15

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Veli Oğuz’u makamında ziyarette bulundu.  

 

Ziyarete, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci, Sayman Üye Ali Doğanay, Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç, Meclis Üyesi Muhsin Eroğul ve Genel Sekreter Yasemin Yol katıldı.

 

Ziyarette, Zafer Kalkınma Ajansı faaliyetlerinin ve desteklerinin bölge ekonomisi için önemine vurgu yapan KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa Üyelerinin Ticari ilişkilerini artıracak ve ilimizin gelişmesine katkı sağlayacak olan çalışmalarda KÜTBO’nun işbirliğine hazır olduğunu belirtti.

 

Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter V. Veli Oğuz, TR33 bölgesinde faaliyet gösteren Ajansın faaliyetlerinden bahsederek, ilimiz, bölgemiz ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak her türlü projelerde KÜTBO ile işbirliği içinde çalışmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

 

Güncel Ekonomik konular ve ilin marka değerini geliştirecek projeler üzerinde de fikir alışverişinin yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Veli Oğuz, KÜTBO heyetine teşekkür etti.

Okunma Sayısı: 545
resim