15

 

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet, Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarete, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş, Muhsin Eroğul ve Genel Sekreter Yasemin Yol katıldı.

 

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kütahya Valiliğine atanan Vali Dr. Ömer Toraman’a hayırlı olsun dileklerini sunan KÜTBO heyeti, Ticaret Borsası’nın gerçekleştirdiği faaliyet ve projeleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, kurumlar arası işbirliğinin öneminden bahsederek, ilimiz, bölgemiz ve ülkemizin gelişimine katkı sağlayacak her türlü çalışmalarda görev ve işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

 

KÜTBO heyetini makamında kabul eden Vali Dr. Ömer Toraman, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, nezaketlerinden dolayı KÜTBO Yönetim ve Meclis Üyelerine teşekkür etti.

 

 

Okunma Sayısı: 598
resim