11

Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak il ve ilçeleri Ticaret Borsaları ile Ticaret ve Sanayi Odaları personelinin katılımıyla yapılmakta olan “Oda ve Borsa Personelleri Ortak Akıl Toplantısı” Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

Bölgedeki 4 Ticaret Borsası ve 12 Ticaret ve Sanayi Odasından 85 personelin katılım sağladığı toplantıda, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, bölge oda ve borsa personellerini ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi. Başkan Necati Gültekin’in açılış konuşmasının ardından  Akreditasyon sistemi gereği Oda ve Borsaların üye memnuniyeti konusunda yapmış oldukları faaliyetler ile ilgili sunumlar yapıldı.  Oda ve Borsalar, TOBB Akreditasyon Standartları çerçevesinde yaptıkları çalışmaların iyi uygulama örnekleri ve vermiş oldukları hizmetler değerlendirilerek, yapılan faaliyetler esnasında karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri paylaşıldı.

 

KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol, akreditasyon sürecinin oda ve borsaların kurumsal kapasitelerini geliştirmek için iyi bir fırsat olduğunu vurgulayarak, bölge toplantıları sayesinde oda ve borsalar tarafından iyi uygulama örneklerini kıyaslama imkanı oluşturulduğunu söyledi.   

 

Program, bölgede uzun yıllar hizmet vererek emekli olan Genel Sekreterlere plaket takdim edilmesi ve hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

 

Okunma Sayısı: 672
resim