08

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş ve Genel Sekreter Yasemin Yol,  Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’ya hayırlı osun dileklerini sunarak, KÜTBO faaliyetleri, sürdürdüğü çalışmalar ve projelerinden bahsetti.

 

Üniversitenin kuruluş aşaması ve sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi paylaşan Rektör Vural Kavuncu ise, şehirdeki sağlık hizmetlerinin, daha nitelikli ve kapsamlı sunulmasına katkı sağlamak üzere faaliyetler yürütüldüğünü belirterek, rehabilitasyon, sağlık turizmi gibi alanlarda da çalışmalar planlandığını söyledi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Kavuncu, KÜTBO heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Vural Kavuncu’ya KÜTBO Yönetimi tarafından üzerinde dünyanın ilk borsasının bulunduğu çini tabak hediye edilerek, karşılıklı iyi dileklerin sunumu ile ziyaret sona erdi. 

Okunma Sayısı: 471
resim