27

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri “TOBB KGK ve GGK İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” dahilinde yapıldı.  

 

TOBB koordinasyonunda, girişimciliğin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması amacıyla Türkiye genelinde odalar ve borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten, Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları seçimleri 27.02.2019 tarihinde Kütahya Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleştirildi.


KÜTBO Kadın Girişimciler İcra Komitesi Asil Üyeliğine Nüfide ERDURGUT, Genç Girişimciler İcra Komitesi Asil Üyeliğine ise Ahmet TOPBAŞ ile Mehmet ÖZEN seçildiler.  

 

Seçim Sonrasında KÜTBO Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile toplantı gerçekleştiren KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, seçimin hayırlı olması temennisinde bulunarak, TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları, çalışmaları ve faaliyetleri hakkında  bilgiler verdi.  Gültekin Kütahya Ticaret Borsası olarak Kadın ve Genç Girişimcilerin her türlü faaliyetlerine destek olunacağını belirtti.

 

Koordinatör Oda Hizmet binasında gerçekleştirilecek ilk toplantıda, Kütahya Kadın ve Genç Girişimciler İl İcra Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimi yapılarak kurullar oluşturulacaktır. 

Okunma Sayısı: 349
resim