12

 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde Ak Partisi Kütahya Belediye Başkan adayı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Kamil Saraçoğlu yerel seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Saraçoğlu; Ak parti il yönetimi ile belediye meclis üyesi adayları seçim çalışmaları ve Kütahya adına düşündükleri projeleri hakkında bilgi verdi. Saraçoğlu özellikle katılımcı bir belediyecilik anlayışı ile Kütahya’nın yönetimine talip olduklarını Yapacakları ve uygulayacakları projeleri STK, kamu kurum ve kuruluşları ile görüşerek hayata geçirmeyi planladıklarını ifade ederek, osyal ve kültürel alanlarda da Kütahya’ya artı değer katacak projeler ve anlayışla hizmet vereceklerini belirtti.
Borsa Başkanı Ahmet Altınkaya ; Ziyaret duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 30 Mart seçimlerinin Kütahya’ya ve ülkemize hayırlı olmasını temennisinde bulundu.
Ziyarette KUTBO Yönetim kurulu başkan yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz, Sayman Üye Hakan Karaaytaç, Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Bintepe hazır bulundular.

Okunma Sayısı: 1686
resim