11

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Başkanlığındaki heyet, Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık’ı tebrik ederek çalışmalarında başarılar dileyen Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa proje ve faaliyetlerinden bahsederek KÜTBO Vizyonu dahilinde ilimizin tarım ve hayvancılık başta olmak üzere çeşitli alanlarda cazibe merkezi olacak her türlü projeye destek verildiğini, bu konuda yapılacak faaliyetlerde göreve ve işbirliğine hazır olduğunu belirtti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Sosyal ve İşbirlikçi Belediyecilik anlayışı içinde, İlimiz için önemli projelerde birlikte çalışmaların yapılacağını belirtti.

Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN ile KÜTBO heyetine ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti.

 

Ziyarete, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, Meclis Bşk. Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Doğanay ve Eser Dinç, Meclis Üyeleri Ahmet Öztürk, İsmail Akıncı, İhsan Erdoğmuş ile Genel Sekreter Yasemin Yol katıldı. 

Okunma Sayısı: 635
resim