02

 KUTBO'dan Kütahya Belediye Başkanı'na Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Meclis Başkanı Ali Berber, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Necati Gültekin, İbrahim Durmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Karaaytaç ve Zafer Bintepe tarafından 30 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimler neticesinde, Kütahya Belediye Başkanı seçilen ve göreve başlayan Sayın Kamil Saraçoğlu'na makamında tebrik ziyareti yapıldı.

Ziyarette, KUTBO Meclis Başkanı Ali Berber ile Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Altınkaya, Belediye Meclis Üyeleri ve İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte görevi teslim alan Belediye Başkanı Sayın Kamil Saraçoğlu’nu tebrik ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Kütahya Belediye Başkanı Sayın Saraçoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kütahya için yapılacak çalışmalar ve projeler hakkında bilgi vererek, yapılacak olan projelerde işbirliği içinde olacağını belirtti.

Ayrıca KUTBO heyeti yeni atanan Belediye Başkan yardımcıları Mehmet Özdoğan, Galip Gültekin, Murat Arık ve Nihat Helvacı’yı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Okunma Sayısı: 2351
resim