Haberler

KÜTBO Üyelerine Şekerbank'tan Avantajlı Kredi Desteği

  • 02.03.2020
  • kutbo

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Şekerbank T.A.Ş. Kütahya Şube Müdürlüğü arasında KÜTBO üyelerine özel avantajların sağlanacağı protokol imzalandı.  

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ile Şekerbank Kütahya Şube Müdürü Metin Tiken tarafından imzalanan işbirliği protokolü kapsamında 60 aya varan vadelerle “Sermayenize Destek Kredisi” ve 36 aya varan vadelerle “Eşit Taksitli” kredi imkanlarının KÜTBO üyelerine özel faiz oranlarıyla kullanabilecekler.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Borsa üyelerimizin ekonomik alanda yaşamış olduğu sıkıntıların bir nebze de olsa hafifletilmesi ve işlerini geliştirmesi amacıyla Şekerbank Kütahya Şubesi ile yapmış olduğumuz üyelerimize özel anlaşma sayesinde kredi desteği başta olmak üzere birçok avantajlardan yararlanabileceklerini bildirdi.

 

Başkan Gültekin, KÜTBO ve Şekerbank arasında yapılan protokol ile cazip koşullarla finansman desteği sağlamanın yanı sıra borsa üyelerine özel avantajlarla Banka ürün ve hizmetlerine de ulaşma imkanı sağladığını belirterek, işletmelerin finansal ihtiyaçlarına çözüm üretirken, iş sahibinin bireysel yaşamını da kolaylaştıracak bir destek paketi hazırlandığını söyledi.  

 

Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, üyelerimiz adına yapılan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

  • KÜTBO Üyelerine Şekerbank'tan Avantajlı Kredi Desteği
  • KÜTBO Üyelerine Şekerbank'tan Avantajlı Kredi Desteği
  • KÜTBO Üyelerine Şekerbank'tan Avantajlı Kredi Desteği

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç