25

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Murad Bertan ve Meclis Başkanı Halil Elbir ve beraberindeki Meclis üyeleriyle birlikte, Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Ekim ayı olağan Meclis toplantısına katıldılar.

 

KUTBO Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin, Borsalar arası işbirliği ve çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.  Borsamız çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunarak Borsa üyelerin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerine değindi. 

 

Karacabey Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Borsalar arası işbirliğinin öneminden bahsederek yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi aktardı.

 

Toplantıda Meclis üyeleriyle Sektörel sorunlara değinilerek ikili görüşmeler yapıldı. Borsa üyelerinin yaşadığı sorun ve çözüm önerilerine vurgu yapılarak, müşterek projeler yapılmasına karar verildi.  

 

KUTBO Meclis Başkanı Halit Topbaş Meclis Toplantısını Karacabey Ticaret Borsası Başkanları ve Meclis üyeleri ile birlikte yapmış oldukları toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Güncel Sosyo-Ekonomik konular ve karşılıklı fikir alışverişinin de yapıldığı toplantı, karşılıklı hediye takdimi sonrası iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Toplantıda;  KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Tatar, Eser Dinç Meclis  Başkan Yrd. Özkan İnci, Meclis Üyeleri Mustafa Şentürk, İhsan Erdoğmuş, Muhsin Eroğlu, Murat Özkul, Ahmet Öztürk, hazır bulundular.

 

 

Okunma Sayısı: 586
resim