09

Kütahya Vali Yardımcılarından Sayın Halil İbrahim Ertekin, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’i makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

 

KÜTBO Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş’un da hazır bulunduğu ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Ticaret Borsası’nın kurumsal yapısı, ilimiz tarım alanlarında yapılan proje ve faaliyetlerden bahsederek, Vali Yrd. Halil İbrahim Ertekin’le bilgi paylaşımında bulundu.

 

Vali Yrd. Halil İbrahim Ertekin, Kütahya Ticaret Borsası’nın Yeni Hizmet Binasını gezerek, yapılan başarılı çalışmalardan dolayı KÜTBO Yönetimini tebrik etti. KÜTBO üyeleriyle de görüşme yapan Vali Yrd. Ertekin, üye sorunlarının çözümü noktasında ve KÜTBO tarafından yapılacak faaliyetlerde gerekli desteğin verileceğini söyledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Vali Yrd. Halil İbrahim Ertekin’e ziyaretleri için teşekkür etti. Karşılıklı iyi dilek ve temennilerin sunulması ile ziyaret sona erdi.

Okunma Sayısı: 567
resim