KUTBO’YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

  • 27.02.2013

İl Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyeti, KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA makamında kabul etti.

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, İl Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyeti, KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA makamında kabul etti.

İl Defterdarı Mehmet Saygı Kutladığımız vergi haftasında verginin tabana yayılması, mükellefin daha bilinçli hale gelmesi için çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini, Yapılan hizmetlerde tespit edilen aksaklıkların kendilerine bildirilmesini, bu aksaklıkları düzeltmek için gerekli çalışmaların yapılacağını belirterek, hizmet için var olduklarını söyledi.
KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA, İl Defterdarı ve beraberindeki Vergi Dairesi Müdürlerinin Vergi Haftası’nı kutlayarak,Vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda yaşamasının yolu, ülke olarak gelişip kalkınmışlığın yolu, ödediğimiz vergilerden geçiyor. İnsanların ödediği vergileri iyi birer hizmet olarak geri aldıklarında vergi ödemekten kaçınmadıklarını söyleyen Başkan ALTINKAYA, vergi gelirlerinin ülkenin kalkınması için önemli olduğunu ifade etti.
Kütahya Defterdarı Sayın Mehmet Saygı, Gelir Müdürü Coşkun Akaoğlu, 30 Ağustos Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Zan ve Çinili Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yağcı’nın katıldığı ziyarette KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALTINKAYA ve Başkan Yrd.Necati GÜLTEKİN hazır bulundu

KUTBO’YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ
KUTBO’YA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

 

 

 

 

İsmail Bayram EŞİT