28

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Meclis Üyesi İhsan Erdoğmuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol, Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i makamında ziyaret ederek, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasının hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

Ziyarette, Ticaret Borsası’nın kurumsal yapısı ve yapılan çalışmalarından bahseden KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, yürütülen proje ve faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Sosyal Sorumluluk kapsamında İlköğretim okullarından başlayarak eğitimin her kademesinde maddi ve manevi desteğin verildiğini belirten Necati Gültekin, Ticaret Borsası Bölcek İlk-Orta Okulu ile yapılan projeleri hakkında bilgi verdi. Başkan Gültekin, eğitim konusunda yapılacak projelerde işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

 

Ticaret Borsası Bölcek Okulunda görev yaptığını belirten İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, okul ve öğretmenlerine verdiği desteklerinden dolayı KÜTBO Yönetimine teşekkür etti. İşbirliği ile eğitim alanında çeşitli faaliyetler yapılabileceğini sözlerine ekleyen Başyiğit, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, KÜTBO heyetine teşekkür etti.

 

Ziyaret karşılıklı iyi dileklerin sunulması ile sona erdi. 

Okunma Sayısı: 444
resim