplantılarının her 4 ayda bir yapıldığını ve amacına ulaştığını belirterek memnuniyetini dile getirdi.

EGE TİCARET BORSALARI TOPLANTISI YAPILDI
EGE TİCARET BORSALARI TOPLANTISI YAPILDI
EGE TİCARET BORSALARI TOPLANTISI YAPILDI