23

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e iadeyi ziyarette bulundu.

 

Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Meclis Bşk. Yrd. Murat Özkul ve Meclis Üyesi Muhsin Eroğul’un hazır bulunduğu ziyarette, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, yürüttüğü çalışma ve faaliyetlerinden bahsetti.

 

Gıda güvenliği ve gıda teknolojilerinin kullanımı hakkında karşılıklı bilgi alışverişinin yapıldığı ziyarette, Üniversite ve KÜTBO işbirliğinde halk sağlığını yakından ilgilendiren gıda güvenliği konusunda projelerin geliştirilebileceği vurgulandı.

 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu KÜTBO Hizmet Binası’nı gezerek, Hizmet binası hakkında bilgi aldı. Kavuncu; “Kütahya’ya, Borsa Üyelerine ve Çiftçilerimizin hizmetine sunduğunuz güzel tesis için teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızdan dolayı da tebrik ederim” dedi.  

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, ziyaretleri için Sağlık Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya teşekkür etti.  Karşılıklı iyi dileklerin sunumu ile ziyaret sona erdi. 

Okunma Sayısı: 547
resim