KÜTBO Stratejik Planlama Eğitimine Katıldı

  • 08.06.2020
  • kutbo

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Sistemi kapsamında video konferans aracılığı ile “Uzaktan Stratejik Planlama Eğitimi” düzenlendi.

 

08 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilen eğitimin açılış konuşmasını yapan TOBB Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe, TOBB Akreditasyon Standardı ile ilgili genel değerlendirmelerde bulunarak, standartta yapılacak revizyon ve puanlama çalışmaları hakkında bilgi aktarımında bulundu.

 

Türk Loydu denetçilerinden Berker Telek sunumuyla gerçekleştirilen eğitim programı kapsamında; vizyon ve misyon oluşturma, stratejik amaç ve hedef belirleme, stratejik plan hazırlama, hazırlanan stratejik planın yıllık iş planları ile izlenmesi, sonuçlarının yıllık faaliyet raporları ile değerlendirmesi, SWOT analizi, kaynak analizi ve yönetimi ve iş planı hazırlama konularında detaylı bilgi verildi.

 

3, 8 ve 11’inci  dönem Oda ve Borsanın katılım sağladığı eğitime Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Genel Sekreteri Yasemin Yol ve Akreditasyon Sorumlusu Ahmet Gözel, Tescil Memuru Burhan Çelik ve Laboratuvar Sorumlusu Gülşah Avlupınar katıldı.

KÜTBO Stratejik Planlama Eğitimine Katıldı