24

Kütahya Ticaret Borsası 2013 yılının son Meclis Toplantısını, Meclis Başkanı Ali Berber Başkanlığında 23 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirdi.

Borsa Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantının ana gündem maddesini 2014 Yılı Tahmini Mali Bütçe Tasarısı ve Bütçe cetvelleri ile 2013 yılı gerçekleşen Bütçenin müzakereleri oluşturdu.

2014 Yılı Tahmini Bütçe Tasarısı, Ekli cetvelleri ve 2013 yılı gerçekleşen Bütçe karşılaştırması, Meclis Üyelerince yapılan müzakerelerden sonra oy birliği ile kabul edildi

KUTBO Meclis Başkanı Ali Berber ;
2014 yılı Bütçemiz, “İstikrar içinde büyüyen, rekabet gücüne sahip, bilgi kurumuna dönüşen bir Borsa” vizyonu ve strateji çerçevesinde hazırlanmıştır.

Makroekonomik alanda elde ettiğimiz önemli kazanımların temel taşlarından biri olan mali disiplin anlayışımız 2014 yılında uygulanacak bütçemizle daha da güçlenerek, izlediğimiz ve izleyeceğimiz mali politika ile gelecekteki belirsizlikleri daha rahat görme imkanı sağlayacaktır.

Güçlü alt yapı olmadan Güçlü Kurum olamayacağı gerçeğini bir kez daha vurguladıktan sonra güçlü bir Borsa hedefi için önemli bir adım olan 2014 Yılı Bütçesinin Borsamız, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olması temennisi ile hepinize sevgi ve saygılarımı sunar, emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

Okunma Sayısı: 1624
resim