KUTBO AKREDİTE BORSA OLDU

  • 19.11.2012

KUTBO HİZMET KALİTESİNİ AKREDİTE BORSA OLARAK TESCİLLEDİ

16 Kasım Cuma Günü Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliğinde Yapılan 8.Dönem Akreditasyon Belge Töreniyle Kütahya Ticaret Borsası Akreditasyon Belgesi Alarak Hizmet Kalitesini Tescilledi.
Tobb Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 8. Dönem Oda Borsa Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Yaptığı Konuşmada; 28 Oda Ve Borsa Daha Akreditasyon Belgesi Alarak Akredite Oda-Borsa Sayısı 129’a Ulaştığını ve Özel Sektöre Hizmet Edebilmek İçin Buna Layık Hizmet Kapasitesine Sahip Olmak Gerektiğini İfade etti.
Akredite Olan Oda Ve Borsaları 5 Yıldızlı Olarak Tanımladığını Söyleyen Hisarcıklıoğlu, ''Bugün Beş Yıldızlı Otel Müşterisine Nasıl Hizmet Veriyorsa, 5 Yıldızlı Oda Ve Borsalar Da Bu Kalitede Hizmet Verecek'' Diye Konuştu.
Oda Ve Borsaların Hep Bir Adım Önde Olmaları Gerektiğine İşaret Eden Hisarcıklıoğlu, ''Siz Hep Bir Adım Önden Gideceksiniz Ve Özel Sektörü İleriye Taşıyacaksınız. Yani Takip Eden Değil, Yönlendiren Olacaksınız. Pasif Değil, Aktif Olacaksınız. Hizmet Eden, Hizmet Üreten Olacaksınız. İşte O Zaman, Proje Üretmek İsteyen, Yatırım Ve İhracat Yapmak İsteyen Size Gelir,
Personelin Vizyonu Arttıkça, Oda Ve Borsaların da vizyonu Artacaktır” İfadelerini Kullandı.

Tobb Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Akreditasyon Kurul Başkanı Halim Mete De Akreditasyon Çalışmalarına Oda Ve Borsaların Hizmetlerinin Kalitesini Mükemmele Ulaştırmak Amacıyla Başladıklarını İfade Etti.

Törenin Ardından Akredite Edilen 28 Oda Ve Borsaya Sertifikaları Takdim Edildi.
Kutbo Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ; Akredite Borsa Olarak Hizmet Kalitesinin Arttığını ve Yapılmakta Olan Yeni Borsa Hizmet Binasının faaliyete geçmesiyle, Hizmet Kalitesinin Daha da Artacağını İfade etti.
TOBB’da Yapılan Seltifika Törenine; Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ,Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Bşk.Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz , Yönetim Kurulu Sayman Üye Hakan Karaaytaç, Genel Sekreter V.Yasemin Yol ve Akredite Sorumlusu Ahmet Gözel Katıldı.

KUTBO AKREDİTE BORSA OLDU
KUTBO AKREDİTE BORSA OLDU