16

 Son Valiler Kararnamesi ile Ordu’ya atanan Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Kütahya Ticaret Borsası Yönetimine veda ziyaretinde bulundu.

KÜTBO Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Necati Gültekin’in hazır bulunduğu ziyarette, Vali Kenan Çiftçi Seçimlerini yeni tamamlayan KÜTBO Yönetimine görevlerinde başarılarının devamını diledi.
Kütahya’da görev yaptığı süre içerisinde kurumlarla uyumlu çalıştıklarını ve dostane yaklaşımla karşılaştığını söyleyen Kenan Çiftçi, bu konuda Kütahya Ticaret Borsası’nın desteğini büyük ölçüde hissettiğini belirterek, “Kütahya’da güzel bir çalışma ortamı yakaladık. Sorun çözmeye odaklı, insan ve çevreye odaklı çalıştık, Kütahya ve Kütahya halkını çok sevdim, burada görev yapmaktan mutluluk duydum” dedi
KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İlimizde yapmış olduğu çalışmaları nedeniyle Vali Kenan Çiftçi’ye teşekkür etti ve yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Ziyaretin anısına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya tarafından Kütahya Valisi Kenan Çiftçi’ye, Şehit Sancaktar Mehmetçik Anıtının maketi hediye edildi.

Okunma Sayısı: 1385
resim