07

06-07 Nisan 2019 tarihlerinde Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından üyelerine İleri Düzey Excel Eğitimi verildi.

 

Zafer Kalkınma Ajansı’nın 2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan ve başarılı bulunan “Kütahya Excel’de İlerliyor” projesi çerçevesinde verilen eğitime; KÜTBO Yönetimi, Personeli ve Üyeleri ile birlikte diğer özel sektör çalışanları olmak üzere yaklaşık 25 kişi kalıtım sağladı.

 

Kütahya Halk Eğitim Merkezi’nde, 2 gün ve toplamda 16 saat süren eğitim kapsamında; verileri hızlı doldurma, sıralama, özel liste oluşturma, veri filtreleme ve tablo işlemleri, veri gruplandırma ve alt toplam oluşturma, pivot analizi, formüller, veri sınırlama teknikleri, koşulu biçimlendirme, belli özellikteki verilerin tespit edilmesi ve değiştirilmesi, dış veri alma ve takip sistemleri, ad yöneticisi, lineer modelleme, birleştirme ve konsolidasyon işlemleri, grafikler ve görsel raporlamalar, izleme penceresi, koruma ve paylaşım konularında ileri excel kullanımı ile ilgili eğitim gerçekleştirildi.

 

Farkındalık ve çalışma hayatına katkı sağlayacağı düşünülen eğitim, katılımcılar tarafından beğeniyle karşılandı. KÜTBO Yönetimi tarafından bu tür eğitimlerin verilmeye devam edileceği bildirildi.

Okunma Sayısı: 398
resim