KÜTBO'dan Gıda Yardımı

  • 04.05.2020
  • kutbo

Finansmanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından sağlanan gıda yardı paketleri KÜTBO tarafından Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

 

Sosyal sorumluluk çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere her yıl Ramazan ayında yapılan ve geleneksel hale gelen gıda yardımları, bu yıl da Kütahya il merkezi, ilçeleri ve merkeze bağlı köylerde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı.

 

KÜTBO tarafından temin edilen 650 adet gıda yardım paketleri, Kütahya Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ve İlçe Kaymakamlıkları işbirliği içerisinde gerçekleştirilen çalışma ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. İslam Alemi tarafından birlik, beraberlik ve yardımlaşma ayı olarak kabul edilen Ramazan ayında, yapılan gıda yardımları ihtiyaç sahibi aileleri sevindirdi.

 

Yapılan yardımla ilgili açıklamada bulunan KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin; “TOBB’un desteği ve Borsamızın da katkılarıyla her yıl muhtaç ailelere yardım yapılıyor. Bu sene Covid-19 salgınının yarattığı mağduriyet sebebiyle yardımları erkene alarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmış bulunmaktayız. Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz gıda yardımı ile Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere kısmen de olsa katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

KÜTBO'dan Gıda Yardımı
KÜTBO'dan Gıda Yardımı
KÜTBO'dan Gıda Yardımı
KÜTBO'dan Gıda Yardımı
KÜTBO'dan Gıda Yardımı